23 Ekim 2019 Çarşamba 10:24

GÜNDEM

İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı

İşbir Holding’in amiral markası İşbir Yatak, sürdürülebilir iş hedefleri doğrultusunda; 20 yıldır geçerli olan Bölge Distribütörlüğü yapısından, merkezi yönetime bağlı Bölge Müdürlükleri yapısına geçti. 2019 yılında başlayan ve altı coğrafi bölgeyi kapsayan değişim, Ege Bölge Müdürlüğü’nün aktif olması ile tüm Türkiye çapında tamamlanmış oldu. İşbir Yatak, artık tüm Türkiye’de kendi bölge müdürlükleri ile faaliyette olacak.

İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk yatak mağazasını açarak perakende sektörüne yatak mağazacılığı konseptini kazandıran İşbir Yatak, temsil siteminde değişikliğe gittiği yapılandırması kapsamında, Türkiye’de kendi bölge müdürlükleriyle önümüzdeki üç yılda bayi ağında yüzde 20 büyüme hedefliyor.

Yeni dönem ile hizmet kalitesi daha da üst noktalara taşınacak

2019 yılı başlarında başlattıkları yeni yapılandırmanın Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü ile tamamladığını kaydeden İşbir Yatak Türkiye Satış Müdürü Tufan Boynuyoğun, “Türkiye çapında bayileriyle büyüyen bir marka olarak, bu yapılandırma sayesinde bayilerimizle olan ilişkilerimizi daha sağlam bir zemine oturtacağız. Bize hız kandıracak olan bu değişim ile aynı zamanda, bayilerimiz kanalıyla tüketicilerimizle kurduğumuz dostluğu daha da pekiştireceğiz” dedi.

Büyümede ilk hedef İzmir, Ankara ve İstanbul

Sürdürülebilir bir büyüme performansı sergileyerek üretim yapmanın İşbir Yatak’ın ana stratejilerinden biri olduğunu vurgulayan Boynuyoğun, “Hayata geçirdiğimiz bu yeni yapılanma ile Türkiye’de kendi bölge müdürlüklerimiz ile önümüzdeki üç yılda bayi ağımızda yüzde 20 büyüme hedefliyoruz. Satış ve pazarlama operasyonlarımıza güç katarak, AR-GE ve katma değeri yüksek yeni ürünler üretmeye odaklanacağız. Bayi ağımızı artırma hedeflerimizde önceliğimiz İzmir, Ankara ve İstanbul olacak” dedi.

2020 sonunda 15 yeni mağaza daha açacak

2019 yılında mağazalaşma çalışmalarına hız kazandırarak ülke çapında 157 mağaza sayısına ulaştıklarını kaydeden Tufan Boynuyoğun, 2020 yılı sonunda 15 yeni mağaza açmayı planladıklarını, yurt dışında İşbir Bedding adıyla dünyanın 18 ülkesinde yer alan mağazalarına da yeni halkalar eklemeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir

Gelişmiş Kalıcı Tehditler 2020’De Büyük Verinin Kötüye Kullanımı Ve Daha Da Gelişmiş Saldırılar Bizi Bekliyor

20 Kasım 2019


Üsküdar Belediyesi, İskender Pala İle Manevi Zenginliklerimizi Ve Paylaşmanın Önemini Hatırlattı

Üsküdar Belediyesi,kültür- sanat dünyasının efsane isimlerini İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor. Edebiyat konusundaki uzmanlığı ile Edebiyat Profesörü ve Divan Edebiyatı Uzmanı olarak anılan Prof. Dr. İskender Pala, Üsküdar- Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Ezberlenecek Mısralar” söyleşisinde Üsküdarlılarla buluştu.Edebiyatımızın dünden bugüne uzanan yolculuğunun çok önemli kilometre taşlarını anlatan Pala, söyleşi sırasında manevi değerlerimiz ve paylaşmanın önemini vurguladı


92 Yaşından Sonra Gözleri Açılınca Günlük Tutmaya Başladı

Batıgöz Sağlık Grubu


İdrar Kaçırıyorsanız Diyaliz Hastası Olabilirsiniz

Ülkemizde her dört kadından biri idrar kaçırma problemi yaşıyor. İdrar kaçırma üzerine farkındalığı artırmak adına şehir şehir dolaşan Hayatı Kaçırmayanlar Kulübü, İstanbul ve Ankara’dan sonra Bursa’da da yoğun bir ilgiyle karşılandı. Seminer Osmangazi Belediyesi'nin ev sahipliğinde Nergis Kumbasar'ın sunumuyla gerçekleşirken, Prof. Dr. Tufan Tarcan yanlış tedavilerin insanları hekime gitmekten uzaklaştırdığını özellikle vurguladı. Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil ise idrar kaçırma problemi yaşayanlara zamanında tanı konulamaz ise böbreklerini kaybedebileceklerini hatta diyaliz hastası dahi olabileceklerini ifade etti.


İslam İşbirliği Teşkilatı Ülkeleri Yatırım İçin 8 9 Aralık’Ta İstanbul’Da Buluşuyor

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İİT Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı”, 8-9 Aralık 2019 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşecek.


Etiketler: yeni, Türkiye, İşbir, daha, Yatak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.