14 Haziran 2019 Cuma 09:52

GÜNDEM

Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…

Instagram’dan ilham aldı, ‘Hikaye’ uygulamasını

Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
Instory Teknoloisi İle E Ticaret Satışlarını Yüzde 50 Artırma Fırsatı…
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

şirketlerin mobil web siteleri için geliştirdi…

Digital Exchange CEO’su Emrah Pamuk, “Instagram’ın ‘Hikaye’ uygulamasında ne yapılıyorsa, tüm bu uygulamaların daha fazlasını InStory ürünü ile şirketlerin mobil web sitelerinde gerçekleştiriyoruz” dedi.

Insider Ticari Kanallar ve Mobil Platform Direktörü Ali Can Kamiloğlu, Digital Exchange ve Insider’in güçlerini birleştirmesi ile markaların dijital alanda stratejik ve operasyonel ihtiyaçlarını 360 derece karşılamış olacaklarını söyledi.

Dijital hizmet ajansı Digital Exchange, uluslararası teknoloji şirketi Insider’ın Türkiye’de çözüm ortağı oldu. Bu işbirliği kapsamında Digital Exchange, Instagram'ın ‘Hikaye’ uygulamasından ilham alınarak Insider tarafından geliştirilen InStory ürününü Türkiye pazarında müşterilerinin kullanımına sundu.

Instory uygulaması, mobil web sitesi sahibi şirketlere e-ticarette yüzde 50’lere varan oranda satışlarını artırma fırsatı sağlıyor. E-ticarettin kalbi olan mobil web’lere kolayca entegre edilebilen InStory ürünü, müşterilerine ulaşmak isteyen 20’den fazla sektöre markalarını pazarlamada yeni bir kanal açıyor.

Insider Ticari Kanallar ve Mobil Platform Direktörü Ali Can Kamiloğlu, InStory ürününün sıfırdan üretilen bir teknoloji olduğunu belirtti. Türkiye’deki çözüm ortakları Digital Exchange’in uzmanlıklarına Insider ürünleriyle yeni yetenekler kazandırmaktan son derece memnuniyet duyduklarını söyleyen Kamiloğlu, “Digital Exchange ve Insider’in güçlerini birleştirmesiyle markaların dijital alanda stratejik ve operasyonel ihtiyaçlarını 360 derece karşılamış oluyoruz” dedi.

20 ülkede ofisi var

Markaların pazarlama ağlarını genişletmeleri ve büyümelerini destekleyen Insider, e-ticaret siteleri üzerinden şirketlerin satışlarını artırmalarını destekleyen araçlar geliştiren bir yazılım ve teknoloji şirketi. Insider’in Londra, Singapur, Tokyo, Dubai ve Moskova dahil olmak üzere dünyada 20 ülkede ofisi bulunuyor.

Mobil web sitesi üzerinden yeni satış kanalı

Insider işbirliği ile mobil web üzerinden şirketlere yepyeni bir dijital pazarlama kanalı daha sunduklarını belirten Digital Exchange CEO’su Emrah Pamuk, “InStory, Instagramın ‘Hikaye’ uygulamasından ilham alınarak geliştirilen bir teknoloji. Instagram’ın ‘Hikaye’ uygulamasında ne yapılıyorsa, tüm bu uygulamaların daha fazlasını InStory ile şirketlerin mobil web sitelerinde gerçekleştiriyoruz” dedi.

Emrah Pamuk, mobil alış-verişin toplam küresel alışverişlerin yüzde 50’sini oluşturduğunu belirtti. Insider verilerine göre de, internet trafiğinin yüzde 62’sinin mobil kanallardan gelmesine rağmen, alış-verişlerin sadece yüzde 20’si mobil kanallardan gerçekleşiyor. Pamuk, bu nedenle, mobil web sitelerindeki dönüşüm potansiyelini ve müşteri etkileşimini artırmak için geliştirilen InStory’nin, mobil web sitelerine özel geliştirilen önemli bir inovasyon olduğunu belirtti.

20’den fazla sektör müşterilerine ulaşıyor

InStory ürününün sunduğu interaktif deneyimler sayesinde mobil web’de etkileşimi yüzde 50’lere varan oranda artırdığını vurgulayan Emrah Pamuk, sisteme ‘kişiselleştirme’ uygulaması eklendiğinde, markaların satın alma, tıklanma ve izlenme oranlarının yüzde 70’lere kadar yükseldiğine dikkati çekti.

E-ticaret’in yanısıra, bankadan seyahat acentalarına, havayollarından otomotive ve sigortaya kadar 20’den fazla sektörün müşterilerine ulaşmak için InStory uygulaması aktif şekilde kullandıklarını ifade eden Pamuk, “Dijital medya kullanan ve satış - pazarlama alanında farklılık yaratmak isteyen her marka, bu uygulamayı tercih etmektedir” dedi.

InStory ile gelen marka bağlılığı

InStory uygulamasının ‘Kendin Yap’ editörü sayesinde markalar yüksek kalitede görseller, gifler, videolar ve hikayeler yaratabiliyorlar. Bu sayede markaların mobil web sitesindeki her sayfaları dinamik hale gelebiliyor. Instory’de görseller tam ekran ve dikey formatta ayarlanarak mobil web sitesindeki ziyaretçilere üç boyutlu gösterilebiliyor. Uygulama mobil web dönüşümlerini, bağlı olarak markaya olan bağlılığı artırıyor.

Hikaye teknolojisi şimdi mobil web’de…

Insider platformları ‘yapay zeka ve makine öğrenmesi’ ile destekleniyor. İnsan gücünün sıfırlanarak tüm kararların yapay zekaya bırakıldığı segmentasyon sisteminin uygulandığı InStory’de, cinsiyetten yaşa, gelir seviyesinden satın alma olasılığına, bakılan veya satın alınan ürüne kadar, çok geniş bir yelpazede segmentasyon uygulanabiliyor. InStory üzerinde kişiselleştirme uygulaması ile sistemin etkinliğinin artırılabildiğine işaret eden Insider Ticari Kanallar ve Mobil Platform Direktörü Ali Can Kamiloğlu, sistemin işleyişine ilişkin şu örnekleri veriyor:

“Elektronik bir markette bir bilgisayara baktınız ancak satın almadan çıktıysanız, aynı markete tekrar geldiğinizde daha önce baktığınız bilgisayarla ilgili InStory’de bir video ile birlikte, güzel bir hikaye görebilirsiniz ve bu sizi etkileyebilir. Bir otelin mobil web sitesine Türkiye’den giren bir kişi farklı hikaye ve video’larla karşılaşırken, aynı otelin mobil web sitesine Fransa’dan giren bir turist, farklı görsellerle karşılaşabiliyor. Hedef kitlesine göre hikayeleri farklılaştırabilmesi sistemin önemli özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor.”

Digital Exchange Hakkında:

Dijital Exchange; yazılımsal ve içeriksel SEO desteklerinden, anahtar kelime ve programatik reklamcılığa, arama motoru reklamcılığından sosyal medya yönetimine ve diğer tüm dijital kreatif çalışmalara kadar, geniş bir yelpazede faaliyet gösteren sektörünün önde gelen dijital hizmet ajansıdır. Şirket, müşterilerinin internet dünyasında görünürlük ve trafik ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamayı ve doğru hedef kitlesine ulaşmasını iş süreçlerinde birinci önceliğe alarak yönetmektedir.

Digital Exchange, internet alanında en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında marka değerini yükseltmek ve etkileşimini artırmayı isteyen müşterileri ile; planlama aşamasından uygulamaya kadar iş süreçlerindeki her adımda işbirliği içinde ve masa arkadaşı olarak çalışmaktadır.Sadece ulusal değil, Asya’dan Avrupa’ya ve ABD’ye kadar uzanan uluslararası bir zincirde müşterilerinin profesyonel dijital medya planlama hizmetleri sunan şirket, reklamveren - ajans - medya üçlüsünün aynı çatı altında temsil edildiği tek meslek örgütü olan IAB Türkiye üyesidir.

Insider Hakkında:

Insider, derin yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmaları ile güçlendirilen bir platform olup; web, mobil web, mobil uygulama ve reklam kanallarında gerçek zamanlı öngörüsel segmentasyon ile kişiselleştirme çözümleri sağlamaktadır. Bir büyüme yönetim platformu olan İnsider, dijital pazarlama uzmanlarına; müşteri edinmeden (acquisition) etkinleştirmeye (activation), müşteri tutumundan (retention) gelir dönüşümüne (revenue) kadar olan tüm büyüme aşamalarında zengin özellikler sunmakta, satış pramitinin her evresinde büyümeyi hızlandırmalarına yardımcı olmaktadır.

Insider, birleştirilmiş veri katmanı üzerine kurulmuş olan büyüme yönetim platformu olarak, karmaşık entegrasyonlara olan ihtiyacı ve IT takımına bağlılığı ortadan kaldırmakta olup, uygulanması ve kullanımı kolay inovasyonlar sunmaktadır. Dijital pazarlama uzmanlarının hayatını kolaylaştıran şirket, markaların pazarlama atığını azaltarak büyümelerini desteklemektedir. Insider; Londra, Singapur, Tokyo, Dubai, Moskova, Varşova, Kuala Lumpur, Jakarta, İstanbul, Kiev, Sidney, Seul, Ho Chi Minh City, Bangkok, Hong Kong ve Taipei'de ofisleri olan bir teknoloji şirketidir.

Ayfer Karataş

0216 572 56 70

İlginizi Çekebilir

“Bu Oyunun Kuyruğu Var” Tiyatro Oyunu Beylikdüzü Migros Avm’De Çocuklarla Buluşuyor

Beylikdüzü Migros AVM, 2 Şubat Pazar günü tüm çocukları “Bu Oyunun Kuyruğu Var” isimli çocuk tiyatrosunu izlemeye davet ediyor.


Grohe Yeni Yönetim Yapısıyla Ticari Ve Teknik Operasyonlara Odaklanacak

GROHE EMENA (Avrupa; Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesi üst yönetiminde yeni yapılanmaya gidildi. Yeni yapıda Thomas Fuhr ve Jonas Brennwald, GROHE markasına liderlik edecekler ayrıca ilerlemeye ivme kazandırmak üzere, ticari ve teknik operasyonlar için yeni yönetim ekipleri kuruldu


Corona Virüsü 2 Günde Belirti Gösteriyor

İstanbul Havalimanı’nda da önlemlerin alındığı Corona Virüsü tüm dünyayı tehdit ediyor


Sömestr Tatilinin En Tatlı Eşlikçisi Kakaolu Ballımix

Balparmak’ın yenilikçi ürünü ballı, fındıklı, kakaolu ezme BallıMix, benzersiz lezzetiyle sömestr tatilinde de çocuklara tatlı bir atıştırmalık seçeneği sunuyor.


‘Sevmekten Öldü Desinler’ 27 Ocak Pazartesi Trump Sahne’De

Yönetmen koltuğunda Ebru Kara’nın oturduğu ‘Sevmekten Öldü Desinler’, 27 Ocak Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Etiketler: mobil, Insider, InStory, Exchange, Digital

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.