16 Nisan 2019 Salı 09:01

MODA

İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa

Yatak Uzmanı İşbir Yatak, dünya mobilya sektörünün önemli buluşma platformlarından biri olan iSaloni Milano Mobilya Fuarı’nda sergilediği şeffaf yatak ile büyük ilgi çekti. Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biri olarak, yatak ve uyku konforu alanında geliştirdiği yüksek teknolojili ürünleriyle sektöre yeni bir kulvar kazandıran İşbir Yatak, Türkiye’nin yerli ve milli bir markası olarak ihracattaki iddiasını, fuarda gösterdi.

İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
İşbir Yatak’In İhracat Odağı Avrupa
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de ürettiği ürünlerini “İşbir Bedding” markasıyla 18 ülkeye ihraç eden şirketin ihracat rotasında, Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda gibi Türklerin ağırlık kazandığı Avrupa ülkeleri başrol alacak. Bölgeye gerçekleştireceği ihracatla Avrupa’daki pazar payını büyütmeye odaklanacak.

İşbir Yatak, geri dönüştürülebilen doğa dostu malzemeler kullanılarak hazırlanan standında, 2019’un yeni koleksiyonları arasında yer alan yatak ve baza ürünleriyle; medical yastıklar, beyaz ev tekstili, bebek ürünleri, nevresimler, battaniyeler, koltuk şalları gibi ürünlerini de sergiledi.

İhracatın odağında Avrupa ülkeleri var!

5 gün süren, uluslararası ticari ilişkilerin yoğun şekilde gerçekleştiği fuarda, sergiledikleri şeffaf yatağın ziyaretçiler tarafından çok dikkat çektiğini kaydeden İşbir Yatak CEO’su Metin Gültepe, yeni ihracat hedefleri hakkında şu bilgileri verdi:

”Yatak ürünlerinde Türkiye’nin ve dünyanın hammadde üreticisi konumuna sahip İşbir Holding’in amiral markası olarak ürettiğimiz ürünleri, 18 ülke ile buluşturuyoruz. Fuar sırasında çok sayıda sektör profesyoneliyle işbirliği yapma fırsatı bulduk. İhracat faaliyetlerimizde Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda gibi Türklerin ağırlık kazandığı Avrupa ülkeleri odak noktamızda olacak. Bölgedeki pazar payımızı büyütmeyi hedefliyoruz.”

Yerli ve milli bir marka olarak 7’nci kez Türkiye’yi temsil etti

Milano’nun sadece giyim modasının değil mobilya modasının da merkezi olduğunu vurgulayan Metin Gültepe, yerli ve milli bir marka olarak Türkiye’yi 7’inci kez fuarda temsil ettiklerini belirtti. Fuarda yer aldıkları stant aracılığıyla sağlıklı bir uykunun her yerinde var olduklarını anlatmak istediklerini kaydeden Gültepe, şunları söyledi:

“Sade bir yaklaşımla, yeni bir ton ile fuarda ürünlerimizi sergiliyoruz. Mağazalarımızdaki sıcak duruşu fuar tasarımımıza da yansıttık. Yaşayan bir alan oluşturduk. Sunduğumuz faydayı, iyi uyku ve sağlık odaklı faydamızı vurguladık. Ziyaretçilerimizi ‘Günaydın’ ile karşılayan bir stant kurduk. Çünkü sunduğumuz ürün, günün iyi geçmesini sağlayan bir ürün. İşbir Yatak olarak bu vaadi ürünlerimiz ile gözler önüne serdik.”

İlginizi Çekebilir

Bıoderma'dan Lekeye Karşı Güçlü Güneş Koruması Phtoderm Spot Spf 50+...

Lekeye karşı güçlü güneş koruması!


12 Milyon Hastanın Verileri Çalındı!

HASTA KAYITLARI DARK WEB’DE SATIŞA ÇIKARILDI


Gefco 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu’Nu Yayınladı

Karmaşık tedarik zinciri çözümlerinde ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO, yedinci yılında sürdürülebilir büyüme için kilit bir faktör olan kurumsal sosyal sorumluluğa (KSS) olan bağlılığının altını çizdi. 2018 yılında, faaliyetlerinin her alanında becerilerini ve uzmanlığını güçlendiren GEFCO Grubu, sürdürülebilir kalkınma performansını da geliştirmeye devam etti. Ayrıca GEFCO, tüm paydaşlarıyla iş birliği yapma isteğini yansıtan sloganında da vurguladığı gibi (Partners, unlimited.) daha etkili ve çevre dostu çözümler bulmak için inovasyonu iş yapış biçiminin merkezinde tutmaya devam ediyor.


Bu Yaz Arzum'la Saçlarınızı Özgürce Şekillendirmenin Tadını Çıkarın...

Arzum, Bellissima Beach Waves wag maşasıyla kadınların hayalindeki dalgalı saçlara tek dokunuşla ulaşmasını sağlıyor.


Bebek Bakımıyla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

BEBEK BAKIMIYLA İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR


Etiketler: İşbir, Türkiye, Avrupa, Yatak, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.