16 Nisan 2019 Salı 09:01

MODA

İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa

Yatak Uzmanı İşbir Yatak, dünya mobilya sektörünün önemli buluşma platformlarından biri olan iSaloni Milano Mobilya Fuarı’nda sergilediği şeffaf yatak ile büyük ilgi çekti. Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biri olarak, yatak ve uyku konforu alanında geliştirdiği yüksek teknolojili ürünleriyle sektöre yeni bir kulvar kazandıran İşbir Yatak, Türkiye’nin yerli ve milli bir markası olarak ihracattaki iddiasını, fuarda gösterdi.

İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de ürettiği ürünlerini “İşbir Bedding” markasıyla 18 ülkeye ihraç eden şirketin ihracat rotasında, Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda gibi Türklerin ağırlık kazandığı Avrupa ülkeleri başrol alacak. Bölgeye gerçekleştireceği ihracatla Avrupa’daki pazar payını büyütmeye odaklanacak.

İşbir Yatak, geri dönüştürülebilen doğa dostu malzemeler kullanılarak hazırlanan standında, 2019’un yeni koleksiyonları arasında yer alan yatak ve baza ürünleriyle; medical yastıklar, beyaz ev tekstili, bebek ürünleri, nevresimler, battaniyeler, koltuk şalları gibi ürünlerini de sergiledi.

İhracatın odağında Avrupa ülkeleri var!

5 gün süren, uluslararası ticari ilişkilerin yoğun şekilde gerçekleştiği fuarda, sergiledikleri şeffaf yatağın ziyaretçiler tarafından çok dikkat çektiğini kaydeden İşbir Yatak CEO’su Metin Gültepe, yeni ihracat hedefleri hakkında şu bilgileri verdi:

”Yatak ürünlerinde Türkiye’nin ve dünyanın hammadde üreticisi konumuna sahip İşbir Holding’in amiral markası olarak ürettiğimiz ürünleri, 18 ülke ile buluşturuyoruz. Fuar sırasında çok sayıda sektör profesyoneliyle işbirliği yapma fırsatı bulduk. İhracat faaliyetlerimizde Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda gibi Türklerin ağırlık kazandığı Avrupa ülkeleri odak noktamızda olacak. Bölgedeki pazar payımızı büyütmeyi hedefliyoruz.”

Yerli ve milli bir marka olarak 7’nci kez Türkiye’yi temsil etti

Milano’nun sadece giyim modasının değil mobilya modasının da merkezi olduğunu vurgulayan Metin Gültepe, yerli ve milli bir marka olarak Türkiye’yi 7’inci kez fuarda temsil ettiklerini belirtti. Fuarda yer aldıkları stant aracılığıyla sağlıklı bir uykunun her yerinde var olduklarını anlatmak istediklerini kaydeden Gültepe, şunları söyledi:

“Sade bir yaklaşımla, yeni bir ton ile fuarda ürünlerimizi sergiliyoruz. Mağazalarımızdaki sıcak duruşu fuar tasarımımıza da yansıttık. Yaşayan bir alan oluşturduk. Sunduğumuz faydayı, iyi uyku ve sağlık odaklı faydamızı vurguladık. Ziyaretçilerimizi ‘Günaydın’ ile karşılayan bir stant kurduk. Çünkü sunduğumuz ürün, günün iyi geçmesini sağlayan bir ürün. İşbir Yatak olarak bu vaadi ürünlerimiz ile gözler önüne serdik.”

İlginizi Çekebilir

Bb Hitit'in Pakistan Ofisi Açıldı

Dünya havacılık sektöründe yerli yazılımın gücü, Hitit’le büyüyor


Türkiye’Nin Yüzde 28’İ Çocuk

BASIN BİLDİRİSİ


Genç Yetenekler Ödüllerini Aldı İhkib

Moda Tasarım Teknolojileri Beceri Yarışmasında Genç Yeteneklere Ödülleri Verildi


Atasun Optik’Ten Bahar Sürprizi

Atasun Optik’te 19-23 Nisan 2019 tarihleri arasında “Bahar Sürprizi” sizleri bekliyor. Atasun Optik, bu yazın tarzı tamamlayan trend güneş gözlüklerinde mevcut yüzde 50’ye varan indirimlere ek; 350 TL ve üzeri alışverişte 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişe 100 TL indirim fırsatı sunuyor.


Lonca Girişimcilik Merkezi Dördüncü Döneme 11 Startup’La Başladı

Teknoloji odaklı ve ölçeklenebilir iş fikirlerinin ülke ekonomisine kazandırılması amacıyla Kuveyt Türk tarafından kurulan Lonca Girişimcilik Merkezi, yüzlerce başvuru arasından seçtiği 11 girişimciden oluşan ekiple dördüncü dönemine başladı. Yeni dönem ekiplerinin tanıtım toplantısı, Lonca’nın ilk döneminden itibaren girişimcilere Türkiye’nin çeşitli illerinde çalışma alanı sağlayan Workinton’un Sapphire ofisinde gerçekleştirildi. Toplantıya, Kuveyt Türk Bankacılık Servis Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Yılmaz, Workington CEO’su Cihan Seyithanoğlu, mezun girişimciler, yeni dönem girişimciler, Kuveyt Türk’ün iş ortakları ve davetliler katıldı.


Etiketler: İşbir, Türkiye, Avrupa, Yatak, olarak

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.