5 Şubat 2019 Salı 12:38

GÜNDEM

İş Bankası Ve Da Vinci Kids’Den Çocuklar İçin Büyük Kampanya!

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan Da Vinci Televizyon Kanalı’nın çocuklara tamamen teknoloji ve bilimi sevdirmek için kurguladığı Da Vinci Kids mobil eğitim uygulaması, İş Bankası müşterilerine 3 ay ücretsiz sunuluyor. Merkezi Almanya, Berlin’de olan Da Vinci Televizyon Kanalı’nın kurguladığı Da Vinci Kids dijital eğitim platformuyla çocuklar, oyun tabanlı öğrenme sağlayan 2500’den fazla programa istedikleri zaman istedikleri yerden akıllı telefon ve tabletleri üzerinden ulaşabilecekler.

İş Bankası Ve Da Vinci Kids’Den Çocuklar İçin Büyük Kampanya!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

15 Şubat tarihine kadar yürütülecek kampanya ile İş Bankası müşterileri, Maximum Mobil ve Maximum.com.tr’den temin edecekleri kod ile kampanyaya katılım sağlayabiliyor ve kodların 31 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanım geçerliliği bulunuyor.

Kampanya ile aileler Da Vinci’nin çocukları için uzman editörler tarafından özenle seçilmiş, çoklu dil seçeneğine sahip, reklamsız, güvenli ve oyun tabanlı eğitim programlarını ücretsiz kullanabilecek.

Ayrıca İş Bankası müşterilerinin yanı sıra diğer banka kredi kartı sahipleri de hayatlarını kolaylaştıracak Maximum Mobil deneyimlerinden yararlanabiliyor. İş Bankası müşterisi olan ya da olmayan tüm kredi kartı kullanıcıları Maximum Mobil üzerinden Da Vinci Kids’in 1 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık kullanımlarına Dijital Kod Market aracılığı ile kolaylıkla ulaşabiliyor.

Kendini sorumlu bir eğitim mecrası olarak tanımlayan Da Vinci Kids, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan eğitici programları ile çocuklara ek beceriler kazandırırken düşünme yeteneklerini geliştiriyor. Çocuklara istedikleri zaman istedikleri yerde öğrenebilmelerine imkan sunan Da Vinci Kids Mobil Uygulaması, AppleStore ve GooglePlay’den tüm tablet ve mobil telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bırakın Tüm Yaz Size L’Occitane’In “Badem Özleri” Baksın

Cilde “badem özleriyle” son dakika hacklemesi!


Yapay Zekalı Lg Tv’Lerde Çoklu Dil Desteği

LG Electronics Hakkında:


L’Oréal, 2019 Vıva Technology’Ye ‘Güzelliğin Geleceği’ İle Damgasını Vurdu

L’Oréal Grup, Paris’te gerçekleşen Viva Technology etkinliğinde geleceğin güzellik anlayışı ve müşteri deneyimine dair “Sınırsız Güzellik” vizyonunu sergiledi. Dünyanın ve Türkiye’nin lider güzellik şirketi L’Oréal’in yeni bakış açısını simgeleyen Tekno-Güzellik kavramının vurgulandığı Viva Technology’de L’Oréal, grubun sesli komut sistemi, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik ile çalışan en son teknolojik yeniliklerini ziyaretçilerle paylaştı.


Kingston’Dan Yeni Nesil Nvme Pcıe Ssd Kc2000

Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Digital, Inc., kurumsal kullanıcılar ve performans tutkunlarına yönelik yeni nesil M.2 NVMe™ PCIe SSD’si KC2000’i duyurdu. Kingston KC2000 NVMe PCIe SSD en yeni Gen 3.0x4 kontrolcü ve 96 katmanlı 3D TLC NAND sayesinde güçlü performans sergiliyor. 3.200 ve 2.200 MB/s1 okuma ve yazma hızları sunan KC2000, olağanüstü performans ve dayanıklılık sergileyerek masaüstü, iş istasyonu ve yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) sistemlerinde iş akışlarını iyileştiriyor.


Eset Özel Bulut Alanına ‘Ortadaki Adam‘ Saldırısı

ESET araştırmacıları, önce routerleri ele geçiren ardından da bulut depolama hizmeti ASUS Webstorage’ı hedef alan bir ‘ortadaki adam’ (Man in the Middle) saldırısını tespit etti. ‘Plead’ adı verilen kötü amaçlı yazılımla sistemin kontrolü ele geçirilmeye çalışılıyor.


Etiketler: Mobil, Vinci, Bankası, Maximum, Kids

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.