5 Şubat 2019 Salı 12:38

GÜNDEM

İş Bankası Ve Da Vinci Kids’Den Çocuklar İçin Büyük Kampanya!

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan Da Vinci Televizyon Kanalı’nın çocuklara tamamen teknoloji ve bilimi sevdirmek için kurguladığı Da Vinci Kids mobil eğitim uygulaması, İş Bankası müşterilerine 3 ay ücretsiz sunuluyor. Merkezi Almanya, Berlin’de olan Da Vinci Televizyon Kanalı’nın kurguladığı Da Vinci Kids dijital eğitim platformuyla çocuklar, oyun tabanlı öğrenme sağlayan 2500’den fazla programa istedikleri zaman istedikleri yerden akıllı telefon ve tabletleri üzerinden ulaşabilecekler.

İş Bankası Ve Da Vinci Kids’Den Çocuklar İçin Büyük Kampanya!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

15 Şubat tarihine kadar yürütülecek kampanya ile İş Bankası müşterileri, Maximum Mobil ve Maximum.com.tr’den temin edecekleri kod ile kampanyaya katılım sağlayabiliyor ve kodların 31 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanım geçerliliği bulunuyor.

Kampanya ile aileler Da Vinci’nin çocukları için uzman editörler tarafından özenle seçilmiş, çoklu dil seçeneğine sahip, reklamsız, güvenli ve oyun tabanlı eğitim programlarını ücretsiz kullanabilecek.

Ayrıca İş Bankası müşterilerinin yanı sıra diğer banka kredi kartı sahipleri de hayatlarını kolaylaştıracak Maximum Mobil deneyimlerinden yararlanabiliyor. İş Bankası müşterisi olan ya da olmayan tüm kredi kartı kullanıcıları Maximum Mobil üzerinden Da Vinci Kids’in 1 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık kullanımlarına Dijital Kod Market aracılığı ile kolaylıkla ulaşabiliyor.

Kendini sorumlu bir eğitim mecrası olarak tanımlayan Da Vinci Kids, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan eğitici programları ile çocuklara ek beceriler kazandırırken düşünme yeteneklerini geliştiriyor. Çocuklara istedikleri zaman istedikleri yerde öğrenebilmelerine imkan sunan Da Vinci Kids Mobil Uygulaması, AppleStore ve GooglePlay’den tüm tablet ve mobil telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Tab Gıda Anadolu Üniversitesi İle Geleceğin Yöneticilerini Yetiştiriyor

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda, geçtiğimiz yıl, Türkiye’nin en büyük uzaktan eğitim platformu olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle “Geleceğin Yöneticileri” eğitim programını başlatmıştı.


Enkazdan Çıkan Rekortmen Ufuk Koçak İlk Kitabını Sualtında İmzaladı

Alışverişten çok daha fazlası bekleyenlerin İstanbul’daki tek adresi Emaar bünyesinde bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 17 Temmuz’da, Dünya Serbest Dalış¸ Rekortmeni Ufuk Koçak’ın imza gününe ev sahipliği yaptı. Koçak, Marmara Depremi enkazından dalış rekortmenliğine


Yeni Malatyaspor Futbol Takımı’Ndan Guılherme Costa Marques Sağlık Kontrolünden Geçti

Yeni Malatyaspor Futbol Takımı’ndan Guilherme Costa Marques, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.


Tercih Nasıl Yapılmalı

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite adayları için en önemli dönemeçlerden biri olan tercih süreci başladı. Doğru meslek ve üniversite tercihinde en önemli noktanın bireyin kendini tanıması olduğunu belirten uzmanlar, üniversitelerin mutlaka ziyaret edilmesini akademisyen ve öğrencilerden bilgi alınması gerektiğini vurguluyor.


Protein Eksikliğine Karşı Öneriler

PROTEİN EKSİKLİĞİNE KARŞI ÖNERİLER


Etiketler: Mobil, Vinci, Bankası, Maximum, Kids

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.