27 Aralık 2016 Salı 12:28

EĞİTİM

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor

Mecrea CEO’su Sinan Ventura, moda ve e-ticaret konusundaki deneyimlerini IMA öğrencilerine aktaracak. Aralık ayında başlayacak ve 6 hafta sürecek eğitimde e-ticaret, satın alma, altyapılar, dijital pazarlama, lojistik, finansman, müşteri hizmetleri, organizasyonel yönetim gibi konular ele alınacak.

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
oda tutkunlarını Türkiye’nin en geniş ayakkabı koleksiyonuyla buluşturan Mecrea’nın kurucu ortağı ve CEO’su Sinan Ventura, İstanbul Moda Akademisi’nde (IMA) başlayacak Moda ve E-Ticaret eğitiminde sektörde kazandığı eşsiz deneyimleri öğrencilerle paylaşacak. Günümüzün en önemli pazarlama mecralarından biri olan e-ticaretin tüm detaylarıyla aktarılacağı ve Aralık ayında başlayacak eğitim programında katılımcılar, sektörü yakından tanıma fırsatı bulacak. 6 hafta sürecek eğitimde Ventura, katılımcılara e-ticaretin temellerinin yanı sıra satın alma, dijital pazarlama, lojistik, finansman, organizasyonel yönetim gibi konulardaki bilgilerini de aktaracak.
Moda ve e-ticaret odağında ilerlemek isteyen girişimciler, dijital pazarlamayla ilgilenen sektör çalışanları, dijital dünyaya açılmak isteyen tasarımcılar ve firma sahiplerine hitap eden eğitimde dijital pazarlamadan strateji yönetimine arama motoru optimizasyonundan fotoğraf sunumlarına birçok konuda temel bilgiler ve işlevsel tüyolar verilecek.

Eğitimin Dijital Dünya&Temel Strateji modülünde küresel internet perakendeciliğinde hazır giyim ve lüks moda, farklı e-ticaret modelleri, nöro-marketing, marka ve alan adı seçim stratejilerinin yanı sıra big data, gönderi zamanlaması ve bütçeler, yurtdışı satışlar için gümrük süreçleri gibi konular ele alınacak. Satın Alma modülünde ise tedarikçi seçiminden pazarlık tekniklerine, öngörüsel satın alımdan terminlendirmeye birçok konu işlenecek.

Altyapılar&Dijital Pazarlama bölümünde altyapı seçimi, mobil site ve aplikasyonlar, dönüşüm odaklı reklamcılık, instagram reklamlarının farkı, omni-channel pazarlama gibi konular incelenirken Dijital Dünyada Müşteri Hizmetleri’nde ise müşteri hizmetleri ekip yapısı, outbound-inbound ayrımı ve uygulamaları, canlı iletişim, iade yönetimi, şikayet yönetimi gibi birçok başlıkta eğitim verilecek.

İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Çocuklar Deniz Kabuklarını Renklendirecekler, Ücretsiz Tiyatro İzleyecekler, 29 30 Haziran

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar bu hafta sonu ‘Deniz Kabuğu Boyama’ atölyesinde deniz kabuklarını dilediklerince renklendirecek. Atölye etkinlikleri, 29-30 Haziran günlerinde 14.00 – 16.00 saatleri aralığında gerçekleşecek.


Sushi Keyfi Hilton İstanbul Bomonti'nin Terasında Devam Ediyor

Yazın Keyfini Cloud 34 Terrace’ta Çıkarın


Grammy Ödüllü Future, 26 Haziran’Da Küçükçiftlik Park’Ta !

2010 ve 2011 yıllarında çıkardığı mixtape’lerle müzik piyasasına adım atan Amerikalı rapçi ve Grammy ödüllü Future, 26 Haziran’da “Limits Off ” sponsorluğunda İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.


Beyin Kanamasının 10 Belirtisine Dikkat

BEYİN KANAMASININ 10 BELİRTİSİNE DİKKAT!


E Dolandırıcılık Kurbanı Olmayın

E-dolandırıcılık kurbanı


Etiketler: dijital, gibi, e-ticaret, Moda, pazarlama

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.