30 Mart 2020 Pazartesi 15:09

GÜNDEM

İş Yaşamı Değişiyor, Evden Çalışma Ekosistemine Yatırım Artıyor

Ticaret Sicil No: 521008

  İş Yaşamı Değişiyor,  Evden Çalışma Ekosistemine Yatırım Artıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak iş hayatı ve çalışma biçimleri de hızla değişiyor. Serbest Cuma ile başlayan dönüşüm, esnek çalışma saatlerine, oradan da haftanın belli günleri evden çalışmaya doğru hızla evrildi. Bugün geldiğimiz noktada şirketler çalışanlarını evden çalışmaya teşvik ediyor, çoğunlukla da bunu zorunlu kılıyor. Evden çalışan sayısı hızla artarken farklı çalışma biçimleri de konuşulmaya başladı.

Teknoloji dünyasının en önemli aksesuar üreticilerinden Logitech ise hem çalışanların hem de firmaların istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmeye devam ediyor. Global firmalar farklı zaman dilimlerinde ve coğrafyalarda yaşayan çalışanlarını bir araya getirmek için konferans sistemlerine uygun bütçeli yatırımlar yapıyor. Ek olarak çalışanlarının motivasyonlarını artırıp daha verimli çalışabilmeleri için klavye, mouse ve kulaklık gibi ürünlerle destek oluyorlar. Öte yandan Logitech ürettiği akılcı teknolojilerle çalışanların özgürce nerede ve ne zaman çalışacağına karar vermelerine yardımcı oluyor, daha verimli çalışmalarına olanak sağlıyor.

Klavye ve mouse seçerken konfor ve tasarım ön planda

Logitech, mouse ve klavyeleri ile verimliliği artırırken hem göze hem de konfora hitap ediyor. Kablosuz seçeneği, tak çalıştır özelliği ve uzun ömürlü piliyle Logitech mouse’lar rahat ve şık bir çalışma deneyimi sunuyor. Logitech klavyelerde ise yine ergonomi öne çıkıyor ve kullanıcıların farklı yumuşaklıktaki tuş seçenekleriyle geniş yelpazede kullanıcı kitlesine ulaşıyor.

Tüm masalarda eşsiz video konferans deneyimi mümkün

Logitech kişisel görüntülü video konferans kitleriyle evdeki kişisel çalışma alanını profesyonel bir iş masasına dönüşüyor. Logitech C925e Webcam + Zone Wireless Headset ve Logitech Brio 4K Webcam + Zone Wireless Headset çalışma kitleri neredeyse tüm video konferans yazılımlarıyla uyumlu çalışıyor ve tak çalıştır özelliğine sahip bulunuyor. Logitech Brio 4K ve C925e web kameraları 1080p HD çözünürlükle keskin görüntü kalitesiyle birlikte ortam görünümünü optimize ederken, Zone Wireless kulaklık ortam sesini karşı tarafa aktarmıyor ve ses düzeyini ayarlama, müzik çalma/duraklatma ve arama başlatma/bitirme için sezgisel bir arayüz sağlıyor.

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlginizi Çekebilir

Monster Notebook Mağazaları Açılıyor

Monster Notebook Mağazaları ve Teknik Servisleri Açılıyor;


Akkuyu Nükleer Şirketi Çalışanları Dünya Çevre Günü'nde Etkinlik Gerçekleştirdi

Tel : 0312 438 48 45


Sağlıklı, Güvenli Ve Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Lpg

Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay: “7 Haziran Dünya LPG Günü’nü ikinci kez kutluyoruz”


Silivri 3. Etap Projesinde Daire Teslimleri Başlıyor

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Sosyal Konut Projesi’nde, bin 513 hak sahibinin daireleri teslim edilmeye başlıyor. Pazartesi günü gerçekleşecek törende, ilk dairenin anahtar teslimi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yapılacak.


Gebelikte Hipertiroidi Erken Doğum Nedeni

Tiroid bezinin az çalışması olan hipotiroidi, gebeliği zorlaştırırken, çok çalışması anlamına gelen hipertiroidi ise erken doğuma hatta gebelik kayıplarına dahi yol açabilir. Gebelik planlayan anne adaylarının için tiroid bezinin normal çalışmasının çok önemli olduğunu söyleyen Liv Hospital Ulus Tiroid Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Serkan Teksöz gebelikte tiroid nedenleri ve tedavisini anlattı.


Etiketler: Logitech, çalışma, konferans, mouse, video

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.