11 Haziran 2015 Perşembe 20:31

POLEMİKLER

Hoş Olmadı Sayın Vekilimiz Uğur Işılak

Milletvekili Uğur Işılak "Bakıyorum da bakkalı, manavı, berberi, kasabı koalisyon hükümetini çoktan kurmuşlar. Siyasetçiler bu işten anlamıyor herhalde.. " şeklinde bir tweet attı, devamındaki tweet çok daha ağırdı.

Hoş Olmadı Sayın Vekilimiz Uğur Işılak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT » Yorum


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uğur Işılak 2015 Genel Seçimlerinde Ak Parti'den millet vekili adayı oldu. Işılak, İstanbul 3.bölgeden 9.sıradaki adayı olarak meclise girerek milletvekili oldu. Türkiye koalisyon tartışmalarına kilitlenmiş konuşuyorken Işılak'ın sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj twitter'da günün konusu oldu. 


Uğur Işılak attığı ilk tweette

"Bakıyorum da bakkalı, manavı, berberi, kasabı koalisyon hükümetini çoktan kurmuşlar. Siyasetçiler bu işten anlamıyor herhalde.. :)" mesajını takipçileriyle paylaştı.

Bu tweete "Halkı aşağılıyorsun" eleştirilerinin gelmesi üzerine Uğur Işılak

 

"Eşek hoşaftan ne anlar" yerine "Eşek hoş laftan ne anlar" imiş bu sözün doğrusu. Eşek hoş laftan ne anlar?"

ifadelerini paylaştı. Işılak'ın mesajlarına tepki yağdı.

Habe7.com'a açıklama yapmak durumunda kalan Milletin Vekili Uğur Işılak:

Attığı tweetin, mizah; hoşgörü, sanat ve zekanın bir yansıması olduğunu belirterek,"Sanatkar kimliği taşıyan bir vekil olarak üslupların serleştiği bir dönemde havayı yumuşatalım derken, en doğru sözü bile yamultmaya çalışan medya organları harekete geçti yine. Onlara sesleniyorum buradan; Yazdıklarım anlaşılmadan yorumlanırsa, yorumlayanın cehaleti, yazanın mahareti ortaya çıkmış olur." dedi.

 

34volt.com olarak sayın Milletvekili Uğur Işılak'ın medyayı adres göstermek yerine olayı açıklamak için kısa bir "özür" tweet'inin çok daha anlamlı olacağını düşünüyoruz.

 

Bazen insan istemediği şeyleri söyleyebilir, yazabilir, çizebilir son derece insani bir durum. Ama böyle durumlarda bir özür her şeyi siler süpürür ve bu özür cesur bir kişiliğe, iyi niyetliliği işaret eder. Sayın Milletvekilinin iyiniyetliliğinden şüphemiz yoktur ama her halukarda yanlış anlamaya açık tweetler atmış.

İlginizi Çekebilir

Goodyear’Dan Sömestir Tatilinde Güvenli Sürüş Önerileri

Goodyear, sömestir tatilinde yolda olanlar için karlı ve buzlu zeminlerde güvenli sürüşün ipuçlarını veriyor. Goodyear aynı zamanda kış lastiği seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ve doğru bilinen yanlışlar hakkında da sürücüleri bilgilendiriyor.


Machka İlkbahar Yaz 2020 Koleksiyonu İle Güneşi Karşılayan Sofistike Ve Güçlü Tasarımlar

Sezonun büyüsünü gün yüzüne taşıyan naif tasarımlar, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’yla buluşuyor. Arzum Onan’ın Marka Yüzü olarak karşımıza çıktığı eşsiz bir ustalıkla hazırlanan koleksiyon, kusursuz detaylarıyla sizi güneşe doğru sıcak bir yolculuğa çıkarıyor.


Fibabanka’Dan Çalışanlarına 500 Tl Kreş Desteği

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yanlarında olan Fibabanka, çalışanlarını da her alanda desteklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda kadın çalışanları ve velayet hakkı babada olan erkek çalışanları için aylık 500 TL’ye varan kreş desteği sağlıyor.


“Çatıda Tarım Yapılabilecek”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nün düzenlediği “İstanbul İmar Yönetmeliği Çatı Uygulamaları Mevzuat Çalıştayı”nda evlerin bir parçası olarak görülen çatıların, kullanışlı hale nasıl gelebilecekleri konusu tartışıldı.


Kaçuv’Un Iı. Aile Evi Pendik’Te Açıldı

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), ihtiyaç sahibi kanserli çocuk ve ailelerine tedavi sırasında ücretsiz fiziksel ve sosyal destekler sağlama hedefiyle 2012 yılında kurduğu Aile Evi’nin ikincisini Pendik’te açtı. 22 Ocak’ta KAÇUV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İnci Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış töreni, ailelerin ve bağışçıların katılımıyla gerçekleşti.


Etiketler: uğur ışılak, tweet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.