20 Aralık 2019 Cuma 19:05

DEKORASYON

İç dekorasyonun vazgeçilmezi kanvas tablolar

Yaşadığımız mekânları daha da anlamlı kılmak, enerjilerini yükseltmek biraz da bizim elimizde… Daha estetik ve huzurlu görünen, ev veya işyerine kimse hayır demez. Ekonomik şekilde güzel, huzurlu, estetik detaylarla bezeli mekânlar oluşturmak artık daha kolay.

İç dekorasyonun vazgeçilmezi kanvas tablolar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İç dekorasyon konusunda kanvas tablolar özellikle son yıllarda giderek artan boyutta ilgi görüyor.

Evlerimizdeki, işyerlerimizdeki boş duvarlar klasik ressamların eserlerinden oluşan reprodüksiyon tablolar daha başka bir frekansa yükseltiyor mekânları…

HAT SANATININ MUHTEŞEM ÜRÜNLERİNE İLGİ BÜYÜK

Hat sanatının muazzam eserleri de kanvas tuvallerde başka bir biçimde hayat buluyor. Usta işi hat örnekleri mekânın enerjisine enerji katıyor.

Bunların dışında zamanı en iyi tanımlayan kavramlardan birisi haline gelen “kişiselleştirme” konusu artık duvarlarımızdaki tablolar için de söz konusu. Sizin için önemli bir anlam ifade eden anların görüntüsü tablo haline dönüştürülüp duvarlarınızı süsleyebilir.

PARÇALI KANVAS TABLO TÜKETİCİLERİN GÖZDESİ

Kanvas tabloların rağbet gören başka bir formu da parçalı kanvas tablolar… Aynı görsel kompozisyonu “parçalı” bir formda aksettiren bu tablo türü de tüketicilerin vaz geçemediği tablo modelleri arasında yer alıyor.

Tek bir görselin parçalara ayrılması ile oluşturulan 2, 3 veya 4 parçalı kanvas tablo modelleri ve 2, 3 ya da 4 parçalık tablo serisi ya da kombinlerinden oluşan parçalı kanvas tablolar mekânlara estetik açıdan dokunarak göze fazlasıyla hitap ediyor.

DİJİTAL BASKI ÇAĞININ NİMETLERİ

“Sevimli Kardan Adamlar” konseptli kanvas tablo tüketicilerin en gözde seçeneklerinden birini oluşturuyor.

Besmele-i Şerif, Ayet-el Kürsi ve elif vav’lı hat yazılarından oluşan parçalı kanvas tablo çeşitleri hat sanatından hoşlananların gözde tercihleri arasında yer alıyor.

Dijital çağın nimetleri kimi ürünlere erişimi, sahip olmayı daha kolay bir hale getirdi. Dijital baskı teknolojisinin geldiği nokta bugün için mekânları dekoratif amaçlarla değiştirmek veya dönüştürmeyi daha mümkün hale getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Çocuklarda Sosyal Medya Kullanım Yaşı Ne Olmalı

Çocuklarda sosyal medya kullanım yaşı ne olmalı?


Unesco Kadıköy Belediyesi’Nin Dayanışma Mutfağını Paylaştı

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü UNESCO, Kadıköy Belediyesi’nin Türkiye’nin ünlü şef ve aşçılarından oluşan ‘Sen Güvende Kal’ ekibiyle birlikte, Kadıköy’de yaşayan 65 yaş üstü ihtiyaç sahipleri için hazırladığı sıcak yemek hizmetini sosyal medya hesabından paylaştı.


Siyahın Baş Döndürücü Etkisini Emporio Armani İle Hissedin

Emporio Armani’nin siyahın gücünü estetik bir tasarımla taçlandıran yeni modeli, zarafetiyle kadınların kalbini fethediyor.


Genç Ünlülerin Ellerinde Türk Çantası!

Türkiye’nin öncü çanta markası Mehry Mu’nun kurucusu ve kreatif direktörü Güneş Mutlu Mavituncalılar, yaz mevsimine girerken ülkemiz adına global başarılara imza atmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir ünlünün tercih ettiği Mehry Mu’nun sevilen çanta modelleri Fey Bag ve Tambourine Bag şimdilerde Hollywood’un sevilen genç kuşak ünlülerinin ellerinde görülüyor.


Logitech G915 Tkl Mekanik Oyuncu Klavyesini Tanıttı

Ticaret Sicil No: 521008


Etiketler: Kanvas tablo, Kanvas tablolar, kanvas, tablo,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.