12 Kasım 2019 Salı 16:21

GÜNDEM

Inventum Global Hindistan'dan Kış Sezonu İçin Charterlı İlk Vıp Grubunu Gerçekleştirdi!

START VERİLDİ!

Inventum Global Hindistan'dan Kış Sezonu İçin Charterlı İlk Vıp Grubunu Gerçekleştirdi!
Inventum Global Hindistan'dan Kış Sezonu İçin Charterlı İlk Vıp Grubunu Gerçekleştirdi!
Inventum Global Hindistan'dan Kış Sezonu İçin Charterlı İlk Vıp Grubunu Gerçekleştirdi!
Inventum Global Hindistan'dan Kış Sezonu İçin Charterlı İlk Vıp Grubunu Gerçekleştirdi!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hint özel gruplar ve destinasyon düğün pazarının lider şirketi Inventum Global, 11 Kasım itibari ile Delhi’den Antalya’ya kış sezonu için ilk VIP grup charter seferini gerçekleştirdi.

Destinasyon düğünleri ve toplantı gruplarında, Hint pazarının lider şirketi, Inventum Global

uzun süredir devam eden ve daha önceden Kasım ayında kapalı gruplara özel gerçekleşeceğine yönelik sinyallerini verdiği kış grupları için charter seferlerinin ilkini Delhi’den Antalya’ya gerçekleştirdi.

Inventum Global’in ilk charter uçuşu ile gelen 600 kişilik ilk toplantı grubu konaklamaları için Titanic Mardan Palace’ı seçti. Inventum Global kış VIP gruplara yönelik programına istinaden gelen grubun misafirleri, uluslararası entertainment ekipleri, dansçı, dj, catering ve teknik ekipler iki adet Airbus A321 Atlas Global full charterı ve THY’nın tarifeli seferleri ile Hindistan’nın Delhi şehrinden Antalya’ya getirildi.

Kapalı gruplara sunulan özel charterlar, tarifeli uçuşlar ve otel paketleriyle iki ülke arasında düğün ve MICE alanında çok daha yoğun bir iş hacmi hedefleniyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Inventum Global Kurucu Ortağı, Bünyat Özpak: ‘‘Hint pazarında aralıksız devam eden pazarlama faaliyetlerimiz ile yakın bir gelecekte Türkiye’nin Hint düğün ve MICE pazarında en çok tercih edilen destinasyonlar arasında, en üstlerde hak ettiği yerde olacağına inanıyoruz. Bunun için çok büyük bir zaman, enerji ve maddi imkanın dışında bilgi birikimi ve network kullanıp Hint pazarı hedeflerimiz için çok özel ürünler tasarlıyoruz. Bu sayede ülkemiz ve Hindistan arası iş hacminin kış dönemi diye tabir ettiğimiz dönemde katlanarak artacağına inanıyoruz.

Uzun süreli yoğun çalışmalarımızın ve planlamalarımızın olumlu sonuçlarını almak bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor. Tüm bunların dışında bu seviyede özel işler yapma noktasında özellikle IMWF çok anahtar bir rol oynuyor. Ülkemizi ve ülkemizin etkinlik alanındaki kabiliyetlerini tüm dünyaya çok iyi anlatan ve tanıtan oldukça etkili bir marka yaratmayı başardık. IMWF’in katkılarıyla Rusya, Ukrayna, tüm Avrupa, İngiltere, Ortadoğu ülkeleri gibi Türkiye’yi gayet iyi tanıyan ve hali hazırda pek çok grup organizasyonu aldığımız ülkelerde akıllarda kalmaya devam ettik, hatta bizi bildiklerinden çok daha fazla, çok daha iyi ve farklı yönlerimiz olduğunu gösterdik. Bunun üstüne Hindistan gibi çok büyük potansiyele sahip yeni ülkeleri de portföyümüze kattık. İleri de aynı Hindistan gibi Asya Pasifik, Amerika, İskandinavya gibi bölgelerden de ciddi grupları çekeceğimize inanıyoruz.

IMWF’in 5.si, 14-18 Mayıs 2020 tarihlerinde Titanic Mardan Palace’da çok büyük bir Show ile tekrar ülkemizi tüm dünyaya tanıtacak. Milyarlarca dolarlık ekonomiye sahip etkinlik sektörünün kalbi Antalya’da atacak” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Vakıfbank Dünya Üçüncüsü

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası'nın üçüncülük maçında İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novara'yı 26-24, 25-23 ve 25-21'lik setlerle 3-0 mağlup ederek, dünya üçüncüsü oldu. Sarı-siyahlılar, katıldığı altı Dünya Şampiyonası'nda üç kez şampiyon olurken, bir kez ikinci, iki kez de üçüncü olmayı başardı. Sarı-siyahlılar, bu şampiyonalarda çıktığı 28 karşılaşmada 23 galibiyet aldı.


İbb’De Yeni Atamalar

İBB’DE YENİ ATAMALAR


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


Db11 V12 Amr Çift Rengiyle Aston Martin Turkey Showroom’Da Yerini Aldı

DB11 V12 AMR ÇİFT RENGİYLE


Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


Etiketler: Global, özel, Inventum, için, Hint

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.