6 Mayıs 2019 Pazartesi 10:10

GÜNDEM

‘İnsana Saygı Ödülü’ 7. Kez Lila Group’Un

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group, Kariyer.net tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli ve köklü insan kaynakları ödüllerinden biri olan ‘İnsana Saygı Ödülleri'nin 7’nci kez sahibi oldu.

‘İnsana Saygı Ödülü’ 7. Kez Lila Group’Un
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Kariyer.net'in insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla düzenlediği ‘İnsana Saygı Ödülleri’ bu yıl 2 Mayıs tarihinde Volkswagen Arena‘da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bugüne kadar ‘İnsana Saygı Ödülü’nün altı kez sahibi olan Lila Group bir kez daha bu özel ödüle layık görüldü.

"Dijital Dünya, Teknolojik Dönüşüm ve İnsan Kaynakları" temasıyla gerçekleşen İK Zirvesi'ndeki İnsana Saygı Ödülleri’nde, kariyer.net kullanıcısı olan 20 binden fazla işveren arasından iş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar zorlu kriterleri gerçekleştirerek ödül almaya hak kazandı.

Sektördeki gücünün ve başarısının en önemli unsurlarından birinin insan kaynağı olduğunu belirten Lila Group CEO’su Alp Öğücü; “Lila Group olarak çalışanlarımızla birlikte sahiplendiğimiz ve benimsediğimiz; Aile, Gelişim, Güven, Kalite ve Sorumluluk değerlerimizle birlikte büyüyoruz.

Geçtiğimiz yılın sonunda bu değerler üzerine tasarlanan sağlıklı yaşam ve çevreciliği destekleyen yeni nesil ofisimize taşındık. Her yıl çalışanlarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretebilmek adına değerlerimizden ilham aldığımız toplantıları yapıyoruz. En önemli sermayemizin çalışanlarımız olduğunu biliyor; bu sebeple onlara yetkinlik ve yeteneklerini geliştirebilecekleri ortam ve imkânlar sunarak yalnızca iş yaşamlarında değil, tüm hayatlarında destek olmak için çaba sarf ediyoruz. Lila Group olarak değerlerimizi benimseyen ve kendini kurumumuza ait hissedebileceğine inanan tüm çalışanların başvurularını değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu yıl yedinci defa kazandığımız İnsana Saygı Ödülü ile tüm bu çalışmalarımızla kayda değer bir farkındalık yarattığımızı görmek bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor” dedi.

Lila Group Hakkında

Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kâğıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 2 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında %12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 76 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor.Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lila Group

İlginizi Çekebilir

Skagen İle Stilinize Yeşil Dokunuş

Skagen’in yalın zarafetiyle göz alan modeli, ışıltılı taşlarla çevrelenen yeşil kadranıyla tasarımı huzur veren bir dokunuşla tamamlıyor.


Telefonunuzun Şarjını En Çok Tüketen Uygulamalar Açıklandı

İŞTE ŞARJ CANAVARI 17 UYGULUMA


Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Uyku Ve Yeme İhtiyacı Artıyorsa Dikkat!

Bu belirtiler “Kış Depresyonu”nun habercisi…


Herkes Eşit Fırsatlar Yakalayabilmeli

“HERKES EŞİT FIRSATLAR YAKALAYABİLMELİ”


Etiketler: Group, Lila, Saygı, olan, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.