7 Ekim 2019 Pazartesi 11:46

GÜNDEM

İsfanbul Tema Park’Tan 30 Bin Öğrenciye Sınırsız Eğlence

İsfanbul Tema Park, yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarına ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi ile devam ediyor. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürütülecek proje kapsamında 2019 – 2020 öğretim yılı boyunca Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilkokul, ortaokul ve liselerden toplam 30 bin öğrenci, İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul’da sınırsız eğlenceyle buluşacak.

İsfanbul Tema Park’Tan 30 Bin Öğrenciye Sınırsız Eğlence
İsfanbul Tema Park’Tan 30 Bin Öğrenciye Sınırsız Eğlence
İsfanbul Tema Park’Tan 30 Bin Öğrenciye Sınırsız Eğlence
İsfanbul Tema Park’Tan 30 Bin Öğrenciye Sınırsız Eğlence
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde bulunduran, İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul, toplumsal bilinç ve farkındalık sağlamak amacıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle yürütülecek, İstanbul’da okuyan 30 bin öğrenciyi kapsayan ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi, karşılıklı gerçekleştirilen imza töreniyle kamuoyuna duyuruldu.

İsfanbul Tema Park ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokole göre ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi çerçevesinde İsfanbul Tema Park, 2019-2020 öğretim yılı boyunca 30 bin öğrenciye ev sahipliği yaparak öğrencileri sınırsız eğlenceyle buluşturacak.

30 Bin Öğrenci İçin Eğlencenin İmzası Atıldı!

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nde, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve İsfanbul Tema Park Yönetici Direktörü Tankut Tonger’in katılımıyla gerçekleşen imza töreni ile İsfanbul Tema Park kapılarını 30 bin öğrenciye açacak.

Daha önce “Bütün Çocuklar Sevinsin" sloganıyla hayata geçen ve yıl boyunca yüzlerce çocuğu ağırladıklarını ifade eden İsfanbul Tema Park Yönetici Direktörü Tankut Tonger “Bizim için çocuklarımızın eğlenmesi eğitimin bir parçasıdır. Öğrencilerimizin eğlenirken öğrenmesi, buradaki farklı konseptteki ünitelerimiz ve eğitici alanlarımızda yenilikler keşfetmesini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda ‘’Eğlencenin Başkentinde Eğleniyorum’’ projesi ile kapılarımızı öğrenci kardeşlerimize açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımıza ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze burada teşekkürlerimizi sunuyoruz, bizim İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul olarak eğitime ve öğrencilere katkı sağlamamıza olanak tanıdıkları için. Hep birlikte 30 bin öğrencimize Eğlencenin Başkenti İsfanbul’da ve Jungle İstanbul’da macera ve keşif dolu bir dünyanın kapılarını aralayacağız” dedi.

İsfanbul Hakkında:“Eğlencenin başkenti” sloganı ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olarak öne çıkan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu. Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ileİsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park ise misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 7’den 70’e ailece eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların doyasıya eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da misafirleri bekliyor.

İsfanbul ile ilgili haberleri dijital medyada aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir

Ttyd Bahçeşehir Üniversitesi Turizm Sektörü İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) turizm sektöründe nitelikli istihdamı artırmak için güçlerini birleştirdi. Turizm sektörünün vizyoner kuruluşu TTYD, BAU işbirliği kapsamında bugünün liderlerini geleceğin liderleri ile buluşturarak yeni fikirlerin geliştirilip sektöre kazandırılmasını sağlayacak.


Mem Tek 2019 Sempozyumu Başladı Yerli Membran Teknolojisi Ekonomiye Katkı Sağlıyor

MEM-TEK 2019 SEMPOZYUMU BAŞLADI


Terra Nevresim Takımı İle Yatak Odalarına Enerjik Bir Dokunuş

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla fark yaratan Yataş Bedding, siyah beyazın zamansız uyumunu, turuncunun enerjisiyle bütünleştiren Terra Nevresim Takımı ile yatak odalarına dinamik ve şık bir dokunuş yapıyor.


Rallikros Şampiyonları Körfez'de Belirlenecek

2019 Türkiye Rallikros Şampiyonası final yarışı 24 Kasım Pazar günü Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından İzmit Yarımca'da yer alan TOSFED Körfez Yarış Pisti'nde oluşturulan rallikros parkurda gerçekleştirilecek...


The Organic Pharmacy’Den 2020’Ye Avantajlı Yeni Yıl Hediye Koleksiyonları Bülten&Görseller

Yeni yıla sağlıklı, organik hediyeler


Etiketler: İsfanbul, İstanbul, Tema, Park, alışveriş

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.