27 Haziran 2019 Perşembe 13:38

GÜNDEM

“Huawei Cares” İle P30 Ve P30 Pro Kullanıcılarına Ücretsiz Bakım Servisi

Cep telefonu kullanıcılarının karşılaştığı zorluklar, Huawei tarafından yeni telefon sahibi olan kullanıcılara verilen kapsamlı bir bakım paketi sayesinde geçmişte kaldı.

“Huawei Cares” İle P30 Ve P30 Pro Kullanıcılarına Ücretsiz Bakım Servisi
“Huawei Cares” İle P30 Ve P30 Pro Kullanıcılarına Ücretsiz Bakım Servisi
“Huawei Cares” İle P30 Ve P30 Pro Kullanıcılarına Ücretsiz Bakım Servisi
“Huawei Cares” İle P30 Ve P30 Pro Kullanıcılarına Ücretsiz Bakım Servisi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei, müşteri odaklılığını sürekli olarak geliştiriyor. Tüketicilerini tanıyan ve beklentilerini bilen Huawei, yeni bir hizmet paketi olan Huawei Cares'i tanıttı. Paket, bir telefon satın aldıktan sonra ilk iki yıl boyunca kullanıcıların en büyük endişelerinin ücretsiz olarak ele alınmasını sağlayacak.

Huawei IPSOS araştırma şirketi ile birlikte çalışarak, cep telefonu sahibi kullanıcıların en çok endişe duydukları veya başlarına gelmesi en muhtemel senaryoları belirledi. Araştırma, 2019 yılı Haziran ayında Orta ve Doğu Avrupa ile İskandinav ülkeleri kapsamında, 18-55 yaş arası kullanıcılar üzerinde online anket yöntemiyle gerçekleştirildi.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Orta ve Doğu Avrupa ile İskandinav Ülkeleri Bölgesi Başkanı Wang Yanmin, “Araştırma bize gösterdi ki kullanıcıların neredeyse tamamı ekran çatlamasından endişe duyuyorlar ve başlarına en sıklıkla gelebilecek durumun bu olduğunu söylüyorlar.

Telefonlarının değerli bir kullanım aracı olduğunu düşünüyorlar ve biz de kullanıcılarımıza değer verdiğimiz için, Huawei Cares programını başlattık. Ödüllü yeni telefonlarımızın kullanıcılarının endişelerini azaltmak için ücretsiz servis hizmeti vereceğiz” dedi.

Huawei Cares planı, kullanıcıların en büyük endişeleri olan ekran hasarı, pil veya şarj bağlantısı bozulması ile yazılım hatalarını kapsıyor.

“Kazalar olur, sonuçta hepimiz insanız” diyor Wang ve ekliyor: “Huawei kullanıcılarının sorunların çabucak üstesinden gelmeleri için yanlarında olmak istiyoruz. Değerli verilerini kaybetmek kullanıcıların yüzde 75’ini üzerken, yüzde 78’i telefonlarını kırmaktan endişe duyuyor. Tüketiciler, kazalar olduğunda üreticilerin daha çok yanlarında durması gerektiğini belirtiyorlar ve Huawei bu yoruma kesinlikle katılıyor. Bu sebeple, kullanıcıları için böyle büyük bir adım atan ilk şirket olma gururunu taşıyoruz. Umarız diğer şirketler bizi bu konuda da takip ederler”.

Araştırma anketini yanıtlayan kullanıcıların yüzde 63’ü cihazda depoladıkları verileri kaybetmekten, yüzde 59’u pil sorunlarından, yüzde 56’sı ise telefonlarını suya düşürmekten endişe ediyorlar. Akıllı telefon kullanıcılarının yüzde 87,5’i kullanıcı hataları veya kazalarda üreticilerin kullanıcıları korumak için daha çok çaba sarf etmesi gerektiğini düşünüyor. Ayrıca yüzde 92 oranında kullanıcı, ekran değişimi için istenen ücretleri çok yüksek buluyor.

Huawei Cares kapsamında 10 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında satın aldıkları ve HiCare uygulaması ile aynı tarihler arasında kayıtlarını yapan P30 ve P30 Pro akıllı telefon kullanıcıları 12 ay boyunca geçerli olmak üzere kaza ile kırılan ekran veya arka kapak onarımlarını bir defa ücretsiz yaptırma olanağı kazanıyorlar.

Ek olarak Huawei Cares, her ayın son haftasının Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri – “Servis Günleri” etkinlikleri yapıyor. Kullanıcılar ücretsiz sunulan bu bakım ve temizlik hizmetinden faydalanabilir, ücretsiz koruma filmi taktırabilir ve 100 TL’ye varan indirimli garanti dışı teknik servis imkanlarından faydalanabilirler.

Ayrıca yetkili Huawei servislerinde cihazın tüm onarımı akıllı telefonda etkin olan bakım moduyla yapılıyor, böylece kullanıcılar gizliliklerinin güvenliği konusunda endişelenmek zorunda kalmıyorlar. Bu modun etkinleştirilmesi, cihazlarında depolanan özel verilerin korunmasını garanti eder ve aynı zamanda cihazın onarımını veya optimizasyonunu yapmanın güvenli bir yoludur.

İlginizi Çekebilir

Perakende Güneş Ödülleri 2019 “Atü Perakendeye Katkı Özel Ödülü” Gızıa Gate’E

PERAKENDE GÜNEŞ ÖDÜLLERİ 2019


Davutoğlu' Nun Ekibine İş Dünyasından Önemli Transfer!

Geçtiğimiz hafta sonu Ahmet Davutoğlu, kurucular kurulu üyeleriyle Bolu Büyük Abant Oteli' nde kamp yaptı. Avrasya Sanayi ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, hafta sonu kampa katıldı ve Ahmet Davutoğlu' nun partiye katılma teklifini kabul etti. Yoğun bir ilginin olduğu toplantıda teşkilat yapılanması tamamlanan partinin, tüm illerde oluşturulan isim havuzlarından çalışmak isteyenlerle görüşmeler ve atamalar yapıldı. Bir hafta içinde partinin kurulacağı, Ankara’ da genel merkez ve İstanbul’ da il başkanlığı binalarının tutulduğu gelen haberler arasında.


İstanbul’Un Sıla Hasreti Sona Erdi

SILA’NIN YENİ OPPO REKLAMI GÖRÜCÜYE ÇIKTI


Yeni Enerji Teknolojileri Uluslararası Yatırımcıların Radarında

Teknoloji, elektrik sektörü yatırımlarında karar verme sürecinin bir parçası olmanın ötesine geçerek en belirleyici faktör haline geliyor. Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young) Türkiye’nin Enerji Sektörü Lideri Erkan Baykuş, Türkiye ve dünyada enerji sektörünün durumunu değerlendirdi ve 2020 yılı için öngörülerini aktardı.


Esnaf Ve Kobi’Ler Türk Telekom’Un Desteğiyle Dijital Dünyanın İmkanlarından Faydalanıyor

Türk Telekom’dan ‘Dijital İşyerim Kampanyası’ ile Esnaf ve KOBİlerin dijitalleşmesine destek


Etiketler: Huawei, yüzde, kullanıcıların, için, Cares

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.