30 Nisan 2019 Salı 11:36

GÜNDEM

Infografık Bulten Marvel Future Fight 4’Üncü Yaşını 100 Milyon Oyuncu İle Kutluyor

Netmarble’ın sevilen oyunu MARVEL Future Fight, 30 Nisan’da 4’üncü yaşını kutluyor. Dünya çapında 100 milyon oyuncusu bulunan oyun, yıldönümüne özel etkinlikler ve hediyelerle hayranlarını sevindirecek. Ayrıca MARVEL Future Fight’ın yıldönümüne özel hazırlanan bilgi grafiğiyle oyunun 4 yıllık öyküsünden ilginç notlar da paylaşılıyor.

Infografık Bulten   Marvel Future Fight 4’Üncü Yaşını 100 Milyon Oyuncu İle Kutluyor
Infografık Bulten   Marvel Future Fight 4’Üncü Yaşını 100 Milyon Oyuncu İle Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Netmarble Corp., bugün sevilen oyunu MARVEL Future Fight’ın dördüncü yıldönümünü dünya çapındaki 100 milyon oyuncusuyla kutluyor. Netmarble, bu özel dönüm noktasını anmak için oyuncular için çeşitli oyun içi etkinlikler düzenlerken, bazı ilginç bilgileri de bir bilgi grafiği şeklinde paylaşıyor.

MARVEL Future Fight’ın detayları bilgi grafiğinde saklı

MARVEL Future Fight, nisan 2015 tarihinde piyasaya çıktı ve sürekli olarak yapılan aylık güncellemeleri, yeni kahraman eklentileri ve ilginç içeriğiyle uzun süreli bir başarı yakaladı. Bu yıl Nisan ayında toplam 100 milyon kez indirilme sayısına ulaştı.

Bilgi grafiğine göre, MARVEL Future Fight’ta şu ana kadar toplam 187 karakter ve 203 üniforma güncellendi. Ayrıca oyuncuların sahip olduğu karakterlerin sayısı bir milyar ve tüm oyuncuların toplam oyun süresi ise 40 bin yıl. Bilgi grafiğinde ayrıca Baş Düşman Thanos’a kaç defa meydan okunduğu ve Gölgediyar Tahtları’nı en fazla ele geçirmiş oyuncunun kaydı da bulunuyor.

Yıldönümüne özel hediyeler oyuncuları bekliyor

Ayrıca MARVEL Future Fight, dördüncü yıldönümü kutlamak için çeşitli etkinlikler de sunuyor. Öncelikle 4. Yıldönümü Geri Sayım Etkinliği’yle oyuncular her gün özel ödüller kazanabilecek. En son günde ise oyuncular Seçici: Kategori-2 Karakter kazanma imkanı bulacak.

Ayrıca 30 Nisan’dan itibaren 4. Yıldönümü 8 Hafta Giriş Etkinliği olacak. Oyuncular 6 Yıldız Mega Rütbe Atlama Bileti gibi ödüllerle 6 Yıldız Kara Dul, Hulk ve Demir Adam gibi kahramanları elde edebilecekler. Ayrıca Avengers Özel Etkinlik Görevine her gün katılan oyuncular Kategori-2 Mega Yükseltme Bileti kazanabilecek.

MARVEL Future Fight, dünya çapında App Store® ve Google Play™'den indirilebilir.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Marvel Entertainment Hakkında

The Walt Disney Company'nin yüzde yüz iştiraki olan Marvel Entertainment, LLC, dünyanın önde gelen karakter tabanlı eğlence şirketlerinden biridir ve yetmiş beş yıldan fazla süredir çeşitli ortamlarda kullanılan 8000'in üzerinde karaktere sahip bir kütüphane üzerine kurulmuştur. Marvel, karakter markalarını eğlence, lisanslama ve yayıncılık alanlarında kullanır. Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edebilirsiniz. © 2019 MARVEL

App Store, ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı olan Apple Inc.'in ticari markasıdır. App Store, Apple Inc.'in bir hizmet markasıdır. Google Play, Google Inc.'in bir ticari markasıdır.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

İlginizi Çekebilir

“Çevrimiçi Kumar” Bağımlılık İçin Tehdit Oluşturuyor

“Çevrimiçi kumar” bağımlılık için tehdit oluşturuyor


Divanev’İn Çarpıcı Tasarımlarına İmob Fuarı’Nda Yoğun İlgi

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katıldı. Fuarın ilk gününde yoğun ilgi gören Divanev koleksiyonları, sektör profesyonellerinden tam not aldı.


Transfergo, Currencycloud İle İş Birliği Yaptı, 14 Yeni Ülkeye Hizmet Verecek

İş birliği, TransferGo'nun mevcut pazarlardaki operasyonunu güçlendirmeyi ve Afrika ve Asya’daki ülkeler de dahil olmak üzere toplamda dünyanın 69 ülkesine hizmet vermesini hedefliyor


Kaspersky Ve Solarwinds, Msp’Lerin Müşterilerine Otomatik Siber Güvenlik Koruması Sunmasına Yardımcı Oluyor

22 Ocak 2020


Honor Magicwatch 2 Türkiye'ye Geliyor

HONOR hakkında


Etiketler: Netmarble, MARVEL, Future, Fight, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.