13 Mayıs 2019 Pazartesi 10:16

GÜNDEM

Hitachi Vantara’Nın Hedefi Türkiye’De %30 Büyümek

Veri yönetimi çözümleri sunmak üzere akıllı ve yenilikçi teknolojilere imza atan ve 2018 yılında iyi bir performans gösteren Hitachi Vantara Türkiye, 30 kişiye ulaşan uzman ekibiyle pazardaki agresif büyümesini sürdüreceğini ve 2019 yılındaki büyüme hedefinin %30 olduğunu açıkladı. Şirket ayrıca Hitachi’nin bu yıl düzenlediği global satış etkinliğinde, EMEA bölgesindeki çok sayıda ülkeyi geride bırakarak, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük petrol rafineri şirketinde uygulamış olduğu veri analitiği projesiyle birincilik ödülünü alma başarısını da gösterdi.

Hitachi Vantara’Nın Hedefi Türkiye’De %30 Büyümek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Veri Yönetimi konusunda uzman ve iddialı bir şirket olan Hitachi Vantara verinin depolanması, korunması, yedeklenmesi ve üretilen verilerin büyük veri ortamlarında analize hazır hale getirilmesi ile verinin anlamlandırılması süreçlerinde etkin çözümler sunuyor. Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerin %80‘inden fazlasına veri odaklı çözümler sunan Hitachi Vantara’nın Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, “Müşterilerimizin satışlarını ve operasyonel verimliliklerini arttıracak çözümler sunuyoruz. Verinin önemini kavrayıp bu değerli aktifi doğru kullanan firmalar için stratejik bir çözüm ortağıyız. Çünkü bu çözümleri ortaya koyarken bir endüstri devi olan Hitachi’nin Operasyonel Teknoloji konusundaki tecrübesini de sunabilen piyasada benzeri olmayan bir şirketiz. Örneğin, imalat sektöründe, öngörülebilir bakım konusunda yaptığımız çalışma sayesinde yıllık gelirler üzerinde %4’lük bir iyileşme sunuyoruz. Buna süreçlerin düzeltilmesi, arızalı ya da hatalı ürünlerin azalması, kesintiden dolayı işçilere ektra para ödenmemesi gibi kalemler dahil. Bu rakamları çıkarabilecek analizleri de yapabiliyoruz. Makine öğrenmesi, Yapay Zekayı destekleyen ve değer yaratan veri yönetimi çözümlerimiz sayesinde iş ortaklarımızın verilerini saklamalarına, korumalarına, zenginleştirmelerine, etkinleştirmelerine ve maddi değere dönüştürmelerine de yardımcı oluyoruz” dedi.

2018’in zor ama çok iyi performans gösterdikleri bir yıl olduğuna ve önemli büyük projelere imza atarak gerçek anlamda bir büyüme yakaladıklarına dikkat çeken Önder Sönmez konuşmasını şöyle sürdürdü: “2019 odağımız 2018 odağımız ile tamamen aynı ama tek bir farkla. Bu yıl daha geniş bir kadro ile pazar payımızı agresif biçimde arttırmak hedefindeyiz. Pek çok yetenekli yeni arkadaşımız aramıza katıldı ve ekibimizin sinerjisi ile tüm çözümlerimizi uzun süredir daha yakın çalıştığımız çok değerli iş ortaklarımıza butik yaklaşımla sunacağız. Bu yıl iş ortaklarımız ile çok daha yakın ve derin çalışmayı planlıyoruz. 2019’un ilk 3 ayı gayet iyi geçti ve bu bizim finans yılımızın son çeyreğiydi. Telekom’dan Finans sektörüne, üretim ve hizmet firmalarına kadar geniş bir yelpazede önemli projelere değer kattık”.

2019 yılında %30 gibi bir büyüme hedefi koyduklarını söyleyen Önder Sönmez, bu büyüme oranının pazar büyümesinden daha yüksek olmasının pazar paylarını arttırmak hedefinden kaynaklandığını da sözlerine ekledi. Sönmez: “Türkiye’de yapacak çok iş var. Özellikle depolanan veya çok sayıda kanaldan sürekli akan verinin en değerli aktifi olduğunu farkeden firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Yapılan araştırmalar şirketlerde bulunan verinin %90’ının karar vermede ve ileriye yönelik tahminlerde kullanılamadığını gösteriyor. Bardağın dolu tarafından bakarsak bu durumun hem ülkemizin gelişmesi hem de bizim sürekli büyümemiz ve pazar payımızı arttırmamız için en önemli fırsat olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Yeni müşteriler, yeni iş yapış şekilleri, yeni sektörler ve daha kuvvetli ve özellikle de ismi daha çok duyulacak bir Hitachi görüleceğinin altını çizen Sönmez, Hitachi Vantara ile 4 önemli Hitachi şirketinin yakın çalıştığını, bu sinerjinin önemli bir avantaj olduğunu düşündüğünü ve bu durumu müşteri ve iş ortaklarına daha çok değer katmak için kullanacaklarını da ifade etti.

Hitachi Vantara hakkında

Hitachi Ltd.’nin bir iştiraki olan Hitachi Vantara, veri odaklı liderlere, akıllıca yapacakları inovasyonlar yoluyla iş faaliyetleri ve toplum için önemli sonuçlara ulaşabilmelerini sağlamak üzere, verilerinin sunduğu değeri bulup kullanmaları konusunda yardımcı oluyor. Müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri, yeni gelir akışları geliştirmeleri ve giderlerini kısmaları yolunda şirketlere yardımcı olan veri yönetimi çözümleri sunmak üzere; teknolojiyi, fikri hakları ve endüstri bilgimizi bir araya getiriyoruz. Derin bilişim teknolojileri (BT), operasyonel teknolojiler (OT) ve alan uzmanlığını bir araya getirerek inovasyon avantajınızı üst seviyelere çıkaran tek şirket Hitachi Vantara’dır. Veriyi kullanarak anlamlı sonuçlar elde etmek üzere dünyanın dört bir yanından kuruluşlarla çalışıyoruz. Bizi www.HitachiVantara.com adresinde ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İş Kazalarını Azaltacak Dev Proje ,45.000 İşçiye Ulaşacak

Weber Shandwick Turkey


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; “Prostat Kanseri Erkeklerde En Sık Görülen İkinci Kanser Türü”

Abdi İbrahim, 15 Eylül Dünya Prostat Günü dolayısıyla, prostat ve prostat hastalıkları özelinde bilinmesi gerekenlerle ilgili uyarılarda bulundu. Prostat kanserinin Türkiye’de erkeklerde en sık görülen ikinci kanser türü olduğunu belirten Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, sık ve az idrara çıkma, gece uykudan uyanıp bir defadan fazla idrara çıkma, kesik kesik işeme, işemenin sona ermesini takiben damlama, idrar torbasının tam boşalamaması hissi ve idrar kalınlığının incelmesi gibi şikâyetleri olan kişilerin en kısa sürede hekim kontrolünden geçmesi gerektiğini bildiriyor.


Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda 17 Eylül’de tüm halkı Merhum Başvekilimiz Adnan Menderes’in şehit edilişinin 58. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek olan anma törenine davet etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın da katılım sağlayacağı törende Adnan Menderes başta olmak üzere tüm demokrasi şehitleri anılacak


Tim’Den ‘Kadın Girişimciliğini Destekleme Zirvesi’Ne Tam Destek

2.Kadın Girişimciliğini Destekleme Zirvesi Ekim Ayında İstanbul’da Yapılacak


Metropol İstanbul’Da Dünyaca Ünlü Sirk Gösterileri Başlıyor!

Metropol İstanbul’da Dünyaca Ünlü Sirk Gösterileri Başlıyor!


Etiketler: Hitachi, daha, Vantara, önemli, veri
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Yenilenme Zamanı Sonbahar’Da Detox Başkadır.
Yenilenme Zamanı Sonbahar’Da Detox Başkadır.

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.