20 Mart 2019 Çarşamba 10:38

GÜNDEM

İşlevsel Moda Devri

Çantalarda kullanım rahatlığı ve işlevsellik bu sezonda ön plana çıkıyor. Klasik modellerden sıkılanlar için Bloom Bag eğlenceli ve sıra dışı tasarımlarıyla sınırsız hayal gücünün sembolü haline geldi. Çantaların içinde kalemlik ve kartlığın yanı sıra ayna, anahtarlık hatta fonksiyonel bir ayrıntı olan kahve bardağı koyma yeri bulunuyor.

İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
İşlevsel Moda Devri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bloomsbury Signature koleksiyonundaki el çantası modeline ek olarak imza çizgilerinin konsepti devam ettirdiği iki farklı model seçeneği de sunan marka çapraz askılı ve portföy alternarifleriyle ön plana çıkıyor. Her kombine uyum sağlayan bordo ve siyah rengi bulunurken, cesur kadınlar için aynı zamanda Bloom Bag markasının da rengi olan pembe de koleksiyonda dikkat çekiyor. Sürdürülebilir bir iş modelini benimseyen marka, modern ve minimalist çizgileri sevenler için işlevsel alternatifler sunarak müşterileri ile buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Bosch Termoteknik, 2019 Yılında Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor!

Öğrencilerin daha kapsamlı ve kaliteli eğitim almalarına katkı sağlamayı hedefleyen Bosch Termoteknik Akademi; eğitim kurumlarına hizmet içi eğitim, cihaz ve görsel materyal gibi desteklerine devam ediyor. Bosch Termoteknik Akademi, verdiği eğitim desteklerinin yanı sıra farklı eğitim kurumlarında sınıf ve atölye yenileme çalışmalarına da imza atıyor.


Bu Yaz Arzum'la Saçlarınızı Özgürce Şekillendirmenin Tadını Çıkarın...

Arzum, Bellissima Beach Waves wag maşasıyla kadınların hayalindeki dalgalı saçlara tek dokunuşla ulaşmasını sağlıyor.


Akademik Başarının Önündeki 6 Engel!

Çocukların akademik başarısı, hayat kalitesinde büyük rol oynaması sebebi ile hemen hemen her aile için büyük önem taşıyor. Ancak çocukların hepsi, okul sıralarında başarılı olamayabiliyor. Akademik başarısızlığın en önemli sebepleri arasında dikkat eksikliğinin bulunduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Emel Sarı Gökten, çocukların başarısına engel olan durumlar hakkında aileleri uyarıyor.


Çocuklar İçin ‘İleri Dönüşüm Sanat Atölyesi’ Trump Art Galley’De, 22 Haziran Cumartesi

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de, ‘Yarından Sonra’ karma sergisi kapsamında sanatçı Selma Hekim ile 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla atölye çalışması düzenlenecek.


Gürallar Cam Ambalaj Genel Müdür'ü Abdullah Gayret Röportajı

Yılda kaç cam şişe üretiyorsunuz ve bu rakam son birkaç yılda değişti mi? Üretim kapasitesinde bir büyüme vb. konularda gelecek senelerde herhangi bir gelişme/değişme planlıyor musunuz?


Etiketler: marka, rengi, için, Bloomsbury, Signature

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.