23 Şubat 2020 Pazar 13:54

GÜNDEM

İbb, Türkiye İle Buluşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 81 ilin hemşeri derneklerinin temsilcileriyle buluşacak. 25 Şubat’ta gerçekleşecek “Hemşehri Dernekleri Çalıştayı’nın kapanış konuşmasını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye’nin 81 ili kapsayacak bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin bütün illerinden hemşeri dernekleri konfederasyonları, federasyonları, il ve ilçe derneklerinin katılımıyla gerçekleşecek “Hemşehri Dernekleri Çalıştayı’nda”, kapanış konuşmasını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.

İBB Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak etkinlikte sürdürülebilir kent ve demokrasi için çözüm önerileri ele alınacak. Katılımcılarıın yerel gündemle ilgili düşünce alışverişinde bulunmasını sağlayacak çalıştayda, sorun ve öneriler ortak düzlemde tartışılacak.

İki bini aşkın hemşeri dernek temsilcisinin katılması beklenen etkinlikte, İBB’den 200 raportör görev alacak. Moderatörlüğü ise İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Şeker yapacak. 20 moderatör yardımcısının da bulunacağı çalıştay, kapanış yemeği ile sona erecek.

Program, yeni nesil katılımcı yönetim anlayışı gereği, hemşeri derneklerini kentin yönetim süreçlerinde etkin kılmayı amaçlıyor. Çalıştayda, İBB’nin kültürel etkinliklerde hemşeri dernekleriyle işbirliği yapması konusu da ele alınacak. İBB Başkanı İmamoğlu’nun kapanış konuşması ile sona edecek çalıştayla hedeflenen bir diğer amaç,toplumun ihtiyaç ve taleplerine daha etkin ulaşmak.

İlginizi Çekebilir

Kendi Yaptığı 3 Boyutlu Yazıcıda Siperli Maske Üretti

Önce 3 Boyutlu Yazıcı, Ardından Siperli Maske Üretti


Hüdayi Vakfı’Ndan Vefa Hareketine Destek

HÜDAYİ VAKFI’NDAN VEFA HAREKETİNE DESTEK


Bülten Garanti Bbva, Türkiye Bankalar Birliği’Nin Kredi Protokolüne Katılıyor

Ticaret Sicil No: 521008


Rosatom Genel Müdürü Alexey Likhaçev'den Covıd 19 Salgını Hakkında Açıklama

Tel : 0312 438 48 45


İstanbul'un Yeşil Alanları Dezenfekte Ediliyor

İSTANBUL'UN YEŞİL ALANLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR


Etiketler: hemşeri, yapacak, kapanış, İstanbul, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.