30 Mayıs 2019 Perşembe 15:47

MODA

İhtişamın Zirvesi Versace

Versace’nin, kendine özgü felsefesiyle tasarladığı yeni modelleri, saat severlerle Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşuyor. Versace’nin iddialı tasarımlarıyla göz alan yeni modelleri, lüksü seven kadın ve erkekleri baştan çıkarıyor.

İhtişamın Zirvesi  Versace
İhtişamın Zirvesi  Versace
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Adeta bir heykeltıraşın elinden çıkmış gibi estetik bir duruşa sahip model, iddialı görünümüyle tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Çelik dokusunun üzerine ikonik Medusa sembolü işlenmiş çelik bileziği ve bilezikle uyum sağlayan çelik kasası, modelin iddialı görüntüsünü bambaşka bir seviyeye taşıyor. Altın rengindeki bezeli ve kadrandaki indekslerin uyumuyla dikkat çeken model,kadınların tarzına ihtişamlı bir dokunuş katıyor.

Versace lüksü, moda ve performans ile bir araya getiriyor. Kahverengi deri kayışı ve lacivert kasasının uyumuna, geçişi sağlayan vidalarla fark katan model, özenle işlenmiş fonksiyonel detaylarıyla günün her anında şık olmak isteyen tarz sahibi erkekleri bekliyor.

Fiyat bilgisi:

VE8101419 3.680 TL VRSCVERB00218 8.970 TL

İlginizi Çekebilir

Baba Adayları Da Gebelik Sendromu Yaşıyor

Bazı baba adaylarında, eşlerinin gebelik döneminde yaşadığı duygusal ve fiziksel değişimler gözlemlenebiliyor. Bunlar hem gebelik boyunca hem de doğum sırasında ya da iki dönemden birinde, fiziksel belirtiler olarak kendini gösteriyor. “Kuvad Sendromu” olarak adlandırılan bu durum, dışarıdan fark edilemeyecek düzeyde ya da gerçek bir ruhsal bozukluk görüntüsü olabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nden Uz. Dr. Nehir Kürklü, “Kuvad Sendromu” hakkında bilgi verdi.


Koton’Dan Şehirli Kadına Özgü Modern Tasarımlar

Koton, yeni sezon koleksiyonunu şehirli kadınların yaşam stillerinden ilham alarak hazırlıyor. Her vücut tipine uygun farklı ürün ve tasarımlarıyla ön plana çıkan Koton, modayı yeni sezonda da herkes için ulaşılabilir kılıyor.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Karsu İle Senfonik Bir Akşam

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE DÖRDÜNCÜ GÜN


Godiva Café Zorlu Center’Da Sonbaharı Yenilenen Konseptiyle Karşılıyor.

GODIVA CAFÉ ZORLU CENTER’DA SONBAHARI YENİLENEN KONSEPTİYLE KARŞILIYOR


Bıtdefender Browser Isolatıon En Sofistike Siber Tehditleri Engelliyor

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION


Etiketler: model, iddialı, işlenmiş, çelik, sağlayan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.