9 Ekim 2019 Çarşamba 11:01

GÜNDEM

Inveon, Yatırım Kolu Inventures İle Euroasian Startup Awards Türkiye Ödülleri’Nde ‘Yılın Yatırımcısı’ Ödülünü Kazandı

Güçlü dijital ticaret ürünleri ve kaliteli hizmetleri ile perakende şirketlerine dijital dönüşüm hizmetleri sunan Inveon, yatırım kolu olan Inventures ile dünyanın en büyük girişimcilik ödülleri arasında gösterilen ve Global Startup Awards’ın da parçası olan EuroAsian Startup Awards Türkiye’den Yılın Yatırımcısı ödülünü kazandı.

Inveon, Yatırım Kolu Inventures İle Euroasian Startup Awards Türkiye Ödülleri’Nde ‘Yılın Yatırımcısı’ Ödülünü Kazandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geniş ekosistemiyle farklılaşan ve özgün iş modeliyle başta müşterileri olmak üzere tüm paydaşlarına değer katan Inveon, şirketlere yatırım sağladığı Inventures şirketi aracılığıyla uluslararası bir ödül olan EuroAsian Startup Awards Türkiye’den “Yılın Yatırımcısı” ödülünü kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Inveon, 2009 yılında kurulan Inventures’ın alışılageldik venture capital ve benzeri yatırım kuruluşlarından farklı iş modeliyle, kurucularından gelen teknoloji bilgi birikimini, iş geliştirme yaklaşımlarını ve iş ağını ekosisteminde bulunan diğer paydaşlarına sunma imkânı yakalıyor.

Inveon Kurucusu ve CEO’su Yomi Kastro, dijital ticaret ortağı olarak faaliyet gösteren Inveon’un uluslararası arenada yakaladığı başarıya ilişkin şunları söyledi: “Inveon olarak 2019 yılını ödül kazanarak geçiriyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Daha önce hizmet verdiğimiz markalar aracılığıyla Stevie Awards’dan iki ödül birden almıştık. Şimdi de yatırım kolumuz Inventures ile Yılın Yatırımcısı ödülünü almaya hak kazandık.”

“Inventures ile dijital ticaret ekosistemini büyüten yatırımlar yapmaya devam edeceğiz”

Inventures ile yatırım yaptıkları startup’larla birlikte ürettikleri teknoloji değerini, amiral şirket olan Inveon’un müşterilerine daha iyi çözümler sunarak katmayı amaçladıklarını belirten Yomi Kastro: “Inveon’un paydaşları için bir ekosistem yarattık. Günümüzde platform ve çözümlerimizle 11 ülkede hizmet verdiğimiz şirketlerin elde ettiği yıllık e-ticaret hacmi 1 milyar doları aşmış durumda. Tüm paydaşlarımızın her gün büyüyen bu ekosistemdeki faydadan ve en önemlisi öğrenimden yararlanmalarını arzu ediyoruz. Biz Inventures ile şirketlere sadece yatırım yapmıyoruz. Finansal fayda ve mentorluk sağlamanın yanı sıra teknoloji, iş geliştirme, ekip oluşturma ve yönetme konularında da destek vermeye devam ediyoruz. Bunları yaparken, Inveon'da öğrendiklerimizi girişimcilerle paylaşarak onların da bu bilgilerden yararlanmalarına imkân sağlıyoruz. Diğer yandan amiral gemimiz Inveon ile müşterilerimize daha bütünsel çözümler sunmak için Inventures aracılığıyla yatırım yaptığımız şirketlerin ürünlerini kendi ürünlerimizle entegre ediyoruz. Güçlerimizi birleştirerek perakende şirketleri için var olan en son teknolojiyle dijital ticaret çözümleri sunuyoruz. Önümüzdeki dönemlerde; birlikte büyüyebileceğimiz, dijital ticaret teknolojileri başta olmak üzere çeşitli alanlarda global vizyona sahip ekiplere yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Aston Martın Yeni Bir V6 Dönemine Hayat Veriyor

ASTON MARTIN YENİ BİR V6 DÖNEMİNE HAYAT VERİYOR


Hüdayi Vakfı’Ndan Vefa Hareketine Destek

HÜDAYİ VAKFI’NDAN VEFA HAREKETİNE DESTEK


Pazar Sabahı 06 00’Da, 2 Otobüste Şaşkınlık Yaratan Yoğunluk!

Bugün sosyal medyada yer alan, İBB iştiraki Otobüs AŞ’ye ait 2 hatta yaşanan yoğunluğa dair aşağıdaki açıklamayı yapma ihtiyacı doğmuştur.


İhracatçılar İçin Tüm İmkanlar Seferber Ediliyor Koronavirüse Karşı Topyekün Seferberlik İhracatçılar Güç Birliğinde

Türkiye, küresel bir salgın haline gelen koronavirüsün tedarik zincirinde yarattığı kırılmanın ekonomik etkilerini attığı adımlarla ve aldığı önlemlerle sınırlandırmaya çalışıyor.


Alternatif Bank Çek Ödeme Destek Kredisi Ve Ekonomik İstikrar Kalkanı Kredi Desteği Paketi’Ne Katıldı

Ticaret Sicil No: 521008


Etiketler: Inveon, yatırım, Inventures, dijital, ticaret

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.