4 Eylül 2018 Salı 10:55

GÜNDEM

Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev

Veri yönetimi çözümleri sunmak üzere, akıllı ve yenilikçi teknolojilere imza atan Hitachi Vantara, Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’nu Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 eyaletten oluşan batı yakasına, Veri Entegrasyonu ve Analitik Çözümlerinden Sorumlu Kıdemli Satış Direktörü olarak atadı. Görev yaptığı süre boyunca şirketin Türkiye hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmasını ve ülke cirosunu 1,5 katına çıkararak Avrupa’nın en hızlı büyüyen organizasyonu olmasını sağlayan Fındıkoğlu’ndan boşalan genel müdürlük görevine ise vekaleten Kıdemli Satış Müdürü Aslı Arısal getirildi.

Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev
Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev
Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cem Fındıkoğlu, liderlik ettiği Hitachi Vantara Türkiye ekibiyle geçirdiği başarılarla dolu iki yılın ardından Amerika Birleşik Devletleri batı yakasının veri entegrasyonu ve analitik çözümlerin satışından sorumlu yöneticisi oldu. BT sektöründeki 25 yılı aşkın kariyeri boyunca çeşitli yönetim kademelerinde yürüttüğü önemli görevlerle dikkat çeken Fındıkoğlu, 2016 yılı sonunda Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü olarak atanmış, şirketin dijital dönüşümde önemli bir oyuncu haline gelmesinde büyük rol oynamıştı.

BT sektöründe üstlendiği görevlerle başarılı projelere ve önemli ortaklıklara imza atan Cem Fındıkoğlu, tecrübesiyle Hitachi Vantara Amerika batı yakasının iş hacmini artıracak ve pazarı genişletmek üzere çalışmalar yürütecek. Hitachi Vantara için stratejik iş kolunu oluşturma ve büyütme sorumluluğunu da üstlenecek olan Fındıkoğlu, şirketlerin dijital dönüşümde yaşadıkları zorlukları çözen ekibe liderlik edecek.Hitachi Vantara’nın üstün altyapı ve analitik teknolojilerinin, terfi ettiği batı bölgesindeki veri merkezlerinde, bulutta ve inovasyon süreçlerinde kullanılmasına destek verecek.

Genel Müdürlük Görevine Vekaleten Aslı Arısal Atandı

Finans, kamu, üretim, enerji ve ulaştırma gibi alanlarda; şehirlere, sanayi operasyonlarına ve dünya çapında birçok şirkete fayda sağlayan çözümler sunan Hitachi Vantara’nın Türkiye operasyonlarına önemli katkıları bulunan Cem Fındıkoğlu’ndan bayrağı vekaleten Aslı Arısal devraldı. Hitachi Vantara Türkiye ailesine Nisan 2018’de Kıdemli Satış Müdürü olarak katılan Arısal, BT sektöründe 15 yılı aşkın bir deneyime sahip. Çok uluslu bir şirket olan Giesecke & Devrient Türkiye’de 8 yıllık genel müdürlük tecrübesi bulunan Arısal, önümüzdeki dönemde Hitachi Vantara’nın Türkiye’deki istikrarlı büyümesine vekaleten liderlik edecek.

Hitachi Vantara hakkında

Hitachi Ltd.’nin bir iştiraki olan Hitachi Vantara, veri odaklı liderlere, akıllıca yapacakları inovasyonlar yoluyla iş faaliyetleri ve toplum için önemli sonuçlara ulaşabilmelerini sağlamak üzere, verilerinin sunduğu değeri bulup kullanmaları konusunda yardımcı oluyor. Müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri, yeni gelir akışları geliştirmeleri ve giderlerini kısmaları yolunda şirketlere yardımcı olan veri yönetimi çözümleri sunmak üzere; teknolojiyi, fikri hakları ve endüstri bilgimizi bir araya getiriyoruz. Derin bilişim teknolojileri (BT), operasyonel teknolojiler (OT) ve alan uzmanlığını bir araya getirerek inovasyon avantajınızı üst seviyelere çıkaran tek şirket Hitachi Vantara’dır. Veriyi kullanarak anlamlı sonuçlar elde etmek üzere dünyanın dört bir yanından kuruluşlarla çalışıyoruz. Bizi www.HitachiVantara.com adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Hitachi, Ltd. hakkında

İlginizi Çekebilir

3M Impact Projesi Tüm Dünyada Toplumsal Gelişime Katkı Sağlıyor

Bu yıl ikincisine imza atılan 3M’in yetenek temelli gönüllülük hizmet programı 3M Impact kapsamında 100 3M çalışanı, sivil toplum örgütleriyle birlikte yürütecekleri çalışmalar için 8 farklı ülkeye gitti. Ülkelerin uzun süredir devam eden toplumsal sorunlarına çözüm bulma amacı güden 3M Impact projesinde yer alanlar arasında 3M Türkiye’nin de üç çalışanı bulunuyor.


Huzursuz Bacak Sendromuna Yol Açan 14 Neden

Uyku, zihinsel ve fiziksel sağlığımızı her gün yenilememiz için önemli olan ve yaşamımızın neredeyse üçte birini kapsayan aktif bir dönem olarak tanımlanıyor. Ancak bazı sorunlar uyku kalitesini bozuyor ve sağlıkla birlikte hayat konforunu da etkiliyor. Toplumun yüzde beşinde görülen ve daha fazla kadınları etkileyen “Huzursuz bacak sendromu”, tedavi edilmediğinde, sadece uykuya geçiş sırasında değil; gün içinde yoldayken bile yaşanabiliyor. Hastalığın belirtileri yaz aylarında biraz daha şiddetleniyor. Memorial Hastanesi Nöroloji Bölümü’nden Doç. Dr. Abdullah Özkardeş, huzursuz bacak sendromu hakkında bilgi verdi.


Emel Yıldırım'ın Mucize Parfümünün Çekimleri Lazzoni Hotel'de Gerçekleşti... 22 Ağustos İtibariyle Satışta!

Muejaza By Emel Yıldırım parfümleri 22 Ağustos itibariyle satışta!


İstmarina Sanat’Ta Karma Resim Ve Heykel Sergisi Açılıyor!

İstanbullu sanatseverleri bu ay göz kamaştırıcı bir sergi bekliyor. Şehrin yeni sanat merkezi İstMarina Sanat, “Aslı Gibidir!... Porteler / Karma Resim ve Heykel Sergisi” ile şehrin kültürel yaşamına önemli bir tat katmaya hazırlanıyor.


Elite World Asia Hotel’İn “Gün Batımı” Konseptli Havuz Başı Partileri İle Adalara Karşı Müzik Keyfi

Estetik ve modern dış mimariden çarpıcı iç mekan tasarımlarına kadar her şeyin özel olarak hayata geçirildiği Elite World Asia Hotel; gün batımı konseptli havuz başı partileri ile unutulmaz anlar yaşatacak


Etiketler: Hitachi, Vantara, Türkiye, Fındıkoğlu, önemli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.