23 Eylül 2018 Pazar 12:38

GÜNDEM

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi

HUAWEI Türkiye tarafından 10-16 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenen 2018 Yaz Kampı’nda öğrenciler; Çince, Çin kâğıt kesme teknikleri, Çin el sanatları, Çin savunma sanatları gibi aktivitelere katılma imkanı buldular. Etkinliğin kapanış töreni, 21 Eylül 2018’de Ankara’da gerçekleştirildi. Çin kültüründen keyifli etkinliklere katıldı. Organizasyonun kapanış töreninde ise sertifikalarını alan öğrenciler, kapanışa özel bir dans gösterisine de imza attılar.

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Uz. Dr. Serhat Ayrım törende yaptığı değerlendirmede, HUAWEI 2018 Yaz Kampı projesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederken, bu tarz projelerin sürekli olacağını duymaktan da büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

HUAWEI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Henry Ming törende gerçekleştirdiği konuşmada, HUAWEI’nin dünyaya ve Türkiye’ye sağladığı teknolojik faydaların yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerinde de çok önem verdiklerinin altını çizdi. Hali hazırda devam eden Geleceğin Tohumları projesine de değinen ve HUAWEI’nin bu kapsamdaki projelere devam edeceğini vurgulayan Ming, çocukların geleceğinin ülkelerin en önemli mirası olduğunu söyledi.

Çin Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Shi Ruilin, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu çalışmayı her şeyden önce bir eğitim yatırımı olarak görüyorum. Sadece teknolojide değil, sosyal sorumluluk konusunda da etkin bir proje olan HUAWEI 2018 Yaz Kampı’nın sonucunda, gelecekte de iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacak kültür ve dostluk elçileri yetişmesini temenni ediyorum.”

ODTÜ Rektör Danışmanı Hale Işık Güler de gerçekleştirdiği konuşmada; “HUAWEI sadece teknoloji özelindeki ürünleri ile değil kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim programlarıyla da adından söz ettiriyor. Bu önemli eğitim programı da katkıda bulunan tüm kurumların desteği ile son derece önemli bir noktaya ulaştı dedi.

HUAWEI 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni, sertifika dağıtımı ve öğrencilerin dans gösterisi ile sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

Canada Schools,


Cerebral Palsy’Li Çocuklardan Milyonlara Çağrı “Desteğinle Yapabiliriz”

“CEREBRAL PALSY” FARKINDALIĞI KAMU SPOTU YAYINDA!


Türkiye’Nin Yeni Genç Sesi Baran Sertkaya Oldu...

“VODAFONE FREEZONE SON SES ONLINE MÜZİK YARIŞMASI” SONUÇLANDI


Hamdi Ulukaya İş Dünyasının Nobel’İni Aldı

ABD’nin en hızlı büyüyen gıda şirketlerinden Chobani’nin kurucusu ve CEO’su Hamdi Ulukaya, iş dünyasının Nobel’i olarak görülen Oslo Business for Peace ödülüne layık görülen 3 liderden biri oldu.


Goodyear’Dan, Citroën’İn 100. Yılında Otonom Elektrikli Araçlar İçin Özel Lastik!

21 Mayıs 2019


Etiketler: HUAWEI, 2018, Kampı, sosyal, sorumluluk

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.