23 Ekim 2019 Çarşamba 10:24

GÜNDEM

İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı

İşbir Holding’in amiral markası İşbir Yatak, sürdürülebilir iş hedefleri doğrultusunda; 20 yıldır geçerli olan Bölge Distribütörlüğü yapısından, merkezi yönetime bağlı Bölge Müdürlükleri yapısına geçti. 2019 yılında başlayan ve altı coğrafi bölgeyi kapsayan değişim, Ege Bölge Müdürlüğü’nün aktif olması ile tüm Türkiye çapında tamamlanmış oldu. İşbir Yatak, artık tüm Türkiye’de kendi bölge müdürlükleri ile faaliyette olacak.

İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk yatak mağazasını açarak perakende sektörüne yatak mağazacılığı konseptini kazandıran İşbir Yatak, temsil siteminde değişikliğe gittiği yapılandırması kapsamında, Türkiye’de kendi bölge müdürlükleriyle önümüzdeki üç yılda bayi ağında yüzde 20 büyüme hedefliyor.

Yeni dönem ile hizmet kalitesi daha da üst noktalara taşınacak

2019 yılı başlarında başlattıkları yeni yapılandırmanın Ege Bölgesi Bölge Müdürlüğü ile tamamladığını kaydeden İşbir Yatak Türkiye Satış Müdürü Tufan Boynuyoğun, “Türkiye çapında bayileriyle büyüyen bir marka olarak, bu yapılandırma sayesinde bayilerimizle olan ilişkilerimizi daha sağlam bir zemine oturtacağız. Bize hız kandıracak olan bu değişim ile aynı zamanda, bayilerimiz kanalıyla tüketicilerimizle kurduğumuz dostluğu daha da pekiştireceğiz” dedi.

Büyümede ilk hedef İzmir, Ankara ve İstanbul

Sürdürülebilir bir büyüme performansı sergileyerek üretim yapmanın İşbir Yatak’ın ana stratejilerinden biri olduğunu vurgulayan Boynuyoğun, “Hayata geçirdiğimiz bu yeni yapılanma ile Türkiye’de kendi bölge müdürlüklerimiz ile önümüzdeki üç yılda bayi ağımızda yüzde 20 büyüme hedefliyoruz. Satış ve pazarlama operasyonlarımıza güç katarak, AR-GE ve katma değeri yüksek yeni ürünler üretmeye odaklanacağız. Bayi ağımızı artırma hedeflerimizde önceliğimiz İzmir, Ankara ve İstanbul olacak” dedi.

2020 sonunda 15 yeni mağaza daha açacak

2019 yılında mağazalaşma çalışmalarına hız kazandırarak ülke çapında 157 mağaza sayısına ulaştıklarını kaydeden Tufan Boynuyoğun, 2020 yılı sonunda 15 yeni mağaza açmayı planladıklarını, yurt dışında İşbir Bedding adıyla dünyanın 18 ülkesinde yer alan mağazalarına da yeni halkalar eklemeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

İlginizi Çekebilir

Şimdi Koltukları Yenilemenin Tam Zamanı!

Şimdi koltukları yenilemenin tam zamanı!


Sosyal Medya Bağımlılığı Fakültelere Göre Farklılaşıyor

Sosyal medya bağımlılığı fakültelere göre farklılaşıyor


Sağlam Kart’Tan Çifte Kampanya

Kuveyt Türk’ün kart ücreti almayan, müşterisine kart aidatı veren Türkiye’nin ilk kredi kartı Sağlam Kart, 2020 yılına yepyeni kampanyalarla başladı. “Sağlam Kart'tan 3 Taksit Şıklığı” kampanyası kapsamında 31 Mart tarihine kadar fiziki veya online giyim mağazalarından Sağlam Kart ile yapılacak 100 TL-2.000 TL arasındaki giyim alışverişlerine vade farksız 3 taksit imkanı sunuluyor.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Philips Sound’Dan Dört Dörtlük Müzik Ziyafeti!

Kulaklık tutkunları Philips Fidelio X3'le müziğin keyfini çıkaracak.


Etiketler: yeni, Türkiye, İşbir, daha, Yatak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.