8 Nisan 2019 Pazartesi 11:45

GÜNDEM

Hsbc Türkiye, A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”Nde Yine Birinci Sırada

HSBC Türkiye, sikayetvar.com Müşteri Deneyimi Endeksi sonuçlarına göre, 2017 yılının ardından 2018 yılında da özel bankalar arasında ‘Şikâyet Yönetimi’ ve ‘Müşteri Memnuniyeti’ alanlarında en iyi müşteri deneyimini sunan banka olarak A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Diamond Ödülün sahibi oldu.

Hsbc Türkiye, A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”Nde Yine Birinci Sırada
Hsbc Türkiye, A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”Nde Yine Birinci Sırada
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HSBC Türkiye, sikayetvar.com tarafından hazırlanan Müşteri Deneyimi Endeksi’nde, 10 özel banka arasında 2018 yılının dört çeyrek döneminde de ‘Şikâyet Yönetimi’ ve ‘Müşteri Memnuniyeti’ alanlarında en iyi müşteri deneyimini sunan banka olarak birinci sıraya yerleşti. HSBC Türkiye bu başarısıyla, sikayetvar.com tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen yarışması A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Diamond Ödülün sahibi oldu. 2017 yılında da ‘Şikâyet Yönetimi’ ve ‘Müşteri Memnuniyeti’ alanlarında en iyi müşteri deneyimini sunan banka olarak en üst sıraya yerleşen HSBC Türkiye, üst üste iki yıl müşteri deneyimini en iyi yöneten özel banka olma başarısını gösterdi.

HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Yenel ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “Şube bankacılığı, telefon bankacılığı ve dijital bankacılık gibi hizmet verdiğimiz tüm kanallarda müşteri deneyimi her zaman önceliğimiz. 2018 yılındaki başarımız, Banka olarak müşteri odaklılığın da ötesine geçerek “en iyi müşteri deneyimi” konusunda takıntılı yaklaşımımızın güzel bir göstergesi oldu. Her müşteri şikâyetini bizim için bir gelişim ve iyileştirme fırsatı olarak değerlendiriyoruz. Bu nedenle şikâyeti memnuniyete dönüştürmek için her zaman azami bir gayret içerisindeyiz. Sikayetvar.com’da 2017’de elde ettiğimiz başarıyı sürdürerek 2018’de de en iyi müşteri deneyimi sunan banka olduk. Bundan sonra da müşterilerimizi işimizin merkezine koymaya devam ederek, müşterilerimizin hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmelerine destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Türkiye'nin en büyük tüketici şikâyet platformu olan sikayetvar.com, şikâyet bildirimi yapan müşterilere yönelik yılda 400 binin üzerinde anket gerçekleştiriyor ve Müşteri Deneyimi Endeksi bu anketlerin sonuçlarıyla oluşturuluyor. Şikâyet oranı, teşekkür oranı, müşteri kaybını önlemede başarı oranı ve şikâyet yönetim sürecinde müşteri memnuniyeti oranı gibi kriterlerin değerlendirildiği bir skor hesaplama metodolojisi ile oluşan endeksin sonuçları her üç ayda bir açıklanıyor.

HSBC Hakkında

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 66 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Dilek Teker Koronavirüs Ezberleri Bozdu

Işık Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Teker son günlerde tüm dünyada ve Türkiye’de endişe ile konuşulan tek konu olan koronavirüs salgınının küresel ekonomiye etkilerini değerlendirdi.


Mapa İnşaat

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs(COVID - 19) salgınıyla mücadele kapsamında, Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" milli dayanışma kampanyasına MAPA İnşaat olarak 10 milyon TL bağışlayarak destek veriyoruz. Bu zor dönemi birlik ve beraberlik içinde atlatacağımıza inanıyoruz.


Yıldız Holding'ten Start Up'lara Destek

Yıldız Holding’ten start-up’lara destek


Radyo Trafik Gazi Üniversitesi Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Nur Aksakal’Dan Kovid 19 Açıklaması

Kovid - 19 salgını yayılmaya devam ederken vatandaşların da aklına birçok soru takılıyor. "Neler yapmalı, nasıl tedbir almalı, maske ya da eldiven kullanmalı mıyım?" bu soruların başında geliyor. Bu ve daha fazla sorunun yanıtını Gazi Üniversitesi'nden Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Nur Aksakal Radyo Trafik ortak yayınında verdi.


Çevrimiçi Kariyer Etkinliğine Yoğun Talep!

Yapı Kredi stratejik ortaklığında gerçekleşen etkinlik, binlerce üniversite öğrencisini şirketlerle buluşturup sorularını yanıtlayarak gelecekleri hakkında güven aşıladı.


Etiketler: müşteri, HSBC, Türkiye, banka, Yönetimi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.