27 Aralık 2016 Salı 12:28

EĞİTİM

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor

Mecrea CEO’su Sinan Ventura, moda ve e-ticaret konusundaki deneyimlerini IMA öğrencilerine aktaracak. Aralık ayında başlayacak ve 6 hafta sürecek eğitimde e-ticaret, satın alma, altyapılar, dijital pazarlama, lojistik, finansman, müşteri hizmetleri, organizasyonel yönetim gibi konular ele alınacak.

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
oda tutkunlarını Türkiye’nin en geniş ayakkabı koleksiyonuyla buluşturan Mecrea’nın kurucu ortağı ve CEO’su Sinan Ventura, İstanbul Moda Akademisi’nde (IMA) başlayacak Moda ve E-Ticaret eğitiminde sektörde kazandığı eşsiz deneyimleri öğrencilerle paylaşacak. Günümüzün en önemli pazarlama mecralarından biri olan e-ticaretin tüm detaylarıyla aktarılacağı ve Aralık ayında başlayacak eğitim programında katılımcılar, sektörü yakından tanıma fırsatı bulacak. 6 hafta sürecek eğitimde Ventura, katılımcılara e-ticaretin temellerinin yanı sıra satın alma, dijital pazarlama, lojistik, finansman, organizasyonel yönetim gibi konulardaki bilgilerini de aktaracak.
Moda ve e-ticaret odağında ilerlemek isteyen girişimciler, dijital pazarlamayla ilgilenen sektör çalışanları, dijital dünyaya açılmak isteyen tasarımcılar ve firma sahiplerine hitap eden eğitimde dijital pazarlamadan strateji yönetimine arama motoru optimizasyonundan fotoğraf sunumlarına birçok konuda temel bilgiler ve işlevsel tüyolar verilecek.

Eğitimin Dijital Dünya&Temel Strateji modülünde küresel internet perakendeciliğinde hazır giyim ve lüks moda, farklı e-ticaret modelleri, nöro-marketing, marka ve alan adı seçim stratejilerinin yanı sıra big data, gönderi zamanlaması ve bütçeler, yurtdışı satışlar için gümrük süreçleri gibi konular ele alınacak. Satın Alma modülünde ise tedarikçi seçiminden pazarlık tekniklerine, öngörüsel satın alımdan terminlendirmeye birçok konu işlenecek.

Altyapılar&Dijital Pazarlama bölümünde altyapı seçimi, mobil site ve aplikasyonlar, dönüşüm odaklı reklamcılık, instagram reklamlarının farkı, omni-channel pazarlama gibi konular incelenirken Dijital Dünyada Müşteri Hizmetleri’nde ise müşteri hizmetleri ekip yapısı, outbound-inbound ayrımı ve uygulamaları, canlı iletişim, iade yönetimi, şikayet yönetimi gibi birçok başlıkta eğitim verilecek.

İlginizi Çekebilir

"Eski Evler Karayemişler” Altın Safran’Da 1527 Film Arasından Finalist Oldu!

“Eski Evler Karayemişler” Altın Safran’da 1527 film arasından finalist oldu!


“Iot, Bir Daha Çıkmamak Üzere Hayatımıza Girdi”

Dünya e-ticaret devi Amazon, 16-27 Eylül tarihleri arasında İstanbul Galata Rum Okulu’nda AWS Pop-Up Loft İstanbul adlı etkinlikler dizisi düzenliyor. Özel konuşmacılar, teknik workshop’lar ve uygulamalı eğitimlerin düzenleneceği etkinlik, teknoloji dünyasına yön veren isimleri bir araya getiriyor.


Sağlık Bilişiminin Global Oyuncuları Kıtaların Kavuştuğu İstanbul’Da Hımss Eurasia'da Buluşacak

SAĞLIK BİLİŞİMİ VE TEKNOLOJİLERİ ALANINDA TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ETKİNLİĞİ: HIMSS EURASIA


20 Eylül'de Türkiye İklim Grevi'nde!

20 Eylül’de Türkiye İklim Grevi’nde!


Huawei, “İyi Teknoloji Aşar Engelleri” Kampanyasıyla Teknolojiye Açık Bir Yaklaşımın Avantajlarını Vurguluyor

Önde gelen küresel teknoloji şirketi Huawei, günümüzde teknolojiye yönelik açık ve iş birliğine dayalı bir yaklaşımın dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceğini vurgulayan “İyi Teknoloji Aşar Engelleri” isimli yeni kampanyasını duyurdu.


Etiketler: dijital, gibi, e-ticaret, Moda, pazarlama

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.