23 Eylül 2018 Pazar 12:38

GÜNDEM

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi

HUAWEI Türkiye tarafından 10-16 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenen 2018 Yaz Kampı’nda öğrenciler; Çince, Çin kâğıt kesme teknikleri, Çin el sanatları, Çin savunma sanatları gibi aktivitelere katılma imkanı buldular. Etkinliğin kapanış töreni, 21 Eylül 2018’de Ankara’da gerçekleştirildi. Çin kültüründen keyifli etkinliklere katıldı. Organizasyonun kapanış töreninde ise sertifikalarını alan öğrenciler, kapanışa özel bir dans gösterisine de imza attılar.

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Uz. Dr. Serhat Ayrım törende yaptığı değerlendirmede, HUAWEI 2018 Yaz Kampı projesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederken, bu tarz projelerin sürekli olacağını duymaktan da büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

HUAWEI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Henry Ming törende gerçekleştirdiği konuşmada, HUAWEI’nin dünyaya ve Türkiye’ye sağladığı teknolojik faydaların yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerinde de çok önem verdiklerinin altını çizdi. Hali hazırda devam eden Geleceğin Tohumları projesine de değinen ve HUAWEI’nin bu kapsamdaki projelere devam edeceğini vurgulayan Ming, çocukların geleceğinin ülkelerin en önemli mirası olduğunu söyledi.

Çin Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Shi Ruilin, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu çalışmayı her şeyden önce bir eğitim yatırımı olarak görüyorum. Sadece teknolojide değil, sosyal sorumluluk konusunda da etkin bir proje olan HUAWEI 2018 Yaz Kampı’nın sonucunda, gelecekte de iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacak kültür ve dostluk elçileri yetişmesini temenni ediyorum.”

ODTÜ Rektör Danışmanı Hale Işık Güler de gerçekleştirdiği konuşmada; “HUAWEI sadece teknoloji özelindeki ürünleri ile değil kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim programlarıyla da adından söz ettiriyor. Bu önemli eğitim programı da katkıda bulunan tüm kurumların desteği ile son derece önemli bir noktaya ulaştı dedi.

HUAWEI 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni, sertifika dağıtımı ve öğrencilerin dans gösterisi ile sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Yapay Zeka Oyun Kurallarını Yeninden Yazıyor

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) Kurucusu Halil Aksu, iş yapış şekilleri ve süresini, bildiğimiz iş tanımlarını ve hatta organizasyon yapılarını değiştiren yapay zeka teknolojilerinin iş dünyasının kurallarını yeniden yazdığını aktardı.


Efendioğlu Mermer Dosya Konularınızda Kullanabileceğiniz Görseller

Geçtiğimiz aylarda ilk mağazasını Bursa Geçit Yıldız Plaza'da açan Efendioğlu Marble Design'ın yerinilikçi ve şık mermer ürünlerine ait görselleri tarafınızla paylaşıyorum. Dosya konularınızda ve bültenlerinizde yer verebilirseniz çok seviniriz.


Kariyer.Net Ocak 2019 İstihdam Endeksi Şirketler En Çok “İhracat Satış Uzmanı” Aradı

Endeks verileri, “İhracatta Sürdürülebilirlik ve Yenilikçilik Yılı” ilan edilen 2019 yılında; İhracat sektörünün istihdam piyasasına hareket getireceğine işaret etti. Verilere göre, İhracat Satış Uzmanı geçen yıla göre ilan sayısı en fazla artan pozisyon olarak öne çıktı. Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin “İhracat Şampiyonu” olan Elektrik, Kimya, Otomotiv ve Tekstil sektörlerinde ise en çok ilan yayınlanan pozisyonlar satış alanıyla ilgili pozisyonlar oldu.


Danfoss, Hewlett Packard İle Birlikte İklim Dostu Veri Merkezleri İnşa Ediyor Ve Görseli

Danfoss'un dijital dönüşümün yolculuğundaki bir sonraki adımı, güçlü bir BT altyapısının sağlanabilmesi için gereken yeni veri merkezlerinin inşası. Günümüzde dünyamızdaki elektriğin yaklaşık yüzde 10'u bilişim teknolojilerine harcanıyor. Danfoss, artan veri hacminin iklim üzerindeki etkisinin asgari seviyede tutulabilmesi için veri merkezlerini kendi enerji tasarruflu teknolojileri ile inşa edecek.


Siyah Aşkına

Ünlü İtalyan markası Emporio Armani, 2019 sezonunda saat ve takı tasarımlarında her zamanki sade şıklığını korurken son trendleri de takip etmeye devam ediyor.


Etiketler: HUAWEI, 2018, Kampı, sosyal, sorumluluk

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.