14 Haziran 2018 Perşembe 13:15

GÜNDEM

İbb, Huzurlu Bir Bayram İçin Tüm Tedbirleri Aldı Basın Duyurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi toplu ulaşımda indirim ve ek sefer, İSKİ, itfaiye, zabıta ve sağlık ekiplerinde mesai düzenlemesi başta olmak üzere ilgili alanlarda huzurlu bir bayram için tedbirler aldı

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbulluların rahat ve huzurlu bayram geçirebilmesi için harekete geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını tamamladı. Üç gün sürecek Ramazan Bayramı öncesinde belediyeye bağlı tüm birimlerde sorunsuz hizmet için ek tedbirler alındı.

TOPLU ULAŞIMDA EK SEFERLER KONULDU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bayram süresince yolcularına yüzde 50 indirimli tarife uygulayacak. Ayrıca metro, hafif metro, tramvay, metrobüs, otobüs seferlerine ek seferler konuldu. İBB’ye bağlı müzeler bayramda da açık olacak.

SAHADA DENETİMLER ARTTIRILACAK

İSKİ, İstanbul genelinde tam kapasiteyle su verecek. Muhtemel su arızası veya kanal tıkanmasıyla ilgili tedbirleri arttıran İSKİ, nöbetçi ekip sayısını da arttırdı.

İBB Zabıta Müdürlüğü de ekip sayısını normal günlere kıyasla arttırarak bayram süresince görev yapacak. İlçe zabıta birimleriyle koordineli olarak kent genelinde denetimler yapılacak. Yolcu trafiğinin yoğun olacağı otogar, havaalanı ve yolcu salonlarının periyodik kontrolü için görevli sayısı artırılırken, anaarterler ve ara meydanlarda da denetimler sıklaştırılacak. Nizam, intizam, temizlik kontrolleri ile çevreye zarar veren seyyar satıcılara yönelik denetimler gerçekleştirecek.

SAĞLIK BİRİMLERİ ALARMDA BEKLEYECEK

Atık Yönetimi Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bayram süresince anaarterler ve meydanların temizliğine özen göstererek, çöplerin kaldırılmasını sağlayacak. Acil Yardım ve Cankurtarma Müdürlüğü; bireysel ve toplumsal acil hastalık, kaza, tabii afetler, yangın, göçük ve yaralanmalarda hayati önem taşıyan hastalık durumlarında mümkün olan en kısa sürede ilk tıbbi yardımı yapmak üzere hazırda bekleyecek. Sağlık Komuta Merkezi’nde ve tüm acil yardım istasyonlarında yeterli sayıda sağlık ekibi ve ambulans bulunduracak. Mezarlıklar Daire Başkanlığı; normal mesai saatinden önce mezarlıklar ziyarete açılacak. Bayram süresince de cenaze işlemlerini aksatmadan devam ettirecek.

İlginizi Çekebilir

Tegv’De Yeni Bir Eğitim Etkinliği Başlıyor Daha İyi Bir Dünya İçin Atölyeler 22.10.2018

TEGV’de Yeni Bir Eğitim Etkinliği Başlıyor:


İdo 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tatil Döneminde Misafirlerine 28 Ek Sefer Sunuyor!

İDO 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatil döneminde misafirlerine 28 ek sefer sunuyor!


Yenilikçi Ve İkonik The North Face 1996 Nuptse

The North Face, 2018 kışına özel olarak hazırladığı ve 1996 orijinal versiyonunun geliştirilmiş bir kopyası olan renkli koleksiyonu Nuptse’yi beğeniye sundu. Her daim hafifliğini korurken bölmeli yenilikçi yapısıyla farklı sıcaklıklardaki kullanımı da kolaylaştırıyor. Yüksek yakaları, fermuarlı yan cepleri, içerideki gizli bölmesi, Velcro manşetleri, göğüste ve sırtta klasik The North Face marka logosuyla retro tarzdaki Nuptse ceketler; suya dayanıklı, yırtılmaz kumaştan üretiliyorlar. Nuptse teknolojisi ve tarzıyla hem şehirde hem de jogging ya da hiking gibi outdoor sporlar sırasında rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün.


A|X Armanı Exchange İle Zamana Meydan Okuyan Dinamik Tasarımlar

A|X Armani Exchange 2018 - 19 Sonbahar Kış kadın koleksiyonu eğlenceli, cool tasarımları ve gündüzden geceye adapte olabilen detaylarıyla geçiş mevsiminin stil kodlarını oluşturuyor. 1980’lerden esinlenerek oluşturulan koleksiyon; güncel trendler ile beraber yorumlanarak özgün tasarımlar sunuyor.


Evinizin Ruhuna Chakra İyi Gelir!

Chakra yeni ürünleriyle doğallığın pozitif enerjisini evinizin tüm yaşam alanlarına yayıyor.


Etiketler: bayram, süresince, için, İstanbul, bağlı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.