23 Eylül 2018 Pazar 12:38

GÜNDEM

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi

HUAWEI Türkiye tarafından 10-16 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenen 2018 Yaz Kampı’nda öğrenciler; Çince, Çin kâğıt kesme teknikleri, Çin el sanatları, Çin savunma sanatları gibi aktivitelere katılma imkanı buldular. Etkinliğin kapanış töreni, 21 Eylül 2018’de Ankara’da gerçekleştirildi. Çin kültüründen keyifli etkinliklere katıldı. Organizasyonun kapanış töreninde ise sertifikalarını alan öğrenciler, kapanışa özel bir dans gösterisine de imza attılar.

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Uz. Dr. Serhat Ayrım törende yaptığı değerlendirmede, HUAWEI 2018 Yaz Kampı projesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederken, bu tarz projelerin sürekli olacağını duymaktan da büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

HUAWEI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Henry Ming törende gerçekleştirdiği konuşmada, HUAWEI’nin dünyaya ve Türkiye’ye sağladığı teknolojik faydaların yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerinde de çok önem verdiklerinin altını çizdi. Hali hazırda devam eden Geleceğin Tohumları projesine de değinen ve HUAWEI’nin bu kapsamdaki projelere devam edeceğini vurgulayan Ming, çocukların geleceğinin ülkelerin en önemli mirası olduğunu söyledi.

Çin Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Shi Ruilin, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu çalışmayı her şeyden önce bir eğitim yatırımı olarak görüyorum. Sadece teknolojide değil, sosyal sorumluluk konusunda da etkin bir proje olan HUAWEI 2018 Yaz Kampı’nın sonucunda, gelecekte de iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacak kültür ve dostluk elçileri yetişmesini temenni ediyorum.”

ODTÜ Rektör Danışmanı Hale Işık Güler de gerçekleştirdiği konuşmada; “HUAWEI sadece teknoloji özelindeki ürünleri ile değil kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim programlarıyla da adından söz ettiriyor. Bu önemli eğitim programı da katkıda bulunan tüm kurumların desteği ile son derece önemli bir noktaya ulaştı dedi.

HUAWEI 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni, sertifika dağıtımı ve öğrencilerin dans gösterisi ile sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Iab'den Dijital Medyada Bir İlk

IAB TÜRKİYE'DEN BİR İLK: DİJİTAL MEDYA SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ


Google Arama Trendleri 15 22 Ekim 2018

***


Sonbaharda Barok Modasını Butigo İle Yaşayın!

Giyimden sonra ayakkabılara da yansıyan barok modası, Butigo’nun rahat ve konforlu modelleriyle birleşerek tam bir zarafet örneği haline gelirken sade bir kombini bile anında hareketlendirecek. Yeni sezonda aniden gelişen bir davette küçük siyah elbisenizle birlikte kullanacağınız Butigo’nun barok desenli modelleri hem trend hem de şık görünmenize yardımcı olacak.


“Narcos”Un Unutulmaz Müziğinin Arkasındaki Deha Rodrigo Amarante Ve “True Detective”İn Büyüleyici Sesi Lera Lynn Zorlu Psm’Ye Geliyor

Efsane dizi müziklerinin yaratıcıları İstanbul’da:


Groupama'dan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği İçin 1 Milyon 250 Bin Adım

Sigorta sektörünün önemli oyuncularından Groupama, Healpy uygulaması ile başlattığı “Her Adım İyilik” sosyal sorumluluk projesi kapsamında 14 Ekim Pazar günü Belgrad Ormanı’nda düzenlediği etkinlikte çalışanları ve acenteleriyle birlikte Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için 1 milyon 250 bin adım attı.


Etiketler: HUAWEI, 2018, Kampı, sosyal, sorumluluk

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.