19 Nisan 2019 Cuma 15:55

GÜNDEM

İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de

Milyonlarca üründe “net yüzde 50” Çılgın Kelebek İndirimi

İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de
İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de
İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de
İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de
İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de
İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İLKBAHARIN ÇILGIN KELEBEK’İ 20-23 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA BOYNER’DE

Boyner’in her sezon merakla beklenen ve milyonlarca kişinin faydalandığı “Çılgın Kelebek” indirimi, 20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Milyonlarca üründe net yüzde 50 indirimin uygulandığı “İlkbaharın Çılgın Kelebek’i” boyunca, saat 24:00’e kadar açık olacak 38 şehirdeki 115 Boyner mağazasına 2 milyondan fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Yeni sezon alışverişini 4 gün boyunca adeta bir şenliğe dönüştürecek olan İlkbaharın Çılgın Kelebek’i, Boyner mağazalarıyla birlikte internet mağazası boyner.com.tr’de de uygulanacak.

Sezon ortasında ayrıcalıklı alışveriş keyfi

Boyner müşterileri Çılgın Kelebek kampanyası ile dünyaca ünlü birçok marka ile Türkiye’nin sevilen markalarını ve Boyner özel markalarının ürünlerini, sezon ortasında avantajlı fiyatlarla satın alabilecek. Boyner’de milyonlarca üründe net yüzde 50 indirim uygulanırken, sevilen markalar da İlkbahar’ın Çılgın Kelebek’ine özel indirimli fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.

4 milyondan fazla üründe büyük indirim

Kadın, erkek, çocuk giyimden, ayakkabı ve çantaya, spor giyim ve spor ayakkabıdan kozmetiğe, aksesuar ve ev tekstiline kadar 4 milyondan fazla üründe net yüzde 50 indirim sağlayan İlkbahar’ın Çılgın Kelebek’i, perakende gündemine hareketlilik getirecek.

Uygun koşullarda yaz alışverişi avantajı

Tüketiciler Çılgın Kelebek’teki “çılgın indirimler” sayesinde ilkbahar-yaz sezonu için tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayacak. Ayrıca Çılgın Kelebek, yaz tatili öncesi alışverişini de en uygun koşullarda yapmaya yardımcı olacak. Yaz alışverişinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan şortlar, elbiseler, etekler, tişörtler, terlik ve sandeletler Boyner mağazalarıyla birlikte boyner.com.tr’de müşteriler ile buluşacak.

Tüketiciler milyonlarca kelebekli üründe net yüzde 50 indirimin yanı sıra, Hopi Paracık kazanma fırsatı, Axess, Advantage ve CardFinans’a özel 9 taksit ödeme ayrıcalığı ile alışveriş yapabilecekler.

İlginizi Çekebilir

Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Egeli Mobilyacılar, İtalyan Mobilya Devleri İle Üretim Ortaklığı Yapmak İstiyor

Egeli mobilya ihracatçıları, mobilya tasarımında dünyanın bir numarası olan ancak üretimini işçilik maliyetlerindeki yükseklik nedeniyle Çin, Polonya, Romanya, Slovenya gibi ülkelerde yaptıran İtalyan markaları ile üretim ortaklığı yapmak istiyor.


Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Yazar Buket Uzuner Esir Yunuslar İçin 70 Binden Fazla İmzayla Bodrum Belediye Başkanı'na Gidiyor!

Ticaret Sicil No: 521008


Etiketler: Çılgın, Kelebek, Boyner, üründe, yüzde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.