23 Temmuz 2019 Salı 13:12

GÜNDEM

Hpe'den Greenlake İle Esnek Kullanım, Kullanım Başına Ödeme Hpe

Hewlett Packard Enterprise (HPE) GreenLake ile Esnek Kullanım, Kullanım Başına Ödeme…

Hpe'den Greenlake İle Esnek Kullanım, Kullanım Başına Ödeme  Hpe
Hpe'den Greenlake İle Esnek Kullanım, Kullanım Başına Ödeme  Hpe
Hpe'den Greenlake İle Esnek Kullanım, Kullanım Başına Ödeme  Hpe
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, 23 Temmuz 2019 – HPE önümüzdeki üç yıl içinde, portföyünün tamamını bir dizi abonelik, kullanım başına ödeme ve tüketime dayalı teklif yoluyla sunacak. Bu kapsamda HPE, 2022 yılına kadar bir dizi abonelik modeli, kullanım başına ödeme veya "Hizmet” kanalıyla portföyün tamamını iş ortaklarına sunmayı hedefliyor. Diğer yandan, donanım ve yazılımlarını sermaye harcaması (CAPEX) ve lisans temelli bir model çerçevesinde sunmayı sürdürecek olan HPE böylelikle iş ortaklarına, HPE ürünlerini ve hizmetlerini; isteğe bağlık olarak geleneksel satın alma modelinde veya "Hizmet” şeklinde temin etme seçeneği sunacak.

HPE GreenLake esnek yapısı ile dijital fırsatları baştan yaratıyor

“Yerinde Hizmet” olarak bilgi teknolojileri tedariğinde on yıldan uzun süredir öncü rol üstlenen HPE, yeni piyasalara ulaşmak, HPE GreenLake'i ölçeklendirerek büyümeyi hızlandırmak için dünya standartlarındaki iş ortağı ekosisteminden yararlanmaya devam edecek.

HPE GreenLake, esneklik ve pazara hızlı çıkış sağlayan güçlü bir "Hizmet" portföyü sunarak müşteriler için dijital fırsatları baştan yaratıyor. HPE GreenLake müşterilere, tüm iş yüklerini yönetebilmeleri adına tutarlı bir bulut deneyimi sağlayan, abonelik tabanlı, kullanım başına ödeme esaslı veya yönetilen "Hizmet"; BT şeklinde seçenekler sunuyor. HPE GreenLake portföyü, doğru dijital temeli oluşturabilmeleri için müşterilerine seçenekler sağlamak amacıyla HPE ve HPE'nin iş ortaklarından geniş kapsamlı, hedefe yönelik çözümler içeriyor. Orta ölçekli şirketler için yeni HPE GreenLake teklifleri, uç için yeni hizmetler, ayrıca CyrusOne, Equinix ve Google Cloud ile yeni, genişletilmiş ortaklıklar içeriyor. HPE bunlara ek olarak, HPE Aruba Central, HPE BlueData, HPE Cloud Volumes, HPE InfoSight ve HPE OneView da dahil olmak üzere, abonelik modeli aracılığıyla sunduğu yazılım grubunda yatırım ve yenilikler yapmayı sürdürüyor.

Bugün, HPE GreenLake portföyü müşteriler için güçlü sonuçlar üretirken bilgi teknolojileri hizmet tedariğinde pazarın ilk yüzde 1'inde yer alıyor. HPE GreenLake'in toplam ekonomik etkisine dair HPE tarafından Forrester'a hazırlatılan bir rapora göre, müşteriler, fazla tedarik ihtiyacının ortadan kalkması sayesinde yüzde 30 sermaye harcaması tasarrufu, destek ve profesyonel hizmet maliyetlerinde yüzde 90 azalma ve BT projelerinin kurulum zamanında yüzde 65 düşüş sağlıyor.[1]

HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak; HPE GreenLake’in esnek yapısı ile hem sektörde hem kurumların iş yapış biçimlerinde fark yarattığına dikkat çekerek; “HPE GreenLake, teknolojinin avantajlarını şirketlerin ihtiyaç ve tercihlerine göre kullanma imkanı sunarken hem zaman hem de bütçe tasarrufu sağlıyor” değerlendirmesinde bulundu.

Piyasada bir dönüm noktasında olduklarını belirten HPE Başkanı ve CEO'su Antonio Neri de; “Herkes müşterilerine teknolojinin 'Hizmet olarak' sunulmasını istediğinin farkında, ancak müşteriler bunun istedikleri koşullarda olmasını istiyor. HPE’nin 'Hizmet olarak' kavramına benzersiz yaklaşımı, müşterilere seçim, esneklik ve kontrol sağlayarak HPE GreenLake’in muazzam başarısını perçinliyor. Piyasa liderliğimizden faydalanmak, dünya standartlarındaki kanal ve iş ortağı ekosistemimizi güçlendirmek ve uçtan buluta tüm portföyümüzü HPE GreenLake portföyü altında sunmak için, bu fırsata hızlı bir şekilde yatırım yapmaya devam edeceğiz. Sonuç olarak, 'Hizmet' sunumunun yeni ve daha iyi bir yolunu geliştirerek, HPE'yi yeniden şekillendirecek ve pazarı dönüştüreceğiz” dedi.

Hewlett Packard Enterprise Hakkında

Küresel bir teknoloji lideri olan Hewlett Packard Enterprise, müşterilerin kenardan buluta sorunsuz biçimde veri toplamasını, analiz etmesini ve işlemesini sağlayan akıllı çözümleri geliştirmeye odaklanmıştır. HPE müşterilerin iş sonuçlarını hızlandırması amacıyla yeni iş modelleri geliştirir, yeni müşteri ve çalışan deneyimleri yaratır, bugün ve gelecekte operasyon verimini artırır.

[1] The Total Economic Impact of HPE GreenLake Flex Capacity, Forrester, May 2018

İlginizi Çekebilir

Filenin Sultanları Gloria Cup'ta İtalya'yı 3 0 Mağlup Etti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya Belek’te yer alan Gloria Sports Arena’nın (GSA) ev sahipliğinde, Smart Casual Event’ın organizatörlüğünde ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen Gloria Cup turnuvasındaki ikinci maçında İtalya ile karşılaştı.


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Sporun Adresi Yeni Sezonda Da Digiturk Basın Bilgi Notu

Digiturk’te nefesleri kesecek yeni spor sezonu açılıyor. Tüketicilerin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan yeni ekonomik paket seçenekleriyle Türkiye’nin ve dünyanın sporu yeni sezonda da Digiturk’te. Üstelik mevcut spor paketleri geçen sezonun fiyatları ile satışa sunuluyor.


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Bodrum Sıla’Ya Doymuyor

BODRUM SILA’YA DOYMUYOR


Etiketler: GreenLake, Hizmet, yeni, için, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.