17 Ekim 2019 Perşembe 13:45

GÜNDEM

Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Yazarkasapos Kampanyası

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan, uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico, kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atıyor.

Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Yazarkasapos Kampanyası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, hem avantajları hem de kampanyaları ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Esnaflara kaçırılmayacak fırsatlar sunan Ingenico hafif, dokunmatik ve uzun pil ömrüyle verimliliğin sembolü olan iWE280 model seyyar YazarkasaPOS cihazını kampanya kapsamında 600 TL indirimle KDV dahil 1.699 TL’ye satışa sunuyor.

Ingenico yeni nesil seyyar yazarkasa iWE280 ile kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atarken, Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal kampanya ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Ingenico olarak müşterilerimizden gelen geri bildirimleri her zaman önemsiyor ve onları dinliyoruz. iWE280 model seyyar YazarkasaPOS cihazımız özelinde esnafımızın da yüzünü güldürecek bir kampanya başlattık. Normal satış fiyatı 2.229 TL olan iWE280 seyyar YazarkasaPOS cihazımızı KDV dahil 1.699 TL’ye satışa sunuyoruz. 31 Mart 2020 yılına kadar da bu kampanyamızı devam ettirerek esnafımıza destek olma arzusundayız. Ayrıca tüm süreçleri kolaylaştırmak adına seyyar yazarkasa sahibi olmak isteyen herkes, www.ikasa.com.tr’den bilgi alabilir ve YazarkasaPOS kurulumu için 0850 250 40 30 numaralı telefonu arayabilir. Bundan sonraki süreçte gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızla tüm işletmelere cazip fırsatlar sunmayı arzu ediyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Evde Kalanlar Yüzde 40 Daha Fazla Çalışıyor!

İş eve sığdı, tele satış dönemi geri döndü…


Airbus, Nasa’Nın Orion Uzay Aracına Üçüncü Avrupa Servis Modülü Yapımı İçin Esa İle Sözleşme İmzaladı

Bremen, 26 Mayıs 2020 - Avrupa Uzay Ajansı (ESA), Amerikan mürettebatlı Orion uzay aracının üçüncü Avrupa Servis Modülünün (ESM) üretimi için Airbus ile yaklaşık 250 milyon Avro değerinde bir sözleşme imzaladı.


Logitech G915 Tkl Mekanik Oyuncu Klavyesini Tanıttı

Ticaret Sicil No: 521008


Eminönü'nde Su Baskınları, 150 Yıllık Kanalla Son Bulacak

EMİNÖNÜ'NDE SU BASKINLARI, 150 YILLIK KANALLA SON BULACAK


Çocuklarda Sosyal Medya Kullanım Yaşı Ne Olmalı

Çocuklarda sosyal medya kullanım yaşı ne olmalı?


Etiketler: Ingenico, seyyar, iWE280, YazarkasaPOS, kampanya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.