29 Nisan 2019 Pazartesi 13:16

GÜNDEM

İelev Maker Faire Yarışması Cumartesi Günü Çekmeköy’De Gerçekleşiyor

Cumartesi günü yapılacak olan İELEV Maker Faire, öğrenmekten ve paylaşmaktan keyif alan meraklı öğrencilerin bir araya gelmesine ve “maker”ların yaptığı ürün ve projeleri paylaşmalarına olanak tanıyor. İELEV Maker Faire sabah saatlerinde, İnovasyon İçin Eğitim Vakfı kurucularından Doç. Dr. Gamze Sart, Üretken Akademi kurucusu, genç girişimci Kadircan Kırkkoyun’un konuşmacı olarak konuk olduğu panel ile başlayacak. Gün boyu devam edecek etkinlikte, atölye çalışmaları ve stantlarda proje sunumları gerçekleşecek.

  İelev Maker Faire Yarışması Cumartesi Günü Çekmeköy’De Gerçekleşiyor
  İelev Maker Faire Yarışması Cumartesi Günü Çekmeköy’De Gerçekleşiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın saygın yarışmalarından olan RoboRave Yarışması da bu yıl ilk kez İELEV Maker Faire’de gerçekleşecek. Öğrencilere, çeşitli görevleri gerçekleştirecek robotları nasıl tasarlayacaklarını, inşa edeceklerini, programlayacaklarını ve test edeceklerini öğreten robotik yarışmasında amaç öğrencilerin, öğrenirken eğlenmelerini sağlamak, paylaşımı ve takım çalışmasını desteklemek.

İELEV ve İELEV Okulları Hakkında:

İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, İstanbul Erkek Lisesinde okumuş¸, öğretmenlik veya yöneticilik yapmış¸ ve Sarı Siyahlı camiaya toplumsal veya sportif alanlarda katkıda bulunmuş¸ kişiler tarafından 20 Aralık 1982’de kurulmuş¸ olan, ülkemize eğitim alanında katkı sağlamayı hedefleyen bir sivil toplum kurulusudur. 2014-2015 egˆitim- ögˆretim yılında açılan I·ELEV Özel Lisesi’nde Gemischtsprachiges Internationales Baccalaureat (GIB) Diploma Programı uygulanmaktadır. I·ELEV Özel Lisesi, Almanca, I·ngilizce ve Türkçe egˆitim vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Turizm Fuarı Emıtt’Te Teknoloji Şöleni Sanal Mona Lısa İstanbul’Da

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 24’üncü kez ağırlayacak. Fuar’a VR Deneyim Alanı ve Turizm 4.0 kavramı damgasını vuracak. Katılımcılar sanal sergi Mona Lisa: Beyond the Glass’ı Türkiye’de ilk kez EMITT’te ziyaret edecek, Göbeklitepe ve Everest Tepesi’ne VR teknolojisi aracılığı ile turistik gezi yapacaklar.


Eset Her Güvenlik İhlali 100 Bin Dolar Zarara Neden Oluyor

Aralık 2019


‘Düzenin Sınırları’ Sergisi Trump Art Gallery’De , 31 Aralık'a Kadar...

Trump Art Gallery, 01 – 31 Aralık tarihleri arasında sanatçı Zahit Yıldız’ın ‘Düzenin Sınırları’ adlı kişisel resim sergisine ev sahipliği yapıyor.


B.Bulteni.....Ciftler Yılbasinda Pahali Hediye Beklemiyor...

Çiftler yılbaşında pahalı hediyeler istemiyor,


Isıtmanın Uzmanı Buderus’Tan Kombi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken İpuçları

Bosch Termoteknik Hakkında


Etiketler: İELEV, olan, edeceklerini, İstanbul, Erkek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.