20 Haziran 2019 Perşembe 16:42

GÜNDEM

Huaweı Yenilik Araştırma Programı Yeni Fikirleri Destekliyor

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, BT alanında yenilikçi araştırmalar yapan üniversiteler ve araştırma kurumları için HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) adlı yeni bir finansal destek programı başlattı. Araştırmacılar, programa www.huaweiyeniilikarastirma.com web sitesi üzerinden kolayca başvurabiliyor.

  Huaweı Yenilik Araştırma Programı  Yeni Fikirleri Destekliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çin'den sonra, HUAWEI'nin en büyük ikinci Ar-Ge Merkezi Türkiye'de bulunuyor. Önde gelen üniversitelerde ve enstitülerde yürütülen bilimsel çalışmalar HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) ile desteklenirken, uzun vadeli Ar-Ge iş birliklerine ve finansal desteğe de olanak tanınıyor.

Türkiye'de faaliyetlerine 2010 yılında başlayan HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, 500'den fazla Türk mühendis ile Türkiye'nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmaya devam ediyor. HUAWEI Yenilik Araştırma Programı, BT segmentinde yenilikçi araştırma yapan önde gelen üniversitelere ve araştırma enstitülerine, HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından sağlanan finansal destekleri kapsıyor.

Program kapsamında öne çıkan proje alanları ise şunlar: Görüntü / Video İşleme, Yüzey İzleme, Stabilizasyon, Oklüzyon İşleme, Dönüşüm Matrisi Tahmini, Atış Sınır Tespiti, Aksiyon / Etkinlik Tanıma, Anahtar Nokta Tespiti, Nesne Tanıma, Yüz / Plaka Tanıma, Yüz Animasyonu, Ses Kaynağı Sınıflandırması, Konuşma Tanıma.

Programa katılmak isteyen üniversitelerde veya diğer araştırma enstitülerinde çalışan akademisyenler ve araştırmacılar, www.huaweiyenilikarastirma.com web sitesi üzerinden detaylı bilgi alarak programa kolaylıkla başvurabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yedikleriniz Yüzünden Tatilde Tadınız Kaçmasın

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, bedenen ve zihnen uyumlu, dinlendirici bir tatilin olmazsa olmazının dengeli beslenmekten geçtiğini hatırlatarak tatilde beslenmeye yönelik önemli bilgiler paylaşıyor.


Phyto’Dan Güneşte Ve Denizde Yıpranmış Saçlara İksir Etkisi Phytoelıxır!

Gücünü bitkilerden alan Phyto’nun özel bakım serisi Phytoelixir yazın yıpratıcı etkilerini minimuma indirerek saçınızı korumaya alıyor! Saça iksir etkisi yaratarak güzelliğini ortaya çıkaran Phytoelixir saçları ağırlaştırmadan ve diplerini yağlandırmadan onararak saçın ihtiyacı olan bakımı sağlıyor!


Trendyol.Com’Un Yaz Trendi Tek Parçayla Doğru Kombin Özgürlüğü

Türkiye’de mobil ticaretin lideri olarak başarılı bir grafik çizmeye devam eden trendyol.com , sezon trendlerini en ulaşılabilir halde tüketicisiyle buluşturuyor. En sevilen tasarımlarını yaz enerjisiyle yeniden yorumlayarak herkesi hareketlere özgürlük katan elbiseleriyle tatil döneminin tadını çıkarmaya davet ediyor!


Mey|Diageo'dan Ücretli Doğum İzninde Örnek Uygulama

Mey|Diageo, 1 Temmuz'dan itibaren kadın ve erkek tüm çalışanları için ücretli doğum izin sürelerini artırdı. Buna göre anneye yasal olarak tanınan 16 haftalık doğum izni süresi Mey|Diageo kadın çalışanları için 26 haftaya yükseldi. Erkek çalışanlar ise 4 hafta ücretli babalık izni alabilecek.


Sigorta Denetleme Ve Düzenleme Kurumu Sddk Kuruluyor

Sektörü farklı bir lige taşıyacak


Etiketler: HUAWEI, Türkiye, Ar-Ge, Tanıma, Merkezi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.