31 Ağustos 2018 Cuma 14:37

GÜNDEM

İfa Sony’Nin Yeni Araç İçi Ortam Alıcısı Daha Büyük Ekrana Ve Gelişmiş Akıllı Telefon Özelliklerine Sahip

Başarılı araç içi ses serisine daha fazla çeşitlilik katan Sony, 6,95 inç büyüklüğünde net ve hızlı dokunmatik ekrana sahip AX3005DB araç içi ses alıcısı ile keyifli ve stressiz bir sürüş deneyimi için ihtiyaç duyulan her şeyi sunuyor.

İfa   Sony’Nin Yeni Araç İçi Ortam Alıcısı Daha Büyük Ekrana Ve Gelişmiş Akıllı Telefon Özelliklerine Sahip
İfa   Sony’Nin Yeni Araç İçi Ortam Alıcısı Daha Büyük Ekrana Ve Gelişmiş Akıllı Telefon Özelliklerine Sahip
İfa   Sony’Nin Yeni Araç İçi Ortam Alıcısı Daha Büyük Ekrana Ve Gelişmiş Akıllı Telefon Özelliklerine Sahip
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sürüşü kolaylaştıran akıllı telefon bağlantısı

AX3005DB, daha akıllı bir sürüş sağlarken sesli kontrol ile telefonunuzdan navigasyonu çalıştırmaya, konuşmaya ve müzik çalmaya yardımcı oluyor. Tüm bunlar, sürüş esnasında akıllı telefon kullanmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran Apple CarPlay ve Android Auto™ ile mümkün hale geliyor.

Apple CarPlay, iPhone’ları araçta kullanmak için daha akıllı ve güvenli bir yol sunuyor; iPhone’ları araç içi sesler ve kontrollerle sorunsuz bir şekilde entegre ediyor. Böylece, telefon görüşmeleri yapabilir, müziğinize erişebilir, mesaj gönderip alabilir, trafik için optimize edilmiş yol tariflerini alabilir ve yolunuza daha fazla odaklanabilirsiniz.

Android Auto, telefonunuzu araçta kullanmayı kolaylaştırıyor. Uygulama, güvenlik ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlandı. Android Auto’daki Google Asistanınız sayesinde yola odaklanırken, bağlantıda kalıp eğlenceli içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz. Günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için sesinizi kullandığınızdan gözünüzü yoldan elinizi direksiyondan ayırmak zorunda kalmazsınız.

DAB ile dünyadan haberdar olun

AX3005DB yeni araç ses alıcısı, gelecek yıllarda da en sevdiğiniz radyo istasyonlarını net bir şekilde dinlemenizi sağlayacak. Yerleşik DAB/DAB+ radyo alıcısı (Digital Audio Broadcasting/Dijital Ses Yayını) ile tüm farklı yayınlar elinizin altında olacak.

Yüksek kaliteli ses tutkunları için ses özellikleri

Ortam alıcısı, 4x55W yüksek güç çıkışına ek olarak, size şarkılar söyletecek ve motor gürültüsünü bastırarak tüm ses seviyelerinde net ses üreten EXTRA BASS™[3] özelliğinden keyif almanızı sağlayacak. Hemen önünüzde hoparlörler varmış gibi daha canlı bir ses oluşturan DSO’nun (Dinamik Sahne Düzenleyici) ses optimizasyonundan da yararlanabilirsiniz. Alıcı ayrıca, USB terminali üzerinden, ses kaybı olmadan sıkıştırılmış kaliteli seslere sahip FLAC ses dosyaları da oynatabiliyor. AX3005DB, ileriye dönük olarak, geliştirebiliyor: 3 çıkışlı bağlantı ile daha yüksek ve daha güçlü ses üretimi için, harici amplifikatörler, subwooferlar ve daha fazlasıyla eklemeler yaparak tam bir akustik sistem oluşturabiliyor.

Güncellenen kullanım kolaylığı

Arka gövde, düzgün bir görünüm için yeterli hacim sunan tek DIN boyutları ile tasarlandı. AX3005DB’nin yeni, hızlı açılan tasarımı aktivasyonu hızlandırır; böylece sistem, açıldığında en kısa sürede yola hazır hale gelir. Kontak çevrildiğinde ya da radyo açmak için yön tuşlarında gezinmeye gerek kalmaz. Direksiyon başındayken dikkatinizin dağılmasını en aza indiren ergonomik anahtar terminali, sürücülerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

Geri vitesle devreye giren bir arka görüş kamerasının kullanılmasıyla, park ederken sıkıntı yaratamazsınız; bu özellik dar ve zorlayıcı park yerleri için özellikle kullanışlıdır.

Diğer XAV-AX1000 modeli

Sony, Android Auto'ya ihtiyaç duymayanlar için XAV-AX1000'i 6,2 inç boyutunda net ve hızlı dokunmatik ekran ve Apple CarPlay ile sunuyor. Bunların yanında XAV-AX1000'da, diğer Sony özellikleri olarak, mükemmel ses kalitesi ve iyileştirilmiş kullanılabilirlik sağlayan 55Wx4 güç çıkışı, EXTRA BASS, DSO ve hızlı uyandırma tasarımı bulunuyor.

Sony Hakkında

[1] Apple, iPad, iPhone, iPod ve iPod Touch, ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Apple CarPlay, Apple Inc.’in bir ticari markasıdır.

[2] Google Play’de yer alan Android Auto uygulamasını ve Android 5.0 Lollipop veya daha yeni bir sürümü çalıştıran Android uyumlu bir akıllı telefon gerektirir. Android Auto tüm cihazlarda mevcut olmayabilir ve tüm ülkelerde veya bölgelerde kullanımda olmayabilir. Google Asistan ve Android Auto ™ belirli ülkelerde veya bölgelerde mevcut olmayabilir. Android, Android Auto, Google Play, Google LLC’nin ticari markalarıdır.

[3] EXTRA BASS, Sony Corporation'ın ticari markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor

TİKTOK ve MOKO YAPIM TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZINI ARIYOR


Hearthstone’Da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

21.05.2019 – Blastmaster Boom, Hearthstone’un 3 Haziran’da başlayacak olan Rise of the Mech etkinliğinde cephanesini ve en sevdiği oyuncaklarını güncellemek için sahalara geri dönüyor. Bu etkinlik kapsamında gelenleri özetleyecek olursak:


Uglydolls Oyuncakları Happy Meal Menülerinde

Dünyaca ünlü oyuncak serisi Uglydolls’un sevilen karakterleri şimdi Happy Meal menülerinde. McDonald’s Türkiye’nin minik misafirleri, garipliklerin sevildiği ve farklılıkların kutlandığı Uglyville Kasabası’nda yaşayan Moxy ve dostlarını, Happy Meal menülerinin yanında verilen oyuncaklarla keşfederken, oyuncak kutularından çıkan kuru boyalarla onları istedikleri gibi renklendirebilecek.


Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey Nem!

Güneşin sıcağı, denizin tuzu ve havuzun kloruyla "başımıza" bir yaz daha geliyor! Rengini kaybeden, kırılan ve zor uzayan saçlarla mutsuz olmamak için onlara doğru bir bakım uygulamak şart... Herbalife laboratuvarlarında geliştirilen Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, sülfat ve paraben içermemesi nedeniyle saç kalitesini artırmada fayda sağlıyor.


Omuz Masajı, Ağrıyı Tetikliyor!

Gün içerisindeki aşırı aktiflik ve travma sonrası meydana gelen omuz ağrıları; gece ağrısı ve basit günlük işleri yapmakta zorlanma şeklinde kendini gösteriyor. Halk arasındaki “omza masaj yapma” geleneğine değinen Prof. Dr. Mehmet Kerem Canbora, bilinçsizce yapılan masajın, ağrıyı azaltmaktan çok artırabileceği konusunda uyarıyor.


Etiketler: Android, için, daha, Apple, Auto

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.