23 Eylül 2018 Pazar 12:38

GÜNDEM

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi

HUAWEI Türkiye tarafından 10-16 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenen 2018 Yaz Kampı’nda öğrenciler; Çince, Çin kâğıt kesme teknikleri, Çin el sanatları, Çin savunma sanatları gibi aktivitelere katılma imkanı buldular. Etkinliğin kapanış töreni, 21 Eylül 2018’de Ankara’da gerçekleştirildi. Çin kültüründen keyifli etkinliklere katıldı. Organizasyonun kapanış töreninde ise sertifikalarını alan öğrenciler, kapanışa özel bir dans gösterisine de imza attılar.

Huaweı 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni Ankara’Da Gerçekleştirildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Uz. Dr. Serhat Ayrım törende yaptığı değerlendirmede, HUAWEI 2018 Yaz Kampı projesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederken, bu tarz projelerin sürekli olacağını duymaktan da büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

HUAWEI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Henry Ming törende gerçekleştirdiği konuşmada, HUAWEI’nin dünyaya ve Türkiye’ye sağladığı teknolojik faydaların yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerinde de çok önem verdiklerinin altını çizdi. Hali hazırda devam eden Geleceğin Tohumları projesine de değinen ve HUAWEI’nin bu kapsamdaki projelere devam edeceğini vurgulayan Ming, çocukların geleceğinin ülkelerin en önemli mirası olduğunu söyledi.

Çin Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Shi Ruilin, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bu çalışmayı her şeyden önce bir eğitim yatırımı olarak görüyorum. Sadece teknolojide değil, sosyal sorumluluk konusunda da etkin bir proje olan HUAWEI 2018 Yaz Kampı’nın sonucunda, gelecekte de iki ülkenin dostluğuna katkıda bulunacak kültür ve dostluk elçileri yetişmesini temenni ediyorum.”

ODTÜ Rektör Danışmanı Hale Işık Güler de gerçekleştirdiği konuşmada; “HUAWEI sadece teknoloji özelindeki ürünleri ile değil kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim programlarıyla da adından söz ettiriyor. Bu önemli eğitim programı da katkıda bulunan tüm kurumların desteği ile son derece önemli bir noktaya ulaştı dedi.

HUAWEI 2018 Yaz Kampı Kapanış Töreni, sertifika dağıtımı ve öğrencilerin dans gösterisi ile sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Yeni Yılda Sevdiklerinizi English Home'un Masalsı Koleksiyonu İle Mutlu Edin.

English Home 2019 Kış Koleksiyonu Let it Snow ile yaşam alanlarında yeni tarzlar yaratma ve kombinler yaparak ev ortamını farklı stillerde yorumlama özgürlüğü sunuyor.


Atradius’Tan İhracatçılara Yüzde 90 Ödeme Garantili Sigorta

Atradius’tan İhracatçılara Yüzde 90 Ödeme Garantili Sigorta


Schneider Electric, A Tech Akıllı Bina Teknolojileri Ve Elektrik Sistemleri Fuarı’Nda Büyük İlgi Gördü Ve Görseli

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 22-25 Kasım’da gerçekleşen A-TECH Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’na katıldı. Açılışını, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yaptığı kamu ve özel sektörü buluşturan fuar Ankara Congresium’da gerçekleşti. Fuara 100 firma katıldı ve beş binin üzerinde ziyaretçi ağırlandı.


Twıst Sonbahar Kış 2018 2019 Koleksiyonu İle Yeni Mevsime Dinamik Bir Başlangıç!

TWIST SONBAHAR KIŞ 2018-2019 KOLEKSİYONU İLE YENİ MEVSİME


Ariel Ardit İlk Kez İstanbul’Da!

Arjantin’de günümüzün en iyi tango şarkıcısı olarak kabul edilen Ariel Ardit, tangonun altın çağını hatırlatan sesiyle, 18 Aralık’ta ilk kez İstanbullu müzikseverlerle buluşacak. Arjantin halkının ve medyasının gözdesi Ardit, CRR’de gerçekleşecek konserde quartetiyle sahne alacak. Konser saat 20.00’de başlayacak.


Etiketler: HUAWEI, 2018, Kampı, sosyal, sorumluluk

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.