11 Aralık 2019 Çarşamba 15:06

GÜNDEM

İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De

İBB, mülkiyetindeki binaları en verimli şekilde kullanmak için adımlar atıyor. Bu kapsamda, Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne bünyesinde faaliyet gösteren Sarıyer Kültür Merkezi, Kültür Daire Başkanlığı’na bağlandı. Bölge halkı ücretsiz kültür sanat etkinliklerinden yararlanmaya başladı.

İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De
İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De
İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De
İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De
İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De
İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'un çeşitli yerlerinde bulunan 13 kültür merkezine bir yenisini daha ekledi. İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sarıyer Kültür Merkezi, daha verimli ve etkin kullanılmak için İBB Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü’ne bağlandı.

Sarıyer Kültür Merkezi, 535 kişilik kapasitesiyle bölge halkını kültür sanat etkinlikleriyle buluşturmaya başladı. Sarıyer’de cumartesi akşamları ücretsiz konserler, cumartesi - pazar günleri ücretsiz çocuk oyunları, pazar akşamları ise ücretsiz yetişkin tiyatroları sanatseverlere kapılarını açtı. Etkinlikler, bütün sanatseverlere açık ve ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

İBB Sarıyer Kültür Merkezi'nde bu hafta; 14 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'te Tabiatın Şarkısı isimli çocuk oyunu, saat 20.00'de Balkan Müziği'nin güçlü sesi Suzan Kardeş konseri, 15 Aralık Pazar saat 14.00'te Bal Arıları ve Hınzır Ayı isimli çocuk oyunu, saat 19.00'da ise Karahindiba isimli yetişkin tiyatrosu izleyiciyle buluşacak.

Merkez, önümüzdeki günlerde çeşitli özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Yakın bir zamanda perşembe ve cuma akşamları başlayacak konser ve yetişkin tiyatroları ile bölge halkının kültür sanat etkinliklerine hafta içi ulaşabilmesi de amaçlanıyor.

İBB Kültür Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren kültür merkezleri şunlar:

- Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi - Başakşehir Kültür Merkezi - Bülent Ecevit Kültür Merkezi - Cem Karaca Kültür Merkezi - Erdem Bayazıt Kültür Merkezi - Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi - İdris Güllüce Kültür Merkezi - Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi - Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi - Sancaktepe Eyüp Sultan Kültür ve Sanat Merkezi - Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Kültür Merkezi - Şile Kültür Merkezi - Yenibosna Enver Ören Kültür Merkezi - Sarıyer Kültür Merkezi

İlginizi Çekebilir

Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Yeni Jeep Wrangler Rubicon Mayıs'ta Türkiye'de!

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi. Jeep Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonu, Mayıs ayında ülkemiz yollarına çıkmaya başlayacak.


İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Armut %65 Büyümeyle Avrupa’Da Liderliğe İlerliyor

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut.com, başarılı geçen 2019 yılının özetini paylaştı. Geçen yıl 2.4 milyon talebe ve 472.646 hizmet veren sayısına ulaşan Armut, 2019 yılını %65'lik bir gelir büyümesiyle kapattı. Yurt dışındaki teknoloji ihracatı markası HomeRun ile rekor bir büyüme gerçekleştiren Armut, 2020 yılında gireceği yeni ülkelerle beraber Avrupa liderliği hedefine emin adımlarla ilerliyor.


Etiketler: Kültür, Merkezi, Sarıyer, kültür, ücretsiz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.