23 Ekim 2019 Çarşamba 10:43

GÜNDEM

İki Dev Birleşti Wunderman Thompson Doğdu

Wunderman Thompson’ın Türkiye’deki faaliyetlerine ise çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuş olan Ender Buruk liderlik edecek. “Yaratıcılık, veri ve teknolojiyle müşterilerine ilham veren yeni bir ajans” olarak konumlanıp alanında öncü olmayı sürdürecek olan Wunderman Thompson, Türkiye’nin de içinde olduğu dünya genelinde 90 pazarda 200 lokasyonda 20 bin çalışanla hizmet verecek.

İki Dev Birleşti  Wunderman Thompson Doğdu
İki Dev Birleşti  Wunderman Thompson Doğdu
İki Dev Birleşti  Wunderman Thompson Doğdu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Bu güç birliği ortaklarına da fayda sağlayacak”

İki devin birleşmesini değerlendiren WPP Türkiye Başkanı Demet İkiler ise, "Bu tür güç birliklerinin her zaman başarılı sonuçlar verdiğini biliyoruz. Bu başarılı sonuçlar, güç birliği yapan şirketlerde olduğu gibi onlarla iş ortaklığı yapanlara da fayda sağlıyor. Wunderman ve J. Walter Thompson'ın birleşmesinin de çok güzel bir sonuç yaratacağından eminim" dedi ve şöyle devam etti: "Günümüzün dijital ortamında veriye dayalı olmayan faaliyetlerin yetersiz kaldığını görüyoruz. Wunderman Thompson birlikteliği ‘yaratıcılık, veri ve teknolojiyle müşterilerine ilham veren yeni bir ajans’ sloganıyla çalışmalarını bir üst noktaya taşıyacak. Bu beraberliği kutluyorum. Ayrıca iki ajansın çalışanlarına ve onların tüm iş ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum."

WPP hakkında

Wunderman Thompson hakkında

Wunderman Thompson, müşterileri ve çalışanlarını gelişmeye teşvik eden yaratıcı, veri ve teknoloji ajansıdır. Küresel ölçekte uçtan uca çözümler kullanan şirketin girişimci ruhu, çığır açan sonuçlar elde etmek için gelişen teknoloji ile birlikte yaratıcılığı aşılamaktadır. Wunderman Thompson, merkezi New York'ta bulunan ve dünya genelinde 90 pazarda 20.000'den fazla kişiyi bir araya getiren, dünya çapında faaliyet gösteren bir ajanstır.

İlginizi Çekebilir

Bilgi Workinton İş Birliği Hayata Geçti

BİLGİ-Workinton iş birliği hayata geçti


Düzenli Su Tüketimi Hayati Önem Taşıyor

Su, insan yaşamı için hayati bir önem taşıyor. İnsan vücudu pek çok hayati işlevi yerine getirebilmek için suya ihtiyaç duyuyor. Diyetisyen Melda Demiröz, "Araba için benzin ne ise bizim için de su aynı. Vücudumuz için en gerekli yakıt" diye konuştu.


Kidzmondo’Da “Bi’ Parça Alaska Günleri” Başlıyor!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, soğuk kış günlerinde çocuklar eğlenceye doysun diye Kış Festivali düzenliyor. Kış Festivali kapsamında Amerika’nın gözlerden uzak buz cenneti Alaska, KidzMondo’ya taşınıyor.


Terra Nevresim Takımı İle Yatak Odalarına Enerjik Bir Dokunuş

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla fark yaratan Yataş Bedding, siyah beyazın zamansız uyumunu, turuncunun enerjisiyle bütünleştiren Terra Nevresim Takımı ile yatak odalarına dinamik ve şık bir dokunuş yapıyor.


Idc Akıllı Üretim Zirvesi & Idc Dijital Perakende Zirvesi 2019’Da Türkiye'nin Üretim Ve Perakende Sektörü Liderleri İstanbul Intercontinental Otel’De Bir Araya Geldi

IDC Akıllı Üretim Zirvesi & IDC Dijital Perakende Zirvesi 2019’da


Etiketler: Wunderman, Thompson, sonuçlar, birliği, ortaklarına

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.