16 Nisan 2019 Salı 12:01

GÜNDEM

Hitachi Vantara Teknoloji Harikası Genel Merkezini Açtı

Hitachi, Ltd.’nin (TSE: 6501) yüzde yüz iştiraki olan Hitachi Vantara teknoloji harikası yeni global genel merkezinin kapılarını açtı. Hitachi Vantara’nın yaptığı bu yeni yatırım şirketin; operasyonel verimi artıran, uzun vadeli ticari büyüme sağlayan ve müşterilerin verilerindeki gücü ortaya çıkarmasına yardımcı olan dijital dönüşüm çalışmaları için önemli bir dönüm noktası teşkil ediyor. Hitachi Santa Clara Square’de yer alan yeni genel merkezde Hitachi America Ltd. ofisleri, Hitachi Group Kuzey Amerika bölgesel genel merkezi ve Hitachi Global Sosyal İnovasyon Merkezi de bulunacak.

Hitachi Vantara Teknoloji Harikası Genel Merkezini Açtı
Hitachi Vantara Teknoloji Harikası Genel Merkezini Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hitachi Vantara olarak teknoloji sektörünü yaklaşık 30 yıldır Silikon Vadisi’ndeki genel merkezimizden etkiliyoruz.” diyen Hitachi Vantara COO’su ve Dönüşüm Direktörü Scott Kelly, sözlerini şöyle sürdürdü: “Santa Clara Genel Merkezimizin açılışıyla Hitachi Vantara’nın yeni dönemi de başlıyor. Bu yeni merkez, müşterilerinin dijital dönüşümünü hızlandırmaya odaklanan birinci sınıf bir kuruluş olmakta ne kadar kararlı olduğumuzu gösteriyor. Gelişmiş tesislerimiz, güçlü liderlik ekibimiz ve sağlam ürün portföyümüzle, Hitachi Vantara olarak müşterilerimize en iyi sonuçları sunmaya devam edeceğimiz yeni bir döneme adım atıyoruz.”

Modern bir Silikon Vadisi tesisi olan altı katlı binada son teknolojinin yanı sıra çalışanların rahatlığı için de çeşitli alanlar bulunuyor. Hitachi Vantara’nın dönüşüm stratejisinin bir parçası olarak büyüme odaklı tasarlanan yeni genel merkez; şirketin çalışanlara ilham verip yeni yetenekleri çekmekte ve müşterilerin hem işlerini hem de toplumu ileri taşıyacak sonuçlar elde etmesini sağlamakta ne kadar kararlı olduğunu gösteriyor.

Ünlü mimarlık firması Pei Cobb Freed & Partners tarafından tasarlanan yaklaşık 158.000 metre karelik Santa Clara Square tesisi şık ve modern bir mimariye sahip. Doğal ışık alması için yerden tavana kadar camla kaplı olan bina, verimli kat planlarıyla maksimum esneklik sağlıyor. Tasarım tamamen, farklı ortamlarda ortak çalışarak akıllı yenilikler geliştirmeye teşvik edecek çizgiler taşıyor. Genel merkezde çalışanlara yönelik tesisler arasında, açık havada rahat çalışma ve toplanma imkanı sunan The Commons adlı bir alan, Wi-Fi bağlantısının da yer aldığı Commons Café açık hava dinlenme odası ve KINETIC adlı teknoloji harikası bir spor salonu yer alıyor. Irvine Company tarafından geliştirilen Santa Clara Square’in yönetimini de yine bu şirket üstleniyor.

Hitachi Vantara hakkında

Hitachi Ltd.’nin bir iştiraki olan Hitachi Vantara, veri odaklı liderlere, akıllıca yapacakları inovasyonlar yoluyla iş faaliyetleri ve toplum için önemli sonuçlara ulaşabilmelerini sağlamak üzere, verilerinin sunduğu değeri bulup kullanmaları konusunda yardımcı oluyor. Müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri, yeni gelir akışları geliştirmeleri ve giderlerini kısmaları yolunda şirketlere yardımcı olan veri yönetimi çözümleri sunmak üzere; teknolojiyi, fikri hakları ve endüstri bilgimizi bir araya getiriyoruz. Derin bilişim teknolojileri (BT), operasyonel teknolojiler (OT) ve alan uzmanlığını bir araya getirerek inovasyon avantajınızı üst seviyelere çıkaran tek şirket Hitachi Vantara’dır. Veriyi kullanarak anlamlı sonuçlar elde etmek üzere dünyanın dört bir yanından kuruluşlarla çalışıyoruz. Bizi www.HitachiVantara.com adresinde ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bmw’Nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar.


Volkan Konak Albüm Müjdeledi

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Diva Şıklığıyla Göz Kamaştırdı

Türk Sanat Müziğinin divası Bülent Ersoy Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Üç saat sahnede kalan sanatçı, şarkılarını kimi zaman tahtında oturarak söyledi.


Shell & Turcas’Tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’Nda Ödüllü Kampanya Bb

Shell & Turcas’tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ödüllü kampanya


Tezmaksan'dan 29 Nisan'da Başlayacak 5 Günlük ‘Ücretsiz Cnc Torna Eğitimi’

TEZMAKSAN 1 MAYIS’TA EMEKÇİLERİ UNUTMADI


Etiketler: Hitachi, Vantara, yeni, olan, olarak

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.