19 Nisan 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

Hopi’Yle Her 2 Saniyede 1 Alışveriş

Hopi 4’üncü yaşını 7 milyon üyesiyle kutluyor

Hopi’Yle Her 2 Saniyede 1 Alışveriş
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Boyner Grup’un 2015 yılı Nisan ayında tüketicilerle buluşturduğu Türkiye’nin alışveriş app’i Hopi, 7 milyon üyeye ulaştı. 130 üye markasıyla artık her 2 saniyede 1 alışveriş Hopi‘yle yapılıyor. Hopi üstünden yapılan toplam alışverişin hacmi ise 4 yılda 14 milyar TL’yi aştı.

Türkiye’nin inovatif alışveriş app’i Hopi, dördüncü yılına 7 milyon üye ile adım attı. Nisan 2015’te “alışverişin yeni icadı” olarak lanse edilen ve Türkiye’de mobil sadakat uygulaması sektörünü yaratarak inovatif tüketici teknolojilerini geliştiren Hopi büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. Nisan itibariyle 7 milyonuncu üyesini platforma eklemeyi başaran Hopi, hem tüketicilere hem de markalara kazandıran iş modeli sayesinde bugüne kadar 14 Milyar TL’lik alışverişte kullanıldı.

Mağaza ve internette her 2 saniyede 1 alışveriş Hopi ile yapılıyor

Kullanıcıların alışveriş alışkanlıklarını Türkiye’de üretilen “big data” ve “yapay zekâ” teknolojileriyle öğrenen Hopi, üyelerinin karşısına kişiselleştirilmiş tekliflerle çıkıyor. Bu sayede Hopi her gün milyonlarca üyesine özel kampanya ve ürünler sunabiliyor. Bu özelikleri ile üyelerinin alışveriş alışkanlıklarını değiştiren Hopi, dakikada ortalama 33 alışverişte, yani her iki saniyede 1 kez kullanılıyor.

Hopi ile bugüne kadar 63 milyon ürün satın alındı

Yeme içmeden teknolojiye, hazır giyimden ayakkabıya, havayolu ulaşımından eğlenceye, akaryakıttan kargoya kadar 130 marka ve 8 binden fazla noktada kullanılabilen Hopi ile bugüne kadar 63 milyon ürün satın alındı. Hopililer en çok tekstil ürünü, akaryakıt ve ayakkabı satın alırken, bunları restoran harcamaları takip etti.

Yurtdışından da büyük ilgi var

Teknolojisi ve iş modeli ile dünyanın ilgilendiği bir perakende ve alışveriş uygulaması konumuna ulaşan Hopi, sadece Türkiye’de değil dünyada da ilk olma özelliğini koruyor. Sunduğu kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ile kullanıcısına en avantajlı fırsatları sunan Hopi, bu özelliği ile özellikle gelişmekte olan ülkelerden ilgi görüyor. Orta Doğu, Uzakdoğu, Güney Amerika’nın yanı sıra Avrupa pazarları için görüşmelerin devam ettiği Hopi yakın gelecekte Türkiye’den dünyaya açılan bir inovasyon olmaya hazırlanıyor.

Hopi ile 4 yılda;

İlginizi Çekebilir

İnsan Eliyle Felaket Endüstriyel Ağlardaki Siber Güvenlik Vakalarının Yarısı Çalışan Hatalarından Kaynaklanıyor

Otomasyona rağmen insan faktörü halen endüstriyel süreçleri riske atabiliyor. Çalışanların yaptığı hatalar veya istemeden yapılan hareketler, geçtiğimiz yıl operasyonel teknoloji ve endüstriyel kontrol sistemi (OT/ICS) ağlarını etkileyen vakaların %52’sini oluşturdu. Kaspersky’nin “Endüstriyel Siber Güvenliğin Durumu 2019”[1] adlı raporuna göre bu sorun çok daha geniş ve karmaşık bir durumun bir parçası. Endüstriyel altyapıların giderek daha karmaşık hale gelen yapısı karşısında daha gelişmiş koruma yöntemleri ve beceriler gerekiyor. Ancak kurumlar bu yeni tehditlerle başa çıkabilecek profesyonelleri bulmakta zorlanıyor ve çalışanların konu hakkındaki farkındalığı çok düşük seviyede.


Hotels.Com’Dan En İyi Yoga Otelleri

Yaz tatiliniz bitmeden daha fazla "Ohhmmm" için


Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Netflıx'in Orijinal Dizisi Siyah Kristal Direniş Çağı'nın Dünya Prömiyeri Gerçekleşti!

NETFLIX'İN ORİJİNAL DİZİSİ SİYAH KRİSTAL: DİRENİŞ ÇAĞI'NIN DÜNYA PRÖMİYERİ GERÇEKLEŞTİ. DİZİNİN YARATICI EKİBİ VE SESLENDİRME SANATÇILARI MOR HALIDA BİR ARAYA GELDİ


Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün Yeni Teklisi “Silahsız” Tüm Dijital Platformlarda Yayınlandı!

TENEKE TRAMPET: “Öldürmek erkeklikse, biz erkek değiliz.”


Etiketler: Hopi, alışveriş, Türkiye, milyon, kadar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.