17 Kasım 2019 Pazar 18:08

GÜNDEM

İbb Runtofd’Un İlk Sabah Koşusu Belgrad Ormanı’Nda Yapıldı

İBB RUNTOFD’UN İLK SABAH KOŞUSU BELGRAD ORMANI’NDA YAPILDI

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sporu ve sosyal sorumluluğu bir araya getirdiği İBB RunTOFD’un ilk sabah koşusu Belgrad Ormanı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) işbirliğiyle düzenlenen İBB RunTOFD koşuları Belgrad Ormanı etabı ile devam etti. “Uyan Koş” sloganıyla düzenlenen etkinliğe İstanbulluların yanı sıra 13 farklı şehirden, yurt dışından ise Fransa, Çekya, Almanya, Suriye ve Fas’tan gelen sporcular katıldı.

İBB RuntTOFD Belgrad Ormanı Sabah Koşusu için sporcular günün ilk ışıkları ile birlikte parkura geldi. Birçok firmanın sponsor olarak destek verdiği etkinlikte ilk olarak spor dünyasının yakından tanıdığı Akın Saatçi Runity Workout ile katılımcıları yarışa hazırladı. İlk olarak 6 kilometre, ardından 12 kilometre yarışının başlaması ile 667 sporcu hem güzel bir Pazar günü geçirmek, hem Belgrad Ormanı’nın eşsiz doğasında spor yapmak, hem de omurilik felçlilerine destek olmak için koştu.

İBB İştiraki Spor İstanbul’un Timing Ekibi tarafından zamanlamanın ölçüldüğü yarışın 6 kilometrelik parkurunu kadınlarda Gamze Altunbaş birinci sırada tamamladı. Onu ikinci sırada Özlenen İpek Günad ve üçüncü sırada Mehtap Çelik takip etti. Erkeklerde ise Murat Emektar 6 kilometre birincisi oldu. Umut Çakar’ın ikinci sırada bitirdiği yarışı Nahed Nakip ise üçüncü sırada tamamladı. 12 km parkuru ise kadınlarda Alev Dalaman birinci olarak tamamlarken, Semiha Naime Bayraktar ikinci, Nur Vural ise üçüncü olarak kürsüye çıktılar. Erkeklerde ipi göğüsleyen isim ise Halil Yaşın’dı. Hemen ardından Doğukan Irmak’ın ikinci geldiği yarışta Hakan Önal ise üçüncülük kupasının sahibi oldu. Parkuru tamamlayan tüm koşuculara organizasyona özel tasarlanan madalya verildi.

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen yarışı tamamlayan sporcuları etkinlik alanında sürpriz bir isim karşıladı. Pilates eğitmeni Ebru Şallı yarışın ardından tüm sporseverler için sağlıklı beslenme ve diyet konularında ipuçları verdi. Daha sonra koşuda dereceye giren sporcular için kupa seremonisi düzenlendi.

Seremonide konuşan TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş omurilik felçlileri yararına düzenlenen etkinliğe destek verdikleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ve Gençlik ve Spor Müdürlüğü ekibine teşekkür etti. Etkinlik dereceye giren sporculara kupa ve çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından sona erdi.

6 etaplık İBB RunTOFD serisi, 2020 yılında Fatih Tarihi Yarımada ve Belgrad Ormanı’nda “Uyuma Koş” sloganı ile yapılacak gece koşularıyla devam edecek.Polonezköy Tabiat Parkı’nda “Uyan Koş” mottosuyla düzenlenecek olan ikinci sabah koşusu ve “Geç Kalma Koş” mottosuyla Maltepe’de başlayıp Büyükada’da sona erecek olan Büyükada Koşusu da serinin 2020 yılında düzenlenecek olan diğer etapları olacak. Tamamlanan koşularla ilgili süre ve sıralama bilgileri, gelecek koşular için ise tarih, yer, parkur, katılım şartları ve kayıt gibi tüm bilgiler www.runtofd.istanbul adresinde yer alıyor.

İBBRUN Foto Linki:

İlginizi Çekebilir

E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Ahef Aşının Önemi Konusunda Uyarıyor..

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özlem Sezen kızamık aşısının önemine dikkat çekiyor ve aşı olunmaması halinde karşılaşılabilecek durumlar için uyarıyor.


Microsoft 2020’Nin Siber Güvenlik Trendlerini Açıkladı

Microsoft uzmanları siber saldırı risklerini en aza indirmek için 2020 siber güvenlik trendlerini açıkladı. Öngörüler 2020’de siber saldırılarla savaşırken en çok yapay zekâdan faydalanacağız, bu alanda yeni iş birlikleri göreceğiz, buluttan güç alacağız, Sıfır Güven sistemini belirleyeceğiz ve gruplaşmış saldırılara karşı hazırlıklı olacağız.


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Etiketler: için, Belgrad, Ormanı, olarak, sırada

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.