29 Nisan 2019 Pazartesi 11:16

GÜNDEM

Huawei’Den Yeni Bulut Ve Yapay Zekâ İnovasyon Laboratuvarı

Huawei Bulut Zirvesi 2019 Singapur’da yapıldı. Huawei, bu organizasyon kapsamında Bulut ve Yapay Zekâ Laboratuvarı’nı Singapur’da hayata geçirdiğini duyurdu. Laboratuvar yerel yapay zekâ yeteneklerini geliştirecek ve Singapur'u dünya çapında en gelişmiş yapay zekâ teknolojileriyle buluşturarak, bulut ve yapay zekâ özelindeki çalışmalara katkı sağlayacak.

  Huawei’Den Yeni Bulut Ve Yapay Zekâ İnovasyon Laboratuvarı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zirvede; bulut bilişim, AI (yapay zekâ) ve büyük veri gibi alanlardaki yenilikçi ürünlerin, akıllı uygulamaların paylaşılıp hayata geçirilmesi için Singapur ve Asya-Pasifik bölgesinden 2 binin üzerinde iş ortağı, endüstri geliştiricisi ve akademisyen bir araya geldi.

Asya Pasifik için üstün bulut hizmetleri

Yüksek işlem gücü ve Huawei Cloud tarafından sunulan geniş kapsamlı yapay zekâ çözüm yelpazesi ile desteklenen laboratuvar, yapay zekâ Ar-Ge robotları, Trafik Akıllı İkizleri ve yapay zeka geliştirme kitleri dahil olmak üzere güçlü AI hizmetleri ve kaynakları sağlamayı hedefliyor. Laboratuvarın açılması, yerel üniversiteler ve işletmeler arasındaki iş birliğini de derinleştirecek.

Singapur ve Asya-Pasifik bölgesindeki yapay zekâ geliştiricileri ve bu alanda çalışan şirketler, yapay zeka eğitim ve öğrenimi hakkında daha fazla proje geliştirme fırsatı bulacak. Bu Ar-Ge faaliyetleri üst düzey yapay zekâ yeteneklerini geliştirerek daha fazla yapay uygulamasının geliştirilmesine de olanak tanıyacak.

“Singapur denizaşırı işletmeler için stratejik bir merkez”

Huawei Cloud Global Market Başkanı Edward Deng konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

"Singapur uluslararası bir inovasyon merkezi, aynı zamanda Çin-Asya ve Pasifik bölgesindeki denizaşırı işletmeler için de stratejik bir merkez olarak konumlanıyor. Huawei Cloud, Singapur ve Asya Pasifik bölgesindeki kalkınmaya büyük önem veriyor” dedi.

Huawei Cloud, daha fazla işletmenin dünya çapında hizmet geliştirmesine yardımcı olmak için "Go-China / Go-Global" planının başlatıldığını da açıkladı. Şirket, dünya çapında internet, oyun, finans ve video pazarlarına, kullanıcıları küresel olarak bağlayan, çeşitli ağlara adapte olan ve yeni trendlere yön veren avantajlı hizmetler sunmayı planlıyor. Planın içeriğinde yer alması beklenen konular ise şu şekilde:

Zirve sırasında Huawei Cloud, Asya-Pasifik pazarında bulut bilişim ve yapay zekâ alanındaki iş birliğini derinleştirmek için birden fazla şirketle iyi niyet sözleşmesi imzaladı. Ayrıca daha iyi bağlantılara sahip, akıllı bir Asya-Pasifik eko-sistemi oluşturmak için ortak bir program yayınlandı.

Huawei Cloud, dünyanın dört bir yanında, 23 coğrafi bölgede, 40 kullanılabilir alanı işleten 160'tan fazla bulut hizmeti ve 140 farklı çözüm sunuyor. Ayrıca Huawei Cloud, 159 işlevli 59 tip AI hizmetini de iş ortaklarına sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Denizcilik Sektörünün En Büyük Ve Tek Deniz Buluşması Boat Show Tuzla Deniz Fuarı 05 13 Ekim’De, Vıaport Marina’Da

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK VE TEK DENİZ BULUŞMASI BOAT SHOW TUZLA DENİZ FUARI 05-13 EKİM’DE, VIAPORT MARİNA’DA…


İstanbul Bir Kez Daha Küçükçiftlik Park’Ta Horona Duracak!

İstanbul bir kez daha


31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Nda Geri Sayım!

İstanbul dünyanın iki kıtayı birleştiren tek yüzme organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 20 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Show Swim etkinliğinin ardından 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 21 Temmuz Pazar günü düzenlenecek. Yarışmaya 52 ülkeden 2400 kişi katılacak.


Hilton Konaklama Sektöründe Bir Asrı Devirdi, Hilton İstanbul Bosphorus Açıldığı İlk Yıl Olan 1955’Te Türkiye’Ye Gelen Turist Sayısının Katlanarak Artmasını Sağladı

Mükemmeli hedefleyen hizmet anlayışıyla konuklarına lüks bir konaklama deneyimi yaşatan Hilton, haziran ayında 100. yılını kutluyor. Bulunduğu her ülkede, pek çok alanda sayısız olumlu etki yaratan Hilton markası, Türkiye’deki en uzun süreli konaklama hizmetini de Hilton İstanbul Bosphorus’la yaşatıyor. 1955 yılından bu yana Türk misafirperverliğinin elçisi görevini üstlenen Hilton İstanbul Bosphorus, İstanbul’da sosyal hayattan, yeme-içme kültürüne; Türkiye’nin tanıtımından, işletmesinin ilk yılında ülkeye gelen yabancı turist sayısında sağladığı büyük artış ile ülke ekonomisine olan katkısıyla ile birçok alana etki etmeyi başardı.


Country Tarzına Modern Bir Yorum Enza Home Rattan

Konforlu ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Rattan serisi ile country tarzını benzersiz bir yaklaşımla yorumluyor. Modern dokunuşlarla zenginleşen tasarımıyla dikkat çeken Rattan serisi, evini sadelikten gelen zarafetle yenilemek isteyenlere hitap ediyor.


Etiketler: yapay, için, Huawei, Cloud, zekâ

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.