30 Nisan 2019 Salı 10:30

GÜNDEM

İş Bankası’Ndan E Ticaret’Te Büyük Kolaylık

Geliştirdiği çözümler ile yurt içi e-ticaret hacminin ve yurt dışına yönelik e-ihracatın büyümesine öncülük eden İş Bankası, üye işyerleri için sunduğu farklı ödeme yöntemlerini

İş Bankası’Ndan E Ticaret’Te Büyük Kolaylık
İş Bankası’Ndan E Ticaret’Te Büyük Kolaylık
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

tek bir platformda birleştirdi.

Türkiye İş Bankası, kredi kartı ve Bankamatik Kart ile ödeme gibi klasik yöntemlerin yanında, ihtiyaç kredisi, havale, mobil ödeme gibi farklı ve yenilikçi ödeme yöntemi altyapılarını uygulama programlama arayüzleri olan API’lerüzerinden e-ticaret işyerlerine açarak, üye işyerlerinin online satışlarda müşterilerine birçok ödeme alternatifi sunuyor. Hepsiburada, n11, Genpa, gib.gov.tr gibi e-ticaret platformlarında İş Bankası’nın API’leri kullanılarak kullanıcılara ödeme anında siteden ayrılmadan Anında Alışveriş Kredisi, Maximum Mobil ile Öde veya havale ile işlemlerini hızlı, kolay ve kesintisiz olarak bitirme imkanı sunuluyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, dijitalleşme faaliyetleri kapsamında geliştirdikleri çözümün, üye işyerlerine ve kullanıcılara getirdiği kolaylıkla e-ticaretin gelişmesine büyük katkı sağlayacağını belirtti. Sezen, “Önümüzdeki yıllarda ’Geleneksel Bankacılık‘, şube ve dijital kanalların dışına çıkarak ’Her Yerde Bankacılığa‘ doğru bir dönüşüm yaşayacak. Artık kullanıcıların bankacılık ihtiyaçlarını, günlük hayatta kullandıkları uygulama üzerinden ayrılmadan gidermek isteyecekleri bir gelecek bizi bekliyor. Kullanıcıların bekledikleri bu kusursuz deneyim API’ler sayesinde mümkün hale gelecek. Bu doğrultuda,teknolojik altyapımızı bölerek mikro hizmetler şeklinde parçalara ayırıyor ve API’ler üzerinden kaynaklarımızı iş birliklerine açıyoruz. Böylece platform ekonomisi yaratarak farklı kanallardan müşterilerimiz ile etkileşime giriyor, daha yenilikçi ürünler ve iyileştirilmiş deneyimlerin yaratılmasını sağlıyoruz” dedi.

Sezen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Banka olarak havale, anında kredi kullanımı ve Maximum Mobil ile ödeme seçeneklerini konsolide ettik. Yaptığımız geliştirmeler sayesinde kredi kartı ve Bankamatik Kart ile ödeme kabul eden üye işyerlerimiz, bu seçeneklerin yanında tek bir API ya da ekran üzerinden yenilikçi ödeme yöntemlerine de ulaşarak, müşterileri için uygun olan ödeme çözümünü alışveriş deneyimi sırasında karşılarına getiriyor ve farklı ödeme seçenekleri ile satışlarını artırma olanağına kavuşuyor. Şu anda Hepsiburada, n11, gib.gov.tr, Genpa gibi e-ticaret platformlarında İş Bankası’nın API’leriyle kullanıcılara, ödeme anında siteden ayrılmadan Anında Alışveriş Kredisi, havale veya Maximum Mobil ile Öde yöntemi ile işlemlerini hızlı, kolay ve kesintisiz olarak bitirme imkanı sunuluyor. Müşterilerimiz e-ticaret platformlarında yaptıkları alışverişlerin ödemesini uygulama/site üzerinden ayrılmadan Anında Alışveriş Kredisi kullanarak ya da hesabından doğrudan havale yaparak hatta kart bilgisi girmeden Maximum Mobil ile Öde butonu ile gerçekleştirebiliyor.”

İlginizi Çekebilir

İstanbul’Un Sıla Hasreti Sona Erdi

SILA’NIN YENİ OPPO REKLAMI GÖRÜCÜYE ÇIKTI


Hastalanmamak İçin Vücut Direncini Artırmanın 8 Yolu

Soğuk hava, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku, hareketsizlik, sigara ve yoğun stres bağışıklık sistemini etkileyerek vücudu hastalıklara açık hale getirebiliyor. Kış mevsiminde en çok görülen hastalıkların başında solunum yolları enfeksiyonları geliyor. Vücut direncinin yani bağışıklığın güçlü olması sadece soğuk algınlığı ve gribe değil, birçok kronik hastalığa yakalanma riskini de düşürüyor. Memorial Etiler Tıp Merkezi’nden Uz. Dr. Haluk Mumcuoğlu, kış mevsimini hastalıklardan uzak geçirebilmek için vücut direncini güçlü tutmanın yolları hakkında bilgi verdi.


İbb Kadına Şiddete "Dur" Dedi!

7 ARALIK 2019


Davutoğlu' Nun Ekibine İş Dünyasından Önemli Transfer!

Geçtiğimiz hafta sonu Ahmet Davutoğlu, kurucular kurulu üyeleriyle Bolu Büyük Abant Oteli' nde kamp yaptı. Avrasya Sanayi ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, hafta sonu kampa katıldı ve Ahmet Davutoğlu' nun partiye katılma teklifini kabul etti. Yoğun bir ilginin olduğu toplantıda teşkilat yapılanması tamamlanan partinin, tüm illerde oluşturulan isim havuzlarından çalışmak isteyenlerle görüşmeler ve atamalar yapıldı. Bir hafta içinde partinin kurulacağı, Ankara’ da genel merkez ve İstanbul’ da il başkanlığı binalarının tutulduğu gelen haberler arasında.


‘Ferhangi Şeyler’ 9 Aralık Pazartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Usta oyuncu Ferhan Şensoy’un tek kişilik gösterisi ‘Ferhangi Şeyler’, 9 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.


Etiketler: ödeme, havale, Bankası, gibi, e-ticaret

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.