23 Ekim 2019 Çarşamba 10:43

GÜNDEM

İki Dev Birleşti Wunderman Thompson Doğdu

Wunderman Thompson’ın Türkiye’deki faaliyetlerine ise çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuş olan Ender Buruk liderlik edecek. “Yaratıcılık, veri ve teknolojiyle müşterilerine ilham veren yeni bir ajans” olarak konumlanıp alanında öncü olmayı sürdürecek olan Wunderman Thompson, Türkiye’nin de içinde olduğu dünya genelinde 90 pazarda 200 lokasyonda 20 bin çalışanla hizmet verecek.

İki Dev Birleşti  Wunderman Thompson Doğdu
İki Dev Birleşti  Wunderman Thompson Doğdu
İki Dev Birleşti  Wunderman Thompson Doğdu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Bu güç birliği ortaklarına da fayda sağlayacak”

İki devin birleşmesini değerlendiren WPP Türkiye Başkanı Demet İkiler ise, "Bu tür güç birliklerinin her zaman başarılı sonuçlar verdiğini biliyoruz. Bu başarılı sonuçlar, güç birliği yapan şirketlerde olduğu gibi onlarla iş ortaklığı yapanlara da fayda sağlıyor. Wunderman ve J. Walter Thompson'ın birleşmesinin de çok güzel bir sonuç yaratacağından eminim" dedi ve şöyle devam etti: "Günümüzün dijital ortamında veriye dayalı olmayan faaliyetlerin yetersiz kaldığını görüyoruz. Wunderman Thompson birlikteliği ‘yaratıcılık, veri ve teknolojiyle müşterilerine ilham veren yeni bir ajans’ sloganıyla çalışmalarını bir üst noktaya taşıyacak. Bu beraberliği kutluyorum. Ayrıca iki ajansın çalışanlarına ve onların tüm iş ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum."

WPP hakkında

Wunderman Thompson hakkında

Wunderman Thompson, müşterileri ve çalışanlarını gelişmeye teşvik eden yaratıcı, veri ve teknoloji ajansıdır. Küresel ölçekte uçtan uca çözümler kullanan şirketin girişimci ruhu, çığır açan sonuçlar elde etmek için gelişen teknoloji ile birlikte yaratıcılığı aşılamaktadır. Wunderman Thompson, merkezi New York'ta bulunan ve dünya genelinde 90 pazarda 20.000'den fazla kişiyi bir araya getiren, dünya çapında faaliyet gösteren bir ajanstır.

İlginizi Çekebilir

Türk Turizm Sektöründe Finans Teknolojilerinin Kullanımı İçin Önemli Adım

Turizm sektörünün dijital dönüşümünde önemli adımlardan bir yenisi daha TÜRSAB ve iyzico iş birliğiyle hayata geçirildi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin geçtiğimiz ay başlayan dev projesi TÜRSAB Rota’nın ödeme altyapısında iyzico’nun yapay zekalı teknolojileri kullanılacak. Bu iş birliğinin Türkiye turizm sektöründe büyümeye önemli bir katkı sunması bekleniyor.


Biznet Biznet Bilişim, “2. Eks Siber Güvenlik Konferansı”Nı Gerçekleştirdi.

Tüm dünyanın siber güvenlik uzmanlarının dikkatleri Ankara’daydı…


Tegv’İn Şanlıurfa Sevgi – Erdoğan Gönül Eğitim Parkı’Nda İki Mutluluk Aynı Günde Yaşandı

Türkiye’nin dört bir yanında her yıl yüzbinlerce çocuğa eğitim desteği veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Sevgi – Erdoğan Gönül Eğitim Parkı’nda 15 Kasım 2019’da düzenlediği organizasyonla iki müjdeli haberi davetlilerle paylaştı. TEGV, Vehbi Koç Vakfı desteğiyle hayata geçirdiği Tasarım ve Beceri Atölyesi’ni düzenlediği törenle çocuklarla buluşturdu. Bölgenin en önemli sorunlarından biri olan ailesi tarım işçisi olarak çalışan çocuklar için ise “Okula Dönüş Projesi”nin tanıtım toplantısını yaptı.


Hapşuu Ve Arkadaşları Marmara Park’A Geliyor

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Hapşuu, 22-23 Kasım tarihlerinde tiyatro oyunuyla Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor.


Es¸ı·t I·s¸e Es¸ı·t Ücret

71. Emmy Ödülleri‘nin ödül alan oyuncularından Michelle Williams, cinsiyet eşitsizliği ve eşit kazanç konusunda Emmy Ödülleri tarihine geçecek bir konuşma yaptı. Ardından da İspanya Futbol Federasyonu ile yaklaşık bir yıldır görüşmeler yapan İspanya Kadınlar 1. Futbol Ligi kulüplerinde oynayan kadın futbolculardan grev kararı geldi. Son dönemde sıkça gündeme gelen eşit işe eşit ücret konusunda toplumsal cinsiyet eşitliği savunucusu, "Eyvah CEO Doğuruyor" kitabının yazarı Murat Yeşildere, açıklamada bulundu.


Etiketler: Wunderman, Thompson, sonuçlar, birliği, ortaklarına

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.