14 Mart 2019 Perşembe 16:04

GÜNDEM

“İlk Ve Son Aşkım” Filmbox Hd Ekranlarında

“İlk ve Son Aşkım” FilmBox HD ekranlarında

“İlk Ve Son Aşkım” Filmbox Hd Ekranlarında
“İlk Ve Son Aşkım” Filmbox Hd Ekranlarında
“İlk Ve Son Aşkım” Filmbox Hd Ekranlarında
“İlk Ve Son Aşkım” Filmbox Hd Ekranlarında
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Macera dolu komik ve bir o kadar da dramatik hikayesiyle “İlk ve Son Aşkım” filmini ekranlara getirmeye hazırlanan FilmBox HD, izleyicilerini ekran başına çağırıyor. Ünlü yönetmen Lorene Scafaria’nın yönetmenliğinde seyircisiyle buluşmaya hazırlanan filmin başrollerinde; Keira Knightley ve Steve Carel yer alıyor.

Çarptığında dünyayı yok edeceği kesin olan Matilda adlı asteroit, gezegene gitgide yaklaşmaktadır. Bütün çareler tükenmiştir ve bilim adamlarının dahi ellerinde hiçbir çözüm yoktur... Hikayenin devamını merak ediyorsanız, FilmBox HD’de heyecan dolu anlara hazır olun.

15 Mart Cuma günü saat 00.00’da ekranlara gelmeye hazırlanan “İlk ve Son Aşkım” filmini Turkcell TV+, Kablo TV, D-Smart ve FilmBox Live platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Dell Technologies Araştırması Bölgenin Dijital Açıdan En Olgun Ülkesi Türkiye

Şirketler işlerinde giderek daha fazla aksaklıkla karşılaşmalarına rağmen, Dell Technologies Dijital Dönüşüm (DT) Endeksinin sonuncusu pek çok işletmede dijital dönüşüm programlarının hâlâ emekleme evresinde olduğunu gösteriyor. Dijital dönüşümün tüm şirket geneline yayılması gerektiğini itiraf eden işletme liderleri oranının hem dünyada hem de Türkiye’de yüzde 78’i bulması bunu kanıtlıyor.


Boğaziçi Ve Sas Veri Bilimci Yetiştirecek

Gelişmiş analitik ve yapay zekada dünya lideri olan yazılım devi SAS, global tecrübesini ve derin bilgi birikimini paylaşmaya devam ediyor. Yakın zaman önce Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) ile “Türkiye Dijital Zekasıyla Kalkınacak” sloganıyla “Dijital Teknoloji Geliştiriciler” projesi kapsamında işbirliğine giden SAS, Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM) koordinatörlüğünde gerçekleşecek Veri Analitiği ile İş Uygulamaları sertifika programına da tam destek veriyor.


Sur Yapı Fark Yaratan Projeleriyle Arap Türk Gayrimenkul Fuarı’Nda

Özel sektörün en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı, 23 – 24 Mart tarihlerinde İstanbul Hilton Convention Center’da gerçekleşecek ‘13. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’ne katılıyor. Alıcı, satıcı ve yatırımcıyı buluşturan Türkiye’nin en etkin fuarında Sur Yapı, Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen Körfez ülkesi vatandaşlarını yeni bir şehir inşa ettiği Antalya Projesi ve İstanbul’un 12 ilçesindeki toplam 14 projesiyle tanıştırıyor.


Emaar Mall Wellness Fest’Te Dilara Koçak Ve Hazer Amani’Yi Ağırladı

Emaar Mall’un ‘Bu Mart Kendine İyi Bak” konseptiyle gerçekleştirdiği Wellness Fest, renkli görüntülere sahne oldu. İki gün boyunca sağlıklı yaşam tutkunları ve meraklılarının ağırlandığı festivalde, Dilara Koçak ve Hazer Amani eşliğinde gerçekleştirilen atölye çalışmaları yoğun ilgi gördü.


Bıoderma, Ünlü Modacı Özlem Süer'in Mercedes Benz Fashıon Week Istanbul Defilesinin Sponsoru Oluyor!

Bioderma, “Kült Ürün”ü Sensibio H2O ile Özlem Süer’in “h2o” koleksiyonu ile “The Water Manifesto” Defilesinin Sponsoru Oluyor!


Etiketler: hazırlanan, FilmBox, dolu, Aşkım, filmini

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.