19 Nisan 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

Hopi’Yle Her 2 Saniyede 1 Alışveriş

Hopi 4’üncü yaşını 7 milyon üyesiyle kutluyor

Hopi’Yle Her 2 Saniyede 1 Alışveriş
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Boyner Grup’un 2015 yılı Nisan ayında tüketicilerle buluşturduğu Türkiye’nin alışveriş app’i Hopi, 7 milyon üyeye ulaştı. 130 üye markasıyla artık her 2 saniyede 1 alışveriş Hopi‘yle yapılıyor. Hopi üstünden yapılan toplam alışverişin hacmi ise 4 yılda 14 milyar TL’yi aştı.

Türkiye’nin inovatif alışveriş app’i Hopi, dördüncü yılına 7 milyon üye ile adım attı. Nisan 2015’te “alışverişin yeni icadı” olarak lanse edilen ve Türkiye’de mobil sadakat uygulaması sektörünü yaratarak inovatif tüketici teknolojilerini geliştiren Hopi büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. Nisan itibariyle 7 milyonuncu üyesini platforma eklemeyi başaran Hopi, hem tüketicilere hem de markalara kazandıran iş modeli sayesinde bugüne kadar 14 Milyar TL’lik alışverişte kullanıldı.

Mağaza ve internette her 2 saniyede 1 alışveriş Hopi ile yapılıyor

Kullanıcıların alışveriş alışkanlıklarını Türkiye’de üretilen “big data” ve “yapay zekâ” teknolojileriyle öğrenen Hopi, üyelerinin karşısına kişiselleştirilmiş tekliflerle çıkıyor. Bu sayede Hopi her gün milyonlarca üyesine özel kampanya ve ürünler sunabiliyor. Bu özelikleri ile üyelerinin alışveriş alışkanlıklarını değiştiren Hopi, dakikada ortalama 33 alışverişte, yani her iki saniyede 1 kez kullanılıyor.

Hopi ile bugüne kadar 63 milyon ürün satın alındı

Yeme içmeden teknolojiye, hazır giyimden ayakkabıya, havayolu ulaşımından eğlenceye, akaryakıttan kargoya kadar 130 marka ve 8 binden fazla noktada kullanılabilen Hopi ile bugüne kadar 63 milyon ürün satın alındı. Hopililer en çok tekstil ürünü, akaryakıt ve ayakkabı satın alırken, bunları restoran harcamaları takip etti.

Yurtdışından da büyük ilgi var

Teknolojisi ve iş modeli ile dünyanın ilgilendiği bir perakende ve alışveriş uygulaması konumuna ulaşan Hopi, sadece Türkiye’de değil dünyada da ilk olma özelliğini koruyor. Sunduğu kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ile kullanıcısına en avantajlı fırsatları sunan Hopi, bu özelliği ile özellikle gelişmekte olan ülkelerden ilgi görüyor. Orta Doğu, Uzakdoğu, Güney Amerika’nın yanı sıra Avrupa pazarları için görüşmelerin devam ettiği Hopi yakın gelecekte Türkiye’den dünyaya açılan bir inovasyon olmaya hazırlanıyor.

Hopi ile 4 yılda;

İlginizi Çekebilir

Bmw İ8'in Plug İn Hybrid Motoru 5. Kez Yılın Motoru Seçildi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin plug-in-hybrid otomobili BMW i8'in ödül avcısı motoru, Yılın Motoru Ödülleri’nde ‘’En İyi Hibrit Motor’’ kategorisinde birinciliği elde ederek üst üste 5. kez Yılın Motoru seçildi. 2014 yılında pazara sunulan BMW i8’in plug-in-hybrid motor sistemi, ‘’Best Hybrid Powertrain’’ kategorisinde birinci oldu.


Son Dakika! İyi Parti 39 İlçede İtiraz Etti!

SON DAKİKA!


Divan Istanbul Suites Gplus’Tan Bayram Hediyesi

Divan Suites İstanbul G-Plus, Ramazan Bayramı’nda İstanbul’un tadını çıkarmak isteyen misafirlerine eşsiz bir tatil sunuyor. Bayramı sevdikleriyle keyifli bir tatile dönüştürmek isteyenlere özel hazırlanan konaklama kampanyası 1-9 Haziran tarihleri arasında geçerli.


Türk Telekom Tivibu Televizyon İzleme Keyfini Katlamaya Devam Ediyor

Türk Telekom’un ödemeli TV platformu TİVİBU, teknolojik özellikleriyle televizyon izleme keyfini katlamaya devam ediyor. Tivibu kullanıcıları, paketlerindeki kanallarda yer alan tüm programları kaydetmeye gerek olmadan izleyebiliyorlar. Programın yayınlanmasını takip eden 7 gün içinde diledikleri zaman izlemek istedikleri programa Rehber üzerinden kolayca ulaşabiliyorlar. Üstelik bu özellik internet bağlantısı mevcut olduğunda TİVİBU Uydu platformunda da kullanılabiliyor. Türk Telekom TİVİBU’nun tüm bu özelliklerinin dahil olduğu zengin içerikli paketlere ayda 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla abone olunabiliyor.


"Amacımız Ankara'yı Sosyokent Yapmak"

“AMACIMIZ ANKARA’YI SOSYOKENT YAPMAK”


Etiketler: Hopi, alışveriş, Türkiye, milyon, kadar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.