29 Nisan 2019 Pazartesi 11:16

GÜNDEM

Huawei’Den Yeni Bulut Ve Yapay Zekâ İnovasyon Laboratuvarı

Huawei Bulut Zirvesi 2019 Singapur’da yapıldı. Huawei, bu organizasyon kapsamında Bulut ve Yapay Zekâ Laboratuvarı’nı Singapur’da hayata geçirdiğini duyurdu. Laboratuvar yerel yapay zekâ yeteneklerini geliştirecek ve Singapur'u dünya çapında en gelişmiş yapay zekâ teknolojileriyle buluşturarak, bulut ve yapay zekâ özelindeki çalışmalara katkı sağlayacak.

  Huawei’Den Yeni Bulut Ve Yapay Zekâ İnovasyon Laboratuvarı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zirvede; bulut bilişim, AI (yapay zekâ) ve büyük veri gibi alanlardaki yenilikçi ürünlerin, akıllı uygulamaların paylaşılıp hayata geçirilmesi için Singapur ve Asya-Pasifik bölgesinden 2 binin üzerinde iş ortağı, endüstri geliştiricisi ve akademisyen bir araya geldi.

Asya Pasifik için üstün bulut hizmetleri

Yüksek işlem gücü ve Huawei Cloud tarafından sunulan geniş kapsamlı yapay zekâ çözüm yelpazesi ile desteklenen laboratuvar, yapay zekâ Ar-Ge robotları, Trafik Akıllı İkizleri ve yapay zeka geliştirme kitleri dahil olmak üzere güçlü AI hizmetleri ve kaynakları sağlamayı hedefliyor. Laboratuvarın açılması, yerel üniversiteler ve işletmeler arasındaki iş birliğini de derinleştirecek.

Singapur ve Asya-Pasifik bölgesindeki yapay zekâ geliştiricileri ve bu alanda çalışan şirketler, yapay zeka eğitim ve öğrenimi hakkında daha fazla proje geliştirme fırsatı bulacak. Bu Ar-Ge faaliyetleri üst düzey yapay zekâ yeteneklerini geliştirerek daha fazla yapay uygulamasının geliştirilmesine de olanak tanıyacak.

“Singapur denizaşırı işletmeler için stratejik bir merkez”

Huawei Cloud Global Market Başkanı Edward Deng konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

"Singapur uluslararası bir inovasyon merkezi, aynı zamanda Çin-Asya ve Pasifik bölgesindeki denizaşırı işletmeler için de stratejik bir merkez olarak konumlanıyor. Huawei Cloud, Singapur ve Asya Pasifik bölgesindeki kalkınmaya büyük önem veriyor” dedi.

Huawei Cloud, daha fazla işletmenin dünya çapında hizmet geliştirmesine yardımcı olmak için "Go-China / Go-Global" planının başlatıldığını da açıkladı. Şirket, dünya çapında internet, oyun, finans ve video pazarlarına, kullanıcıları küresel olarak bağlayan, çeşitli ağlara adapte olan ve yeni trendlere yön veren avantajlı hizmetler sunmayı planlıyor. Planın içeriğinde yer alması beklenen konular ise şu şekilde:

Zirve sırasında Huawei Cloud, Asya-Pasifik pazarında bulut bilişim ve yapay zekâ alanındaki iş birliğini derinleştirmek için birden fazla şirketle iyi niyet sözleşmesi imzaladı. Ayrıca daha iyi bağlantılara sahip, akıllı bir Asya-Pasifik eko-sistemi oluşturmak için ortak bir program yayınlandı.

Huawei Cloud, dünyanın dört bir yanında, 23 coğrafi bölgede, 40 kullanılabilir alanı işleten 160'tan fazla bulut hizmeti ve 140 farklı çözüm sunuyor. Ayrıca Huawei Cloud, 159 işlevli 59 tip AI hizmetini de iş ortaklarına sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Teknofest'i Tragger T Car İle Gezdi

Teknofest 2019'u ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, alanı TRAGGER T-Car ile gezdi. Araçla ilgili bilgi alan Sayın Oktay, aracın yerli ve milli olmasının gurur verici olduğunu belirtti.


Mg International Fragrance Company’Den Temizlik Dayanışması.

Dünya genelinde Let’s Do It! Foundation tarafından, Türkiye’de ise Sivil Yaşam Derneği koordinatörlüğünde organize edilen Dünya Temizlik Günü, 150 ülkede her yaştan milyonlarca gönüllü ile aynı anda dünyanın temizlendiği, tarihteki en büyük temizlik hareketidir.


Metropol İstanbul’Da Müzik Şöleni Hız Kesmeden Devam Ediyor

Metropol İstanbul’da, her hafta popüler isimlerin yer aldığı konserler tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftanın konukları ise; pop müziğin sevilen ismi Merve Özbey ve Erdem Kınay’ın birlikte performansı ve ülkemizin en önemli ve köklü müzik gruplarından MFÖ olacak.


Dünya Süt Zirvesi Başladı Türkiye'de 7 Binden Fazla Üreticiye Eğitim Veriyoruz

Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, İstanbul’un ev sahipliği yaptığı


Red Kit Ve Daltonlar Tiyatro Oyunu Çocuklar İçin 28 Eylül Cumartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Kült çocuk hikayesi 'Red Kit ve Daltonlar', çocuk tiyatro oyunu ile Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde minik tiyatroseverlerle buluşacak.


Etiketler: yapay, için, Huawei, Cloud, zekâ

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.