20 Haziran 2019 Perşembe 16:42

GÜNDEM

Huaweı Yenilik Araştırma Programı Yeni Fikirleri Destekliyor

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, BT alanında yenilikçi araştırmalar yapan üniversiteler ve araştırma kurumları için HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) adlı yeni bir finansal destek programı başlattı. Araştırmacılar, programa www.huaweiyeniilikarastirma.com web sitesi üzerinden kolayca başvurabiliyor.

  Huaweı Yenilik Araştırma Programı  Yeni Fikirleri Destekliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çin'den sonra, HUAWEI'nin en büyük ikinci Ar-Ge Merkezi Türkiye'de bulunuyor. Önde gelen üniversitelerde ve enstitülerde yürütülen bilimsel çalışmalar HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) ile desteklenirken, uzun vadeli Ar-Ge iş birliklerine ve finansal desteğe de olanak tanınıyor.

Türkiye'de faaliyetlerine 2010 yılında başlayan HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, 500'den fazla Türk mühendis ile Türkiye'nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmaya devam ediyor. HUAWEI Yenilik Araştırma Programı, BT segmentinde yenilikçi araştırma yapan önde gelen üniversitelere ve araştırma enstitülerine, HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından sağlanan finansal destekleri kapsıyor.

Program kapsamında öne çıkan proje alanları ise şunlar: Görüntü / Video İşleme, Yüzey İzleme, Stabilizasyon, Oklüzyon İşleme, Dönüşüm Matrisi Tahmini, Atış Sınır Tespiti, Aksiyon / Etkinlik Tanıma, Anahtar Nokta Tespiti, Nesne Tanıma, Yüz / Plaka Tanıma, Yüz Animasyonu, Ses Kaynağı Sınıflandırması, Konuşma Tanıma.

Programa katılmak isteyen üniversitelerde veya diğer araştırma enstitülerinde çalışan akademisyenler ve araştırmacılar, www.huaweiyenilikarastirma.com web sitesi üzerinden detaylı bilgi alarak programa kolaylıkla başvurabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’S 2019 Readers’ Choice Awards’Ta Avrupa’Nın En İyileri Arasına Girdi

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’s 2019 Readers’ Choice Awards’ta (Okuyucu Ödülleri) Avrupa’nın en iyileri arasında


Kare Takımı İstmarina Avm’De Çocuklarla Buluşacak

Moda, eğlence, sanat ve lezzeti denize nazır bir konumda misafirlerine sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, keyifli etkinlikleri miniklerle buluşturmaya devam ediyor. Eğlencenin merkezi olan İstMarina AVM bu kez Kare Takımı’nın neşeli karakterlerini ağırlıyor.


Bel Ağrısı Olanlar Kilo Almaktan Kaçınmalı

BEL AĞRISI OLANLAR KİLO ALMAKTAN KAÇINMALI


World Luxury Hotel Awards’Tan Ng Hotels’E İki Ödül

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Awards’da bu sene de, NG Afyon “Dünya’nın En Lüks Termal Oteli” ödülüne, NG Sapanca ise, “Avrupa’nın En Lüks Doğa Oteli” ödülüne layık görüldü.


Ankara Uyanış Festivali'nde Buluşuyor

Ankara 6. UYANIŞ FESTİVALİ başlıyor... Bu sene Çankaya Belediyesi’nin değerli katkılarıyla 1-2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Çankaya Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde gerçekleşecektir. Bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişim alanında Ankara'da tek olan festivalimizde, her biri kendi alanında değerli konuşmacılarımızı ve de firmalarımızı sizlerle buluşturmaktan dolayı çok heyecanlıyız.


Etiketler: HUAWEI, Türkiye, Ar-Ge, Tanıma, Merkezi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.