23 Haziran 2019 Pazar 14:40

GÜNDEM

İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı

İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
İmamoğlu, İzdiham Altında Oyunu Kullandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, oy vermek için eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile birlikte, saat 12.16'da Beylikdüzü'ndeki Haldun Taner İlkokulu'na geldi. Gazetecilerin ve vatandaşların yoğun ilgisi altında oyunu kullanan aile, yaşanan izdiham nedeniyle okuldan güçlükle ayrılabildi. İmamoğlu, gazetecilerin sorularını, yine yoğun ilgi ve sevgi gösterileri altında yanıtladı. İmamoğlu, ''Bu sadece İBB seçimi değil, aynı zamanda Türkiye'nin demokrasi sürecine dair yaşatılan bu hukuksuz süreci milletçe tamir etme günüdür, tamir etme sandığıdır. Hem demokrasimiz adına, İstanbul'umuz adına hem de memleketimizin gelecekteki tüm seçimlerinin meşruluğu adına bugün halkımı hak, hukuk ve adalet duygularıyla, vicdanlarıyla en doğru kararı verecektir'' dedi.

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri için oyunu, 31 Mart'ta olduğu gibi yine Beylikdüzü'ndeki Haldun Taner İlkokulu'nda ve yine 1382 numaralı sandıkta, eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile birlikte kullandı. Vatandaşlar, oy verme işlemi öncesinde ve sonrasında İmamoğlu ve ailesine yoğun ilgi gösterdi. Yerli ve yabancı basın mensupları da İmamoğlu Ailesi'nin oy kullandığı 3'ncü kattaki sınıfta kelimenin tam anlamıyla konuşlandı. Onlarca kameraman ve foto muhabiri, İmamoğlu ve ailesinin birlikte oy atma anını görüntüleyebilmek için birbirleriyle yarıştı.

HER KATTA SEVGİ GÖSTERİSİ

Basının yoğun ilgisi altında oyunu kullanan İmamoğlu, vatandaşlık görevini yerine getirdikten sonra da okul koridorlarında yurttaşlar tarafından sevgi çemberine alındı. Her katta yoğun ilgiyle karşılaşan İmamoğlu, vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini yerine getire getire okuldan zorlukla ayrılabildi. İmamoğlu ve ailesini, okul dışında da yine bir gazeteci ordusu ile kalabalık bir vatandaş grubu karşıladı. İmamoğlu, vatandaşların sevgi gösterileri altında gazetecilere konuştu. ''Türkiye'miz ve İstanbul'umuz adına önemli bir seçim yaşıyoruz'' diyen İmamoğlu, ''Bu sadece İBB seçimi değil, aynı zamanda Türkiye'nin demokrasi sürecine dair yaşatılan bu hukuksuz süreci milletçe tamir etme günüdür, tamir etme sandığıdır. Hem demokrasimiz adına, İstanbul'umuz adına hem de memleketimizin gelecekteki tüm seçimlerinin meşruluğu adına bugün halkımı hak, hukuk ve adalet duygularıyla, vicdanlarıyla en doğru kararı verecektir. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Hayırlara vesile olsun. Günün sonunda her şey çok güzel olacak'' şeklinde konuştu.

''HERKES HAKKINI HELAL ETSİN''

İmamoğlu, oy kullanan rakibi Binali Yıldırım'ın sözleri soruldu. İmamoğlu, bu soruya, ''E güzel temenniler. Ben de dün meydanlarda aynı temennileri dile getirdim. Güzel ama keşke seçimlerde her yol mubahtır anlayışıyla değil de millete yüzünü dönerek, milletin çıkarına cümleler kurarak, seçim için, oy için her şeyi söylemek, her şeyi yapmak değil, güzel cümlelerle milletine moral veren, şehrine gelecek adına moral veren cümlelerle seçim yaşasak. Tahmin ediyorum bu seçim birçok yönüyle, bundan sonraki seçimlerin stratejilerine katkı sunacaktır. Bu bakımdan elbette helalleşelim, elbette herkes hakkını helal etsin ama bundan sonra da bu hataları yapmayalım. Tekrar seçim hayırlı olsun. Her şey çok güzel olacak'' yanıtını verdi.

23.06.19

İlginizi Çekebilir

Aydınlatma Sektörü, Istanbullight İle Dünya Pazarlarına Açılıyor…

2018 yılında yüzde 4,7 artışla 466 milyon dolar ihracat rakamlarına ulaşan aydınlatma sektörü, 18-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 12’ncisi yapılacak IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi’nde bir araya gelmeye hazırlanıyor. 4.375 firma ile 25.500 kişiye istihdam sağlayan sektör, 2018 yılında imalat sanayinde 6,45 milyar TL üretim değerlerine ulaştı ve 2010-2018 yılları arasında üretimini yüzde 112,7 arttırmayı başardı.


Kabızlıktan Kurtulmanın 10 Yolu

KABIZLIKTAN KURTULMANIN 10 YOLU


Dünyanın En İyi Dijital Bankası Akbank!

Türkiye’den ilk kez bir banka “Euromoney Mükemmellik Ödülleri” kapsamında “Dünyanın En İyi Dijital Bankası” seçildi. Akbank ayrıca 13. kez “Türkiye’nin En İyi Bankası” unvanını da aldı. Konuya ilişkin bülten, görseller ve videoları ekte bilginize sunarız.


Tim’Den 15 Temmuz Şehitlerine Özel Anma

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) anma töreni düzenledi. Tören kapsamında TİM Demokrasi ve Milli Birlik Fidanlığı’na 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Şehitleri anısına fidan dikimi gerçekleştirildi.


Yalıkavak Bodrum; “Karski Et Lokantası” Yalıkavak’Ta Yaz Sezonunu Lezzetli Tadlar İle Açıyor.

“KARSKİ ET LOKANTASI”


Etiketler: İmamoğlu, adına, için, yoğun, seçim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.