2 Aralık 2019 Pazartesi 11:02

GÜNDEM

Huawei Watch Gt 2 Klasik Ve Spor Seçenekleriyle N11.Com’Da Satışa Sunuldu

Hayatınıza Profesyonel bir Dokunuş

Huawei Watch Gt 2 Klasik Ve Spor Seçenekleriyle N11.Com’Da Satışa Sunuldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei'nin uzun süredir beklenen yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2’nin 46 mm versiyonu, klasik ve spor seçenekleriyle Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com’da 1499TL’den satışa sunuldu. Gelişmiş özellikleriyle, bir saatten çok daha fazlasını sunan ürün, hayatınıza profesyonel bir dokunuş yapmaya hazır.

Huawei’in yeni akıllı saati Watch GT 2’nin 46 mm’lik versiyonu, klasik ve spor seçenekleriyle Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuldu. Özel tasarımı, geliştirilmiş pil ömrü, spor modu ve günlük sağlık takibi özellikleriyle Huawei Watch GT 2; birçok farklı ihtiyaca, güçlü donanımı ve iddialı özellikleriyle yanıt veriyor.

Klasik ve spor seçenekleri ile iki modeli olan Huawei Watch GT 2’ ye; cep telefonundan akıllı saate, bilgisayardan televizyona kadar tüm teknoloji ürünlerini avantajlı fiyatlar, fırsat kuponları ve ayrıcalıklarla satışa sunan n11.com’dan ulaşmanız mümkün.

İddialı pil ömrü, kesintisiz deneyimHuawei’nin yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2; markanın özel olarak geliştirdiği giyilebilir çip Kirin A1, çift çipli tasarım ve akıllı güç tasarrufu teknolojisi ile daha gelişmiş bir formda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yüksek performans ve verimli güç tüketiminin birleştiği ürün, kullanıcılara daha uzun pil ömrü ile kesintisiz bir deneyim vaat ediyor.

Minimalist yaklaşım, sınırsız görünümGeliştirilmiş pil gücü ile ön plana çıkan Huawei Watch GT 2 46 mm, tasarımıyla da dikkat çekiyor. Ürün, üç boyutlu cam tasarımı ve çerçevesiz ekranıyla sadece teknoloji değil şıklık da vaat ediyor.

Profesyonel bir dokunuşHuawei, Watch GT 2 ürünüyle tüketicilerin kendi sağlıklarını daha iyi yönetmelerine yardımcı oluyor. Kalp atış takibi yapan Huawei Watch GT 2, bu özelliğinin yanı sıra uyku izlemesi de sunuyor. Her gün atılan adım sayısını, yakılan kaloriyi ve ayağa kalkma sayısının kaydını tutan Huawei Watch GT 2, birçok spor modunu destekleyerek kullanıcıların yaşam tarzlarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Klasik ve spor olmak üzere n11.com’da satışa sunulan Huawei Watch GT 2, günlük yaşamanıza profesyonel dokunuşlar yaparak verimli bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Etiketler: Huawei, Watch, spor, akıllı, n11com

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.