2 Aralık 2019 Pazartesi 09:34

GÜNDEM

İgsaş, Tarım Sektörünün Uluslararası Oyuncularıyla Buluştu

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktalarından biri olan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 27 – 30 Kasım tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirildi. Uzun yıllardır fuara katılan Türkiye’nin lider gübre üreticilerinden İGSAŞ, zengin ürün gamını sektör temsilcilerine tanıttı.

İgsaş, Tarım Sektörünün Uluslararası Oyuncularıyla Buluştu
İgsaş, Tarım Sektörünün Uluslararası Oyuncularıyla Buluştu
İgsaş, Tarım Sektörünün Uluslararası Oyuncularıyla Buluştu
İgsaş, Tarım Sektörünün Uluslararası Oyuncularıyla Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tarım sektörünün Antalya’daki buluşma noktası olan Growtech fuarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İGSAŞ Satış ve Pazarlama Direktörü Ercan Karasu,’’ Tarım sektörüne dair en son gelişmelerin tanıtıldığı uluslararası öneme sahip bir platformda İGSAŞ olarak yer almaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar tüm sektör paydaşlarıyla tek bir çatı altında bir araya gelmek bizim için önemli. Bu yıl fuara bizim için önem taşıyan ‘’Toprak Aşkına’’ mottomuzla katılım sağladık. Fuarda en özel ürünlerimizi ziyaretçilerimizin ilgisine sunarken bir yandan da ürün çeşitliliğini ve verimliliği artıran inovatif çalışmalarımızla ilgili de bilgiler paylaştık. Tarladan Sofraya ve Toprağıma Minnettarım projelerimiz kapsamında çiftçilerimizin eski alışkanlarından vazgeçmeleri ve sürdürülebilir tarıma yönelmeleri için köy köy gezerek daha çok insana ulaşmayı hedefliyoruz. Bu nedenle sektör açısından önem taşıyan organizasyonlarda İGSAŞ olarak yer almaya ayrıca dikkat ediyoruz. ‘’şeklinde konuştu.

Fuarın oldukça başarılı geçtiğini belirten Ercan Karasu, ‘’ Fuar boyunca yerli ve yabancı çok sayıda iş ortağımızla bir araya geldik, ürünlerimizle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Oldukça önemli iş bağlantılarına sahne olan fuarda sektör paydaşlarımızın ürünlerimize olan ilgisinden büyük memnuniyet duyduk. Önümüzdeki dönemde sektörümüzün odağında olan organizasyonlara katılmaya devam edeceğiz’’ dedi.

KIMIZ and KIMIZ

Yasemin Sayın

0545 538 32 35

İGSAŞ hakkında:

İstanbul Gübre Sanayi A.Ş. (İGSAŞ), 1971 yılında Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bir kamu kuruluşu olarak kurulmuştur. Temeli 1974 yılında atılan, 1977 yılında tesisleri bitirilerek amonyak ve üre üretimine başlayan İGSAŞ; özelleştirme kapsamında, 18.03.2004 tarihinde Yıldızlar Yatırım Holding A.Ş. tarafından satın alınmıştır. İGSAŞ, amonyak, üre gübresi ve kompoze gübreleri, ulusal ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretmeyi, muhtelif cins kimyevi gübreleri de aynı prensipler dahilinde ithal etmeyi, kaliteden taviz vermeden uygun pazar koşullarıyla müşterinin hizmetine sunmayı üretim politikası olarak benimsemiştir.

Etiketler: İGSAŞ, olarak, olan, ilgili, sektör

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.