22 Eylül 2019 Pazar 10:01

GÜNDEM

İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart “Maxipara Kart”

Türkiye İş Bankası, ön ödemeli kart markası olan MaxiPara Kartı dijitale taşıdı, Maximum Mobil’den anında kart sahipliğini sağladı.

İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart  “Maxipara Kart”
İş Bankası’Ndan Ön Ödemeli Dijital Kart  “Maxipara Kart”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İş Bankası’nın dijital ortama taşıdığı ve anında kullanılabilen ön ödemeli kartlar sayesinde, henüz herhangi bir banka müşterisi olmayanlar da dâhil herkes anında banka müşterisi olup fatura ödemeden alışverişe günlük ihtiyaçlarını mobilden yapabiliyor.

Teknolojideki hızlı gelişmeler paralelinde ürün, uygulama ve hizmetlerin dijitalleştirilmesine yönelik çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen şöyle konuştu: “Bankamızın dijitalleşme stratejisine uygun olarak attığımız adımların en yenisi, ön ödemeli kart alanında oldu. Maximum Mobil ile İş Bankası müşterisi olsun olmasın herkes, ön ödemeli kart ürünümüz MaxiPara Kart başvurusunda bulunabiliyor ve kart sahipleri başvuru anında üretilen dijital kartlarını anında kullanmaya başlayabiliyor. Bu kart sayesinde, fatura ödemeden alışverişe kadar temel günlük işlemlerini mekân ve zamandan bağımsız olarak mobilden kendi kontrolünde yapabiliyor. Dijital MaxiPara Kart, 18 yaşından küçük 12 yaşından büyük çocuklarımızın da sahip olabileceği bir ürün. Aileler çocuklarına nakit olarak verdikleri harçlıkları MaxiPara Kart’a yükleyerek bu kartı çocuklarına verebiliyor, bu kart ile yapılacak harcamaları sektörel bazda kısıtlayabiliyor, kullanım için günün belirli saat aralıklarını seçebiliyor. Böylece,harcamalarını karta bağlı olarak takip eden çocuklarımız için genç yaşta finansal okur yazarlılık eğitimi de başlamış oluyor. Tüm Türkiye’nin hizmetine sunduğumuz dijital MaxiPara Kart’a Maximum Mobil’den anında sahip olunuyor. İsteyen müşterilerimiz MaxiPara Kart’ı fiziksel olarak da talep edebiliyor.”

Dijital MaxiPara Kart Hakkında:

İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın, her akıllı telefon kullanıcısı Maximum Mobil uygulamasını telefonlarına indirerek uygulama içerisinden herhangi bir ücret ödemeden dijital MaxiPara Kart’a sahip olabiliyor. Kullanıcılar, dilerlerse başvuru esnasında fiziksel MaxiPara Kart talebinde de bulunabiliyor. MaxiPara Kart’a İş Bankası Bankamatiklerinden ve şubelerinden para yüklenebildiği gibi, İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik Kartı olanlar kartlarını kullanarak Maximum Mobil üzerinden de anında para yükleyebiliyor. Karta para aktarma tek seferlik yapılabildiği gibi, düzenli talimat verilerek kartın içinde sürekli belirli bir tutarda para olması da sağlanıyor.

MaxiPara Kart ile Maximum Mobil’den Yemeksepeti siparişi, İstanbulkart yükleme, Cinemaximum bilet alımı, fatura ödeme gibi işlemler hızlı bir şekilde mobilden ayrıca kart bilgisi girmeye gerek olmadan yapılabiliyor. MaxiPara Kart’ını Maximum Mobil üzerinden üreten kişiler, bu kartlarını anında e-ticaret işyerlerinde kullanmaya başlayabiliyor. Dijital MaxiPara Kartların fiziki işyerlerinde kullanımı ise Android işletim sistemine sahip NFC uyumlu telefonların işyerindeki banka POS cihazlarına okutulması ile kullanılıyor.

MaxiPara Kart’ın bir diğer faydası, 12 yaş üstü ve 18 yaş altı çocuklar için. Ailelerin çocuklarına verdikleri harçlıklar için yepyeni bir alternatif sunuyor. Anne, babalar 12 yaşından büyük çocukları adına kart talep ederek çocuklarının harçlıklarını dijital kart üzerinden yönetmesini sağlıyor, böylece finansal okuryazarlılık eğitimi de başlamış oluyor. Ebeveynler, MaxiPara Kart ile yapılacak harcamaları Maximum Mobil üzerinden sektörel bazda kısıtlayabilecekleri gibi, kullanım için günün belirli saat aralıklarını da seçebiliyor. 15-18 yaş arasındaki gençler ise dilerlerse Maximum Mobil’i indirerek MaxiPara Kart’a kendileri başvurabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu’Ndan Gar İhalesi İçin İkinci Tepki “İstanbul Adına Çok Öfkeliyim!”

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN GAR İHALESİ İÇİN İKİNCİ TEPKİ: “İSTANBUL ADINA ÇOK ÖFKELİYİM!”


Penti'ye İnsan Kaynakları Alanında Prejtijli Ödül

Türkiye’nin lider çok kategorili iç giyim moda perakende markası Penti, Türkiye'nin en prestijli insan kaynakları ödülü olan PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık kategorisinde birinci oldu.


Menopoz Döneminde Light Süt İçerek Kalsiyum İhtiyacınızı Karşılayın

Uzmanlar, kadınların kalsiyum ihtiyacının arttığı ve vücudun kilo almaya en yatkın olduğu menopoz döneminde gerekli tüm mineral ihtiyacını light sütün giderdiğini belirtiyor, light sütün sağlıklı bir menopoz dönemi geçirmek için etkili olduğunu söylüyor.


Tügiad, Harekât Sonrası Akçakale'de

TÜGİAD, Harekât Sonrası Akçakale'de


İş Bankası, Avrupa’Da 3D Secure 2.0’A Geçen İlk Visa Üyesi Oldu

İnternet üzerinden yapılan kartlı alışverişlerde kart hamilinin doğrulanmasına olanak sağlayan 3D Secure (üç boyutlu güvenlik) doğrulama altyapısının güncel versiyonu olan EMV 3D Secure 2.0’ın Avrupa’daki ilk geçişini Türkiye İş Bankası gerçekleştirdi. Online alışveriş işlemlerinde güvenliği artıran bu yeni teknolojinin, müşteri deneyimini iyileştirirken e-ticaret ekosisteminin tüm katılımcılarına olumlu yönde katkıda bulunması bekleniyor.


Etiketler: MaxiPara, Kart, kart, Maximum, Mobil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.