4 Eylül 2018 Salı 10:55

GÜNDEM

Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev

Veri yönetimi çözümleri sunmak üzere, akıllı ve yenilikçi teknolojilere imza atan Hitachi Vantara, Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’nu Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 eyaletten oluşan batı yakasına, Veri Entegrasyonu ve Analitik Çözümlerinden Sorumlu Kıdemli Satış Direktörü olarak atadı. Görev yaptığı süre boyunca şirketin Türkiye hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmasını ve ülke cirosunu 1,5 katına çıkararak Avrupa’nın en hızlı büyüyen organizasyonu olmasını sağlayan Fındıkoğlu’ndan boşalan genel müdürlük görevine ise vekaleten Kıdemli Satış Müdürü Aslı Arısal getirildi.

Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev
Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev
Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu’Na Amerika Birleşik Devletleri’Nde Stratejik Görev
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cem Fındıkoğlu, liderlik ettiği Hitachi Vantara Türkiye ekibiyle geçirdiği başarılarla dolu iki yılın ardından Amerika Birleşik Devletleri batı yakasının veri entegrasyonu ve analitik çözümlerin satışından sorumlu yöneticisi oldu. BT sektöründeki 25 yılı aşkın kariyeri boyunca çeşitli yönetim kademelerinde yürüttüğü önemli görevlerle dikkat çeken Fındıkoğlu, 2016 yılı sonunda Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü olarak atanmış, şirketin dijital dönüşümde önemli bir oyuncu haline gelmesinde büyük rol oynamıştı.

BT sektöründe üstlendiği görevlerle başarılı projelere ve önemli ortaklıklara imza atan Cem Fındıkoğlu, tecrübesiyle Hitachi Vantara Amerika batı yakasının iş hacmini artıracak ve pazarı genişletmek üzere çalışmalar yürütecek. Hitachi Vantara için stratejik iş kolunu oluşturma ve büyütme sorumluluğunu da üstlenecek olan Fındıkoğlu, şirketlerin dijital dönüşümde yaşadıkları zorlukları çözen ekibe liderlik edecek.Hitachi Vantara’nın üstün altyapı ve analitik teknolojilerinin, terfi ettiği batı bölgesindeki veri merkezlerinde, bulutta ve inovasyon süreçlerinde kullanılmasına destek verecek.

Genel Müdürlük Görevine Vekaleten Aslı Arısal Atandı

Finans, kamu, üretim, enerji ve ulaştırma gibi alanlarda; şehirlere, sanayi operasyonlarına ve dünya çapında birçok şirkete fayda sağlayan çözümler sunan Hitachi Vantara’nın Türkiye operasyonlarına önemli katkıları bulunan Cem Fındıkoğlu’ndan bayrağı vekaleten Aslı Arısal devraldı. Hitachi Vantara Türkiye ailesine Nisan 2018’de Kıdemli Satış Müdürü olarak katılan Arısal, BT sektöründe 15 yılı aşkın bir deneyime sahip. Çok uluslu bir şirket olan Giesecke & Devrient Türkiye’de 8 yıllık genel müdürlük tecrübesi bulunan Arısal, önümüzdeki dönemde Hitachi Vantara’nın Türkiye’deki istikrarlı büyümesine vekaleten liderlik edecek.

Hitachi Vantara hakkında

Hitachi Ltd.’nin bir iştiraki olan Hitachi Vantara, veri odaklı liderlere, akıllıca yapacakları inovasyonlar yoluyla iş faaliyetleri ve toplum için önemli sonuçlara ulaşabilmelerini sağlamak üzere, verilerinin sunduğu değeri bulup kullanmaları konusunda yardımcı oluyor. Müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri, yeni gelir akışları geliştirmeleri ve giderlerini kısmaları yolunda şirketlere yardımcı olan veri yönetimi çözümleri sunmak üzere; teknolojiyi, fikri hakları ve endüstri bilgimizi bir araya getiriyoruz. Derin bilişim teknolojileri (BT), operasyonel teknolojiler (OT) ve alan uzmanlığını bir araya getirerek inovasyon avantajınızı üst seviyelere çıkaran tek şirket Hitachi Vantara’dır. Veriyi kullanarak anlamlı sonuçlar elde etmek üzere dünyanın dört bir yanından kuruluşlarla çalışıyoruz. Bizi www.HitachiVantara.com adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Hitachi, Ltd. hakkında

İlginizi Çekebilir

“Tarladan Fabrikaya Tütünün Serüveni Cibali Sohbetleri’Nde Ele Alınacak”

“Rezan Has Müzesi Cibali Sohbetleri Devam Ediyor”


Türk Telekom’Dan “Kupalara Layık Stadyuma” Özel Şampiyonluk Videosu

9 sezon, 5 lig şampiyonluğu, 13 kupa


Şampiyon Galatasaray’A Türk Telekom Sponsorluğunda Özel Kutlama

Galatasaray 22. şampiyonluğunu kazanıp büyük ses getirirken Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonluk Kupası’nı Türk Telekom Stadyumu’nda, Türk Telekom sponsorluğundaki özel etkinlikte taraftarlarıyla birlikte kaldırdı. Onbinlerce seyircinin katıldığı kutlamalar birbirinden renkli görüntülere sahne olurken adeta yer sarı gök kırmızı oldu.


Türk Telekom Tivibu Televizyon İzleme Keyfini Katlamaya Devam Ediyor

Türk Telekom’un ödemeli TV platformu TİVİBU, teknolojik özellikleriyle televizyon izleme keyfini katlamaya devam ediyor. Tivibu kullanıcıları, paketlerindeki kanallarda yer alan tüm programları kaydetmeye gerek olmadan izleyebiliyorlar. Programın yayınlanmasını takip eden 7 gün içinde diledikleri zaman izlemek istedikleri programa Rehber üzerinden kolayca ulaşabiliyorlar. Üstelik bu özellik internet bağlantısı mevcut olduğunda TİVİBU Uydu platformunda da kullanılabiliyor. Türk Telekom TİVİBU’nun tüm bu özelliklerinin dahil olduğu zengin içerikli paketlere ayda 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla abone olunabiliyor.


1915 Çanakkale Köprüsü’Nde Asya Kule Keson Temeli Batırıldı

1915 Çanakkale Yükseliyor


Etiketler: Hitachi, Vantara, Türkiye, Fındıkoğlu, önemli

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.