23 Ekim 2019 Çarşamba 10:24

GÜNDEM

İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı

İşbir Holding’in amiral markası İşbir Yatak, sürdürülebilir iş hedefleri doğrultusunda; 20 yıldır geçerli olan Bölge Distribütörlüğü yapısından, merkezi yönetime bağlı Bölge Müdürlükleri yapısına geçti. 2019 yılında başlayan ve altı coğrafi bölgeyi kapsayan değişim, Ege Bölge Müdürlüğü’nün aktif olması ile tüm Türkiye çapında tamamlanmış oldu. İşbir Yatak, artık tüm Türkiye’de kendi bölge müdürlükleri ile faaliyette olacak.

İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk yatak mağazasını açarak perakende sektörüne yatak mağazacılığı konseptini kazandıran İşbir Yatak, temsil siteminde değişikliğe gittiği yapılandırması kapsamında, Türkiye’de kendi bölge müdürlükleriyle önümüzdeki üç yılda bayi ağında yüzde 20 büyüme hedefliyor.

Yeni dönem ile hizmet kalitesi daha da üst noktalara taşınacak

2019 yılı başlarında başlattıkları yeni yapılandırmanın Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü ile tamamladığını kaydeden İşbir Yatak Türkiye Satış Müdürü Tufan Boynuyoğun, “Türkiye çapında bayileriyle büyüyen bir marka olarak, bu yapılandırma sayesinde bayilerimizle olan ilişkilerimizi daha sağlam bir zemine oturtacağız. Bize hız kandıracak olan bu değişim ile aynı zamanda, bayilerimiz kanalıyla tüketicilerimizle kurduğumuz dostluğu daha da pekiştireceğiz” dedi.

Büyümede ilk hedef İzmir, Ankara ve İstanbul

Sürdürülebilir bir büyüme performansı sergileyerek üretim yapmanın İşbir Yatak’ın ana stratejilerinden biri olduğunu vurgulayan Boynuyoğun, “Hayata geçirdiğimiz bu yeni yapılanma ile Türkiye’de kendi bölge müdürlüklerimiz ile önümüzdeki üç yılda bayi ağımızda yüzde 20 büyüme hedefliyoruz. Satış ve pazarlama operasyonlarımıza güç katarak, AR-GE ve katma değeri yüksek yeni ürünler üretmeye odaklanacağız. Bayi ağımızı artırma hedeflerimizde önceliğimiz İzmir, Ankara ve İstanbul olacak” dedi.

2020 sonunda 15 yeni mağaza daha açacak

2019 yılında mağazalaşma çalışmalarına hız kazandırarak ülke çapında 157 mağaza sayısına ulaştıklarını kaydeden Tufan Boynuyoğun, 2020 yılı sonunda 15 yeni mağaza açmayı planladıklarını, yurt dışında İşbir Bedding adıyla dünyanın 18 ülkesinde yer alan mağazalarına da yeni halkalar eklemeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir

Bantboru Off Road Team Podyumdan İnmiyor

BANTBORU OFF-ROAD


Ham Madde Geri Kazanımını %30'A Kadar Yükselten Lenzing Refıbra™ Teknolojisi Sürdürülebilirliği Artırarak Çevre Dostu Giyim Ve Ev Tekstili Uygulamalarını Teşvik Ediyor

Lenzing Grubu, öncü REFIBRA™ teknolojisinde yüzde 30'a varan oranda geri kazanılmış hammadde kullanımıyla tekstil sanayinde döngüsel ekonomiyi teşvik edecek yeni bir kilometre taşını duyurdu. Düşük fibrilasyon özellikli bu yeni ürün, TENCEL™ Lyocell elyaflar serisinden piyasaya sürüldü.


Ressam Sevinç Çiftçi Kasım Sergisi; Galeri Diani 16 Kasım 3 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Sevinç Çiftçi’Nin İnsanın İç Dünyasında Ve Doğasında Barındırdığı İkiliği İzleyiciye Aktardığı “Ters Yüz Iı” Adlı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor…

‘Ne masum, ne suçlu, ne vahşi, ne medeni, ne içerisi, ne de dışarısı, ne dip, ne yüzey


Ey Türkiye Start Up’Ların Büyüme Yolculuğunu Eynovation İle Destekliyor

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY Türkiye’nin (Ernst & Young), işini büyütmek isteyen start-up’lara birebir görüşmelerle ihtiyaçlarına özel hizmetler ve mentorluk desteği verdiği, EYnovation Start-Up programı başladı. Türkiye’de en az bir yıldır faaliyet gösteren 500 bin TL’nin üzerinde cirolu start-up’lar, programa başvuruda bulunabilecek.


16 Binden Fazla İşletme Bu Yıl Kendi İşim Günü’Ne Katıldı

Metro’nun faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde olduğu gibi, Türkiye’de de işini özveriyle yapan işletme sahipleri ve kampanyalardan faydalanmak isteyen Kendi İşim Günü’nde buluştu. Bu yıl “O Salı Bu Salı” sloganıyla gerçekleşen bu özel güne katılan 16 binden fazla firma, 70 bini aşkın kampanya düzenledi. Kampanyalar sosyal medyada 68 milyondan fazla görüntülendi.


Etiketler: yeni, Türkiye, İşbir, daha, Yatak
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.