13 Ekim 2014 Pazartesi 03:47

POLEMİKLER

İngiliz Telegraph Gazetesi'nin Türklere Ayarı!

İngiliz The Telegraph gazetesi Kürtlerin Kobani'de IŞİD'e karşı verdiği mücadelede Türkiye'nin pasif duruşunu eleştirdi. Türkiye'nin savaş batağına girmesi için kendince ayar veren ingiliz gazetesi, bu bataklığın sebebinin kendilerinin olduğunu yazmayı unutmuş olsa gerek ki, beylik cümlelerle Türkleri Kobanideki savaşa davet ediyor. Türklerle Kürtleri, Türklerle Arapları, Türklerle Rumları, Türklerle Ermenileri yıllarca savaştırma becerisi olanların ibretlik yazısı okunmaya değer.

İngiliz Telegraph Gazetesi'nin Türklere Ayarı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT » Haber/Yorum


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Irak'ta yaşananlara sessiz kalan İngilizler. Irak'ın en büyük kentleri teker teker IŞİD'in eline geçerken sessiz kaldılar. Fırsat bulup Türklerle Kürtlerin arasını açmak için zaman kolladılar. Türkiye'nin burnunu sürtmek amacıyla kara propogandaya başladılar. IŞİD'in Kobani saldırılarını ve Türklerin konuya duyarsız kaldığını anlatan bir habere imza attılar. Sanırsın Kobanili kürt kardeşlerimizi onlar Londra'da misafir ediyor.

 

İngiliz Telegraph gazetesi, “Kobani: Türk askeri kenarda dururken, genç Kürt kızları savaşıyor” başlıklı bir yazı yayımladı. Buradaki savaşı Davut'un Golyat’a karşı verdiği mücadeleye benzeten gazete. Türkiye ve Türklere ince ayar çekmeye çalıştı.

 

Birinci dünya savaşında Araplar'a verdikleri ayarları ve Arap yarımadası işgalini unuttular. O coğrafyayı nasıl parça pinçik ettiklerini unuttuk sandılar! Amerika ile Irak'a demokrasi, barış, huzur getirdiler. Iraklıların refahı sörlerin sayesinde aldı yürüdü!

 

Milyonlarca savaş mağduru Suriyeliye kucağını açan, yüzbinlerce Kobanili kürde kucağını açan Türkiye'ye goy goy yapmaya çalışan Telegraph'ın  İngiltere'nin kaç Suriyeli mülteciye kucak açtığını da biliyor olmasını umut ediyoruz.

 

IŞİD denen terör belasını İngilizlerin destekleyip kuluçkaladığı söylentilerini bilmeyen, duymayan kalmadı. Ortadoğu dizayn edenlerin kim olduğu aşikar bizden hatırlatması, tencere dibin kara...

 

Çok istiyorsanız Suriye ve Irak'a asker gönderin demokrasi gelsin, hayat bayram olsun! Türk askeri IŞİD'den korkuyor, siz gönderin uzun bacaklı piyadelerinizi ya da komandolarınızı kahramanımız olun! İndirin 2 komando birliği Kobani'nin üstüne olay bitsin, barış sizinle gelsin...

 

Bakalım, biraz ingiliz gazı alalım! Dolduruşa gelelim derseniz veyahut ne yazmış yüce Telegraph diye merak ederseniz orijinali burada, şöyle buyrun!

 

 

İlginizi Çekebilir

Raf Simons X Eastpak İlkbaharyaz 2020 Koleksiyonu

Eastpak ve Raf Simons uzun süredir devam eden birlikteliklerini yeni bir koleksiyonla taçlandırarak işbirliklerinin onuncu bölümünü kutluyorlar.


Vakıfbank, Maribor'u Konuk Ediyor

Avrupa'nın en büyük kupasını dört kez kazanan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, 2020 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki dördüncü maçında Sloven ekibi Nova KBM Branik Maribor'la yarın TSİ 19:00'da VakıfBank Spor Sarayı'nda karşılaşacak. Grupta iki galibiyeti bulunan sarı-siyahlılar'ın Maribor mücadelesini Smart Spor yayınlayacak.


Abdi İbrahim Otsuka ‘Görmezden Gelmeyelim’ Sergisi İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’Nda Yüzbinlerle Buluşuyor

‘Görmezden Gelmeyelim’ Sergisi 8 Şubat Tarihine Kadar Ziyaret Edilebilecek


Yeni Mevsim Twıst Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu’Yla Kanatlanmaya Hazır!

YENİ MEVSİM TWIST PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU’YLA KANATLANMAYA HAZIR!


Mesajınız Var! Twıst Sevgililer Gününü Kutluyor

MESAJINIZ VAR!


Etiketler: Telegraph, Irak, IŞİD, Türkiye, Kobani

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.