20 Mart 2019 Çarşamba 10:38

GÜNDEM

İşlevsel Moda Devri

Çantalarda kullanım rahatlığı ve işlevsellik bu sezonda ön plana çıkıyor. Klasik modellerden sıkılanlar için Bloom Bag eğlenceli ve sıra dışı tasarımlarıyla sınırsız hayal gücünün sembolü haline geldi. Çantaların içinde kalemlik ve kartlığın yanı sıra ayna, anahtarlık hatta fonksiyonel bir ayrıntı olan kahve bardağı koyma yeri bulunuyor.

İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bloomsbury Signature koleksiyonundaki el çantası modeline ek olarak imza çizgilerinin konsepti devam ettirdiği iki farklı model seçeneği de sunan marka çapraz askılı ve portföy alternarifleriyle ön plana çıkıyor. Her kombine uyum sağlayan bordo ve siyah rengi bulunurken, cesur kadınlar için aynı zamanda Bloom Bag markasının da rengi olan pembe de koleksiyonda dikkat çekiyor. Sürdürülebilir bir iş modelini benimseyen marka, modern ve minimalist çizgileri sevenler için işlevsel alternatifler sunarak müşterileri ile buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Uğur Yücel Bu Kez Datça’Da Güldürdü

UĞUR YÜCEL BU KEZ DATÇA’DA GÜLDÜRDÜ


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Etiketler: marka, rengi, için, Bloomsbury, Signature

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.