17 Ekim 2019 Perşembe 13:45

GÜNDEM

Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Yazarkasapos Kampanyası

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan, uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico, kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atıyor.

Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Yazarkasapos Kampanyası
Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Yazarkasapos Kampanyası
Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Yazarkasapos Kampanyası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, hem avantajları hem de kampanyaları ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Esnaflara kaçırılmayacak fırsatlar sunan Ingenico hafif, dokunmatik ve uzun pil ömrüyle verimliliğin sembolü olan iWE280 model seyyar YazarkasaPOS cihazını kampanya kapsamında 600 TL indirimle KDV dahil 1.699 TL’ye satışa sunuyor.

Ingenico yeni nesil seyyar yazarkasa iWE280 ile kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atarken, Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal kampanya ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Ingenico olarak müşterilerimizden gelen geri bildirimleri her zaman önemsiyor ve onları dinliyoruz. iWE280 model seyyar YazarkasaPOS cihazımız özelinde esnafımızın da yüzünü güldürecek bir kampanya başlattık. Normal satış fiyatı 2.229 TL olan iWE280 seyyar YazarkasaPOS cihazımızı KDV dahil 1.699 TL’ye satışa sunuyoruz. 31 Mart 2020 yılına kadar da bu kampanyamızı devam ettirerek esnafımıza destek olma arzusundayız. Ayrıca tüm süreçleri kolaylaştırmak adına seyyar yazarkasa sahibi olmak isteyen herkes, www.ikasa.com.tr’den bilgi alabilir ve YazarkasaPOS kurulumu için 0850 250 40 30 numaralı telefonu arayabilir. Bundan sonraki süreçte gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızla tüm işletmelere cazip fırsatlar sunmayı arzu ediyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Rallikros Şampiyonları Körfez'de Belirlenecek

2019 Türkiye Rallikros Şampiyonası final yarışı 24 Kasım Pazar günü Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından İzmit Yarımca'da yer alan TOSFED Körfez Yarış Pisti'nde oluşturulan rallikros parkurda gerçekleştirilecek...


Idc Akıllı Üretim Zirvesi & Idc Dijital Perakende Zirvesi 2019’Da Türkiye'nin Üretim Ve Perakende Sektörü Liderleri İstanbul Intercontinental Otel’De Bir Araya Geldi

IDC Akıllı Üretim Zirvesi & IDC Dijital Perakende Zirvesi 2019’da


Emirates, Cruise Yolcuları İçin, Dubai’Deki İlk Uzaktan Check İn Terminalini Açtı

Emirates’in havaalanı dışındaki ilk uzaktan check-in terminali, cruise yolcularına kusursuz bağlantı imkanları sağlamak üzere açıldı.


İski Üç İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Yapıyor

İSKİ ÜÇ İLERİ BİYOLOJİK ARITMA TESİSİ YAPIYOR


Bültenekonomi İçin Yeşil Işık Yenilenebilir Enerji

"Türkiye'de Yenilenebilir Enerjiyle Sanayi Gelişimi, Ticaret Fırsatları ve İnovasyon" çalışması kamuoyu ile paylaşıldı


Etiketler: Ingenico, seyyar, iWE280, YazarkasaPOS, kampanya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.