18 Nisan 2019 Perşembe 12:23

GÜNDEM

Huawei Ceo'su Ken Hu Tamamen Bağlantılı Ve Akıllı Bir Dünya İçin Yeniliklere Açık Olmalıyız

Huawei’nin, Çin'de her yıl gerçekleştirdiği Global Analist Zirvesi'nin 16’ıncısı, 16 Nisan’da Shenzhen’de start aldı. “Tamamen Bağlantılı, Akıllı Bir Dünya İnşa Etmek” mottosuyla başlayan Huawei Analist Zirvesi 2019 (HAS), 680'den fazla endüstri ve finansal analiz uzmanı, fikir liderleri, telekomünikasyon, internet ve finans sektörünün temsilcilerinin katılımıyla kapılarını açtı. Sürekli inovasyonla tamamen bağlantılı ve akıllı bir dünyanın inşası, bu önemli zirvenin temel gündemini oluşturuyor.

  Huawei Ceo'su Ken Hu  Tamamen Bağlantılı Ve Akıllı Bir Dünya İçin  Yeniliklere Açık Olmalıyız
  Huawei Ceo'su Ken Hu  Tamamen Bağlantılı Ve Akıllı Bir Dünya İçin  Yeniliklere Açık Olmalıyız
  Huawei Ceo'su Ken Hu  Tamamen Bağlantılı Ve Akıllı Bir Dünya İçin  Yeniliklere Açık Olmalıyız
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Yapay zekanın geniş bir perspektifte kabul görmesi, işletmelerde bulut bilişimin de gücünü artırmaktadır. Pazarın önemli aktörelerinden biri olarak, bulut rekabetinin bir anlamda yapay zeka rekabeti olduğunu düşünüyoruz. Yapay zeka özelindeki stratejik yatırımımızla, yeni bulut platformunda da yarışa liderlik edeceğimizden kuşkumuz yok. Dijital tüketici deneyimi, daha fazla cihaz ve uygulama mevcut olduğunda dağınık bir görüntü veriyor. Huawei, tüketicilere tüm senaryolarda akıllı ve kesintisiz bir dijital deneyim yaşatmak için önemli adımlar attı. Tüm bu hizmetler, kusursuz bir servis deneyimini de mümkün kılıyor. Huawei olarak inovasyonu sürdürmeye ve şirketin sadece bugüne değil, geleceğe yönelik yatırımlarını da devam ettiremeye kararlıyız. Huawei sadece ticari başarı elde etmiyor, endüstriyel gelişime öncülük ederek, sosyal ilerlemeyi de teşvik ediyor. Huawei'nin temel hedefi, tamamen bağlantılı ve akıllı bir dünyanın avantajlarını daha fazla kişiye ve kuruma ulaştırmaktır.”

Huawei Stratejik Araştırma Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı William Xu ise şunları söyledi; “Huawei İnovasyon 2.0" dönemine adım attı. Bu dönem, tamamen vizyon odaklı teorik atılımlar ve temel olarak yeni icatlar ile ilgilidir. Kısa süre önce hayata geçirdiğimiz Stratejik Araştırma Enstitüsü, önümüzdeki beş yıl boyunca en güncel teknolojilere odaklanmış araştırmalarla ilgilenecek. Her yıl, temel bilim ve teknolojilerdeki akademik araştırmaları finanse etmek için 300 milyon dolar yatırım yapıyoruz ve teknolojik yenilikleri bu bilimsel araştırmalar ışığında ele alıyoruz. Huawei, teoriler ve temel teknolojiler özelindeki yenilikçiliği teşvik etmek ve bu kapsamda geniş bir yol açmak için, üniversiteler ve araştırma enstitüleriyle birlikte çalışacak. Huawei, bu doğrultuda sektöre beş alanda öncülük etmeyi taahhüt ediyor: Teknik mimariyi yeniden tanımlamak, ürün mimarisini yeniden tanımlamak, sektörün gelişme hızına liderlik etmek, yeni bir endüstri yönü belirlemek ve yeni bir endüstriyi geliştirmek.”

Huawei BT Stratejileri Yatırım Birimi Yönetimi Kurulu Başkanı David Wang ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bağlantılı bir dünyada, bilgi işlem ve bulutun gücü, akıllı dünyanın temel altyapısını oluşturacak. Yapay zeka da gösterdiği gelişimle bu yeni dünyaya güç sağlayacak. Gelecekte Moore kanununu yeniden tanımlayacağız ve dünyanın en iyi bağlantısını sağlamak için Shannon sınırına meydan okuyacağız. Bilişimin gücünü daha erişilebilir ve daha uygun hale getirmek için bilgi işlem mimarisini yeniden tanımlayacağız. Yapay zekayı yaygınlaştırmak içinse tüm senaryolarda bu yeni teknolojiye yönelik çözümler geliştireceğiz. Huawei, Ar-Ge'ye daha fazla yatırım yapacak ve uzun vadede liderliğini sürdürecektir. Sınırları zorlamaya devam edeceğiz ve sonuçta tüm ekosistemimizle birlikte, tamamen bağlantılı, akıllı bir dünya inşa edeceğiz."

İlginizi Çekebilir

Evlilik Fuarı 2020 Trendlerini Belirleyecek

EVLİLİK FUARI 2020 TRENDLERİNİ BELİRLEYECEK


Eminevim Düzenlediği Sempozyumla Kentsel Dönüşüm Modelini Tanıttı

EMİNEVİM DÜZENLEDİĞİ SEMPOZYUMLA KENTSEL DÖNÜŞÜM


Kayak Stilinize Chimi Dokunuşu

Klasik çizgisini bozmadan modellerine minimalist dokunuşlar yapan Chimi, zorlu şartlarda konfor sunan tasarımlara imza atıyor. Esnek kollar ve kauçuk dokusuyla karda rahatlık sunan gözlükler, üç silikon özelliğiyle kaymayı önlüyor. Güçlü lensleri dağdaki soğuk hava şartlarına, rüzgara ve yoğun güneş ışınlarına karşı koruma sağlarken, çift katmanı sayesinde buğulanma sorununu ortadan kaldırıyor.


Park Mozaik Alırken De Rahat Yaşarken De

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık tecrübeleri ile güvenin sembolleri TEPE ve MESA’nın ortak imzasını taşıyan Park MOZAİK projesi % 0.79 faizle cazip ödeme fırsatı ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.


2019 Google Arama Trendleri Google’Da 2019’Da Neleri Aradık

Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yükselen arama trendleri içeren listesini açıkladı.


Etiketler: Huawei, yeni, daha, için, temel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.