23 Haziran 2019 Pazar 14:40

GÜNDEM

İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı

İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, oy vermek için eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile birlikte, saat 12.16'da Beylikdüzü'ndeki Haldun Taner İlkokulu'na geldi. Gazetecilerin ve vatandaşların yoğun ilgisi altında oyunu kullanan aile, yaşanan izdiham nedeniyle okuldan güçlükle ayrılabildi. İmamoğlu, gazetecilerin sorularını, yine yoğun ilgi ve sevgi gösterileri altında yanıtladı. İmamoğlu, ''Bu sadece İBB seçimi değil, aynı zamanda Türkiye'nin demokrasi sürecine dair yaşatılan bu hukuksuz süreci milletçe tamir etme günüdür, tamir etme sandığıdır. Hem demokrasimiz adına, İstanbul'umuz adına hem de memleketimizin gelecekteki tüm seçimlerinin meşruluğu adına bugün halkımı hak, hukuk ve adalet duygularıyla, vicdanlarıyla en doğru kararı verecektir'' dedi.

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri için oyunu, 31 Mart'ta olduğu gibi yine Beylikdüzü'ndeki Haldun Taner İlkokulu'nda ve yine 1382 numaralı sandıkta, eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile birlikte kullandı. Vatandaşlar, oy verme işlemi öncesinde ve sonrasında İmamoğlu ve ailesine yoğun ilgi gösterdi. Yerli ve yabancı basın mensupları da İmamoğlu Ailesi'nin oy kullandığı 3'ncü kattaki sınıfta kelimenin tam anlamıyla konuşlandı. Onlarca kameraman ve foto muhabiri, İmamoğlu ve ailesinin birlikte oy atma anını görüntüleyebilmek için birbirleriyle yarıştı.

HER KATTA SEVGİ GÖSTERİSİ

Basının yoğun ilgisi altında oyunu kullanan İmamoğlu, vatandaşlık görevini yerine getirdikten sonra da okul koridorlarında yurttaşlar tarafından sevgi çemberine alındı. Her katta yoğun ilgiyle karşılaşan İmamoğlu, vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini yerine getire getire okuldan zorlukla ayrılabildi. İmamoğlu ve ailesini, okul dışında da yine bir gazeteci ordusu ile kalabalık bir vatandaş grubu karşıladı. İmamoğlu, vatandaşların sevgi gösterileri altında gazetecilere konuştu. ''Türkiye'miz ve İstanbul'umuz adına önemli bir seçim yaşıyoruz'' diyen İmamoğlu, ''Bu sadece İBB seçimi değil, aynı zamanda Türkiye'nin demokrasi sürecine dair yaşatılan bu hukuksuz süreci milletçe tamir etme günüdür, tamir etme sandığıdır. Hem demokrasimiz adına, İstanbul'umuz adına hem de memleketimizin gelecekteki tüm seçimlerinin meşruluğu adına bugün halkımı hak, hukuk ve adalet duygularıyla, vicdanlarıyla en doğru kararı verecektir. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Hayırlara vesile olsun. Günün sonunda her şey çok güzel olacak'' şeklinde konuştu.

''HERKES HAKKINI HELAL ETSİN''

İmamoğlu, oy kullanan rakibi Binali Yıldırım'ın sözleri soruldu. İmamoğlu, bu soruya, ''E güzel temenniler. Ben de dün meydanlarda aynı temennileri dile getirdim. Güzel ama keşke seçimlerde her yol mubahtır anlayışıyla değil de millete yüzünü dönerek, milletin çıkarına cümleler kurarak, seçim için, oy için her şeyi söylemek, her şeyi yapmak değil, güzel cümlelerle milletine moral veren, şehrine gelecek adına moral veren cümlelerle seçim yaşasak. Tahmin ediyorum bu seçim birçok yönüyle, bundan sonraki seçimlerin stratejilerine katkı sunacaktır. Bu bakımdan elbette helalleşelim, elbette herkes hakkını helal etsin ama bundan sonra da bu hataları yapmayalım. Tekrar seçim hayırlı olsun. Her şey çok güzel olacak'' yanıtını verdi.

23.06.19

İlginizi Çekebilir

İş Seyahatlerinde Hackerlardan Korunmak İçin Neler Yapmalı

23 Ekim 2019


Evden Uzaya Kadar Enerji Verimli Teknolojiler

Ekim 2019


Ipekyol Sonbahar Kış 2019 2020 Koleksiyonu İle Yeni Mevsime Açılan Hayal Bahçesi

Göz alıcı tasarımları modern Ipekyol kadınıyla buluşturan Ipekyol Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu, mevsimin yeni havasına gönderme yapan anahtar parçalarla zamansız şıklığı bir arada sunuyor.


Ey Türkiye Geleceğin Vergi Profesyonellerini Seçti

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi EY Türkiye’nin (Ernst & Young) vergi alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve başvuru koşullarına uyan öğrenci ve yeni mezunlar arasında düzenlediği Vergi Maratonu Yarışması’nın sonuçları sektörün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği gala gecesinde açıklandı. Yarışmanın birincisi 7 bin TL’lik para ödülünün yanı sıra Amsterdam’da düzenlenecek “Yılın Genç Vergi Profesyoneli" yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek.


86 Yaşındaki Hastaya Aort Yırtılması Ameliyatı!

Vücudun en büyük ana damarı olan aort atardamarında, en fazla 3 cm genişlik olması gerekirken; 9.5 cm genişleme ve yırtılma olan 86 yaşındaki Gülten Taner, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Kardiyovasküler Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Altuğ Tunçer’in yaptığı; aort diseksiyonu (yırtılması) ameliyatının ardından yaşama tutundu. Çok riskli olan bu ameliyatı atlatan olan yaşlı kadın, şuanda tüm işlerini kendi başına halledebiliyor.


Etiketler: İmamoğlu, adına, için, yoğun, seçim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.