22 Nisan 2019 Pazartesi 09:04

GÜNDEM

İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu

İDO, Çocuk Bayramı’nı bisikletlerle karşıladı

  İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu
  İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu
  İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu
  İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İDO ile bisikletli bayram coşkusu

İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Bisikletliler Derneği iş birliği ile gelenekselleştirdiği “Çocuk Bayramı’nda Çocuklar Bisiklete Biniyor!” etkinliğini, 21 Nisan Pazar günü gerçekleştirdi. İDO, çocuklara özel bisiklet etkinliğinde şenlik havasında bir deniz yolculuğu yaşattı.

Hızlı ve keyifli yolculukları ile sektörünün lideri İDO, Kurumsal Sosyal Sorumluk yaklaşımı ile 21 Nisan Pazar günü “Çocuk Bayramı’nda Çocuklar Bisiklete Biniyor!” etkinliğinin ikincisini gerçekleştirdi. Pazar sabahı saat 10:00 ‘da Sirkeci İskelesi’nde buluşan çocuklar ve ailelerinin bir araya geldikleri yaklaşık 500 kişilik grup, bisikletleri ile birlikte araba vapuru ile Maltepe sahiline geçtiler. Çocuklar Bisikletliler Derneği’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara özel düzenlediği bisiklet kortejinde 1 saat boyunca Maltepe sahili güzergahında pedal çevirdiler.

Çocuk Bayramı’nı bisiklete binerek kutlayan ve keyifli bir gün geçiren çocuklar öğle saatlerinde Maltepe’den İDO’nun araba vapuru ile Sirkeci’ye dönüş yaptılar.

İlginizi Çekebilir

Yeni Güncellemelerle Godaddy Wordpress Hosting İle Site Kurmak Daha Kolay

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, WooCommerce iş birliğinin ardından WordPress Hosting ürün grubunu güncellediğini açıkladı. Yeni güncellemeler sayesinde küçük işletme sahibi ve girişimciler daha fazla esneklik elde ederek kolaylıkla kişiselleştirilebilir WordPress web siteleri kurabiliyor. GoDaddy WordPress Hosting, 10 binden fazla tema ve 50 binin üzerinde eklentiden oluşan bir ekosisteme sahip.


Bit Sadece Kaşıntı Değil Aynı Zamanda Travmanın Da Sebebi

Özellikle ilköğretim çağındaki çocuklarda sıklıkla görülen bit sorunu, çocukları sadece bedensel değil psikolojik olarak da etkiliyor. Bitlenen çocuğun arkadaşlarının bunu fark etmesinden ve dışlanmaktan korktuğu için travma yaşayabildiğini belirten Çocuk Gelişimi ve Pedagojisi Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt, “Bit sorunu çocuğun özgüveni, psikolojisini etkilemesin istiyorsanız ona bu problemi doğru anlatmalı ve bitlerden tek uygulamayla kurtaran ürünleri tercih etmelisiniz” diyor.


Fuzul Yapı Başakşehir’De 10. Projeye Başlıyor

Fuzul Holding, İstanbul’un gözde yaşam merkezi Başakşehir’in çehresini değiştirecek projelere imza atmaya devam ediyor. Fuzul Holding iştiraklerinden Fuzul Yapı ve Fuzul Gayrimenkul, Emlak Konut GYO tarafından yapılan İstanbul Başakşehir Kayabaşı 7. Etap ihalesini kazandı. Emlak Konut GYO ile sözleşme imzalayan Fuzul Yapı & Fuzul Gayrimenkul’ün üstleneceği projenin arazi büyüklüğü 48 bin 674 metrekare.


Üsküdar’Da 9 Gün Boyunca, Yer Gök Kitap Oldu Üsküdar Belediyesi Tarafından Düzenlenen 6. Kitap Fuarı’Na Rekor Katılım!

FUAR VİDEO GÖRÜNTÜ LİNKLERİ:


Ahşap Mdfparke Sektörününve Akdeniz’İn İlki Agt Ideathon 2020’Nin Kazananları Belli Oldu

Ahşap MDF/Parke Sektörününve Akdeniz’in İlki AGT Ideathon 2020’nin Kazananları Belli Oldu


Etiketler: Çocuk, Bayramı, Nisan, Çocuklar, Pazar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.