22 Eylül 2019 Pazar 10:01

GÜNDEM

İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart “Maxipara Kart”

Türkiye İş Bankası, ön ödemeli kart markası olan MaxiPara Kartı dijitale taşıdı, Maximum Mobil’den anında kart sahipliğini sağladı.

İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart  “Maxipara Kart”
İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart  “Maxipara Kart”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İş Bankası’nın dijital ortama taşıdığı ve anında kullanılabilen ön ödemeli kartlar sayesinde, henüz herhangi bir banka müşterisi olmayanlar da dâhil herkes anında banka müşterisi olup fatura ödemeden alışverişe günlük ihtiyaçlarını mobilden yapabiliyor.

Teknolojideki hızlı gelişmeler paralelinde ürün, uygulama ve hizmetlerin dijitalleştirilmesine yönelik çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen şöyle konuştu: “Bankamızın dijitalleşme stratejisine uygun olarak attığımız adımların en yenisi, ön ödemeli kart alanında oldu. Maximum Mobil ile İş Bankası müşterisi olsun olmasın herkes, ön ödemeli kart ürünümüz MaxiPara Kart başvurusunda bulunabiliyor ve kart sahipleri başvuru anında üretilen dijital kartlarını anında kullanmaya başlayabiliyor. Bu kart sayesinde, fatura ödemeden alışverişe kadar temel günlük işlemlerini mekân ve zamandan bağımsız olarak mobilden kendi kontrolünde yapabiliyor. Dijital MaxiPara Kart, 18 yaşından küçük 12 yaşından büyük çocuklarımızın da sahip olabileceği bir ürün. Aileler çocuklarına nakit olarak verdikleri harçlıkları MaxiPara Kart’a yükleyerek bu kartı çocuklarına verebiliyor, bu kart ile yapılacak harcamaları sektörel bazda kısıtlayabiliyor, kullanım için günün belirli saat aralıklarını seçebiliyor. Böylece,harcamalarını karta bağlı olarak takip eden çocuklarımız için genç yaşta finansal okur yazarlılık eğitimi de başlamış oluyor. Tüm Türkiye’nin hizmetine sunduğumuz dijital MaxiPara Kart’a Maximum Mobil’den anında sahip olunuyor. İsteyen müşterilerimiz MaxiPara Kart’ı fiziksel olarak da talep edebiliyor.”

Dijital MaxiPara Kart Hakkında:

İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın, her akıllı telefon kullanıcısı Maximum Mobil uygulamasını telefonlarına indirerek uygulama içerisinden herhangi bir ücret ödemeden dijital MaxiPara Kart’a sahip olabiliyor. Kullanıcılar, dilerlerse başvuru esnasında fiziksel MaxiPara Kart talebinde de bulunabiliyor. MaxiPara Kart’a İş Bankası Bankamatiklerinden ve şubelerinden para yüklenebildiği gibi, İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik Kartı olanlar kartlarını kullanarak Maximum Mobil üzerinden de anında para yükleyebiliyor. Karta para aktarma tek seferlik yapılabildiği gibi, düzenli talimat verilerek kartın içinde sürekli belirli bir tutarda para olması da sağlanıyor.

MaxiPara Kart ile Maximum Mobil’den Yemeksepeti siparişi, İstanbulkart yükleme, Cinemaximum bilet alımı, fatura ödeme gibi işlemler hızlı bir şekilde mobilden ayrıca kart bilgisi girmeye gerek olmadan yapılabiliyor. MaxiPara Kart’ını Maximum Mobil üzerinden üreten kişiler, bu kartlarını anında e-ticaret işyerlerinde kullanmaya başlayabiliyor. Dijital MaxiPara Kartların fiziki işyerlerinde kullanımı ise Android işletim sistemine sahip NFC uyumlu telefonların işyerindeki banka POS cihazlarına okutulması ile kullanılıyor.

MaxiPara Kart’ın bir diğer faydası, 12 yaş üstü ve 18 yaş altı çocuklar için. Ailelerin çocuklarına verdikleri harçlıklar için yepyeni bir alternatif sunuyor. Anne, babalar 12 yaşından büyük çocukları adına kart talep ederek çocuklarının harçlıklarını dijital kart üzerinden yönetmesini sağlıyor, böylece finansal okuryazarlılık eğitimi de başlamış oluyor. Ebeveynler, MaxiPara Kart ile yapılacak harcamaları Maximum Mobil üzerinden sektörel bazda kısıtlayabilecekleri gibi, kullanım için günün belirli saat aralıklarını da seçebiliyor. 15-18 yaş arasındaki gençler ise dilerlerse Maximum Mobil’i indirerek MaxiPara Kart’a kendileri başvurabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar! Küçükçiftlik Bahçe Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


İbb, Türkiye İle Buluşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 81 ilin hemşeri derneklerinin temsilcileriyle buluşacak. 25 Şubat’ta gerçekleşecek “Hemşehri Dernekleri Çalıştayı’nın kapanış konuşmasını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.


Balparmak Kadınları Ve Gençleri Arıcılık Mesleğine Kazandırıyor

Balparmak Arıcılık Akademisi Kadın Liderlik Platformu Zirvesi’nde tanıtıldı


İhracatın Yıldızları Zirvedeki Yerini Alıyor

Türkiye’ye 2019 yılında 13 milyar 302 milyon dolar döviz kazandıran Ege İhracatçı Birlikleri, bu ihracata büyük katkı sağlayan 56 üyesini ödüllendirecek.


20. Yaşındaki Fiat Doblo'ya Özel Seri!

Fiat Doblo, başarılarla dolu 20 yılı geride bıraktı. 2000 yılından günümüze sınıfının öncüsü olan ve Türkiye’nin ihracat ağırlıklı hafif ticari araç üretim merkezi olmasında önemli rol oynayan Doblo’nun yıldönümü için özel bir seri hazırlandı. Sınıfına ismini veren Doblo’nun, üretimi 2020 adetle sınırlandırılan “20’nci Yıl Özel Serisi” Şubat ayında internet üzerinden ilk 20 kişiye ön satış uygulamasıyla birlikte pazara sunuluyor.


Etiketler: MaxiPara, Kart, kart, Maximum, Mobil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.