16 Ekim 2019 Çarşamba 14:07

GÜNDEM

Huawei, 2019 Yılı 3. Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Huawei, 2019 yılının üçüncü çeyreğine ilişkin sonuçlarını açıkladı. Bu yılın ilk üç çeyreğinde, Huawei, yıllık bazda yüzde 24,4 artışla 610,8 milyar CNY gelir elde etti. Bu dönemde şirketin net kar marjı yüzde 8,7 oldu.

Huawei, 2019 Yılı 3. Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı
Huawei, 2019 Yılı 3. Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei, IT altyapısına ve akıllı cihazlara odaklanmayı sürdürerek operasyonlarının verimliliğini ve kalitesini artırmaya devam etti. Operasyonel ve organizasyonel istikrarını arttıran Huawei, performansını 2019 yılının ilk üç çeyreğinde sağlamlaştırdı.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu istikrarlı şekilde büyümeye devam etti. Huawei’nin 2019’un ilk üç çeyreğindeki akıllı telefon sevkiyatları, yıllık yüzde 26 artışla 185 milyon adedi aştı. Şirket ayrıca PC'ler, tabletler, giyilebilir ürünler ve akıllı ses ürünleri gibi diğer yeni işletmelerde de hızlı bir büyüme kaydetti.

Huawei Mobil Hizmetler ekosistemi 170'ten fazla ülke ve bölgeyi de kapsayacak şekilde gelişti. HMS’i şu anda dünya çapında 1,07 milyon kayıtlı geliştirici kullanıyor.

Yazılım ve donanımda benzersiz yeniliklere sahip olan, aynı zamanda sektör ve tüketicilerden büyük beğeni toplayan Vision akıllı ekran, 3. çeyrekte piyasaya sürüldü. Tüketicilere odaklanan ve tüm büyük kullanıcı senaryolarında daha kesintisiz bir akıllı deneyim sunan daha sağlam bir ekosistem şekillenmeye başladı.

Taşıyıcı sektöründe, dünya çapında 5G ağlarının ticari konuşlandırması hızlandı. Huawei, 5G Super Uplink, akıllı ve basitleştirilmiş nakliye ağları gibi lider, yenilikçi çözümler üretmeye devam etti. Şirket ayrıca, taşıyıcıların inovasyonunu ve büyümesini sağlamak için 5G deterministik ağ oluşturma üzerine bir endüstri inovasyon tabanı oluşturmak için endüstri ortaklarıyla birlikte çalıştı.

Bugüne kadar, Huawei 5G için 60'tan fazla ticari sözleşme imzaladı ve lider global taşıyıcılarla 400.000'den fazla 5G Massive MIMO aktif anten ünitesini (AAU) dünya pazarlarına sevk etti.

Kurumsal sektörler için Huawei, Horizon Digital Platformunu başlattı. Bu yakınsak, açık ve verimli platform, Huawei'nin kapsamlı teknolojik deneyimine dayanıyor. Huawei dijital dünya için temel oluşturmak ve trilyonlarca ABD dolarına değer bir dijital dönüşüm endüstrisi yaratmak için müşteri ve ortaklarıyla birlikte çalışmayı hedefliyor. Bu platform aynı zamanda hükümet, kamu hizmetleri, finans, ulaşım ve elektrik gibi çeşitli sektörlere dijital dönüşümlerini hızlandırmaları için yardımcı olacak.

2019 yılının üçüncü çeyreğinin sonunda, 700'den fazla şehir, 228 Fortune Global 500 şirketi ve 58 Fortune Global 100 şirketi, Huawei'yi dijital dönüşüm ortağı olarak seçti.

Huawei'nin bulut hizmetinin gelişimi hızlanıyor. Üçüncü çeyrekte Huawei bilgisayar stratejisini açıkladı ve dünyanın en hızlı AI eğitim kümesi olan Atlas 900'ü piyasaya sürdü. Şirketin piyasaya sürdüğü diğer yenilikçi ürünler arasında HUAWEI CLOUD Ascend AI küme hizmetleri, Kunpeng ve Ascend işlemcileri tarafından desteklenen 112 yeni hizmet ve Endüstriyel Akıllı İkizler yer alıyor. Bu ürünler hükümet, internet servis sağlayıcısı (ISS), otomotiv, finans ve diğer birçok sektörde büyük atılımlar gerçekleştirdi. Üç milyon işletme kullanıcısı ve geliştiricisi, ürün ve çözümler geliştirmek için HUAWEI CLOUD'u kullandı.

İlginizi Çekebilir

Bülten Makyaj Tutkunuzu Profesyonelleştirin

Makyaj endüstrisinin hızla yükseldiği ve profesyonel makyaj sanatçılarına talebin her gün arttığı günümüzde, Altier Academy bir makyaj sanatçısı olarak kariyerinizi uluslararası düzeyde en üst seviyeye çıkararak, uzman eğitmen kadrosuyla ihtiyacınız olan her şeyi size öğretmek için tasarlanmış son teknolojik sınıflarında Christian Dior, Chanel, Tom Ford, Mac, Nars, Kryolan gibi dünya markalarının ürünleriyle yoğun uygulamalı her bir makyaj tipini ve trendini öğretiyor.


Keyder Küçük Prens Akademi Koordinatörü Miray Sümer Herkesin Eşit Eğitim Fırsatına Sahip Olması İlkesinin Gönüllüsüyüz.

Kurulduğu günden bu güne yüzlerce özel gereksinimli bireyin toplum adaptasyonuna katkıda bulunan ve tamamen gönüllülük esaslı kurulan KEYDER Küçük Prens Akademi (Little Prince Academy -LPA ) ; Sivas Şifaiye Özel Eğitim Uygulama Öğrencilerini ağırladı.


Teknosa’Dan Adana’Ya 6’Ncı Mağaza Yatırımı

Türkiye’nin en yaygın ve öncü teknoloji perakendecisi Teknosa, Türkiye’nin her köşesine son teknoloji ürünlerini ulaştırmak için yatırımlarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda 01 Burda AVM’de yeni mağaza açan Teknosa, Adana’da 6’ıncı, Türkiye’de 201’inci mağazasını teknoloji severlerle buluşturdu.


Röportaj Önerisi; Ressam Sevinç Çiftçi Kasım Sergisi; Galeri Diani 16 Kasım 3 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Sevinç Çiftçi’Nin İnsanın İç Dünyasında Ve Doğasında Barındırdığı İkiliği İzleyiciye Aktardığı “Ters Yüz Iı” Adlı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor…

RÖPORTAJ ÖNERİSİ; ‘Ne masum, ne suçlu, ne vahşi, ne medeni, ne içerisi, ne de dışarısı, ne dip, ne yüzey


Ayağı Vuran Ayakkabı Giymekten Ve Pedikürden Kaçının

Ayağı vuran ayakkabı giymekten ve pedikürden kaçının!


Etiketler: Huawei, için, akıllı, etti, fazla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.