18 Kasım 2019 Pazartesi 11:46

GÜNDEM

Ism Bu Yıl Da ‘En İyiler’ Arasında Yer Aldı

İnci Holding bünyesinde bulunan ISM Minibar, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri” arasındaki ünvanını korudu. Deloitte Private tarafından düzenlenen programdan ikinci kez ödülle dönen ISM Minibar Genel Müdürü Niyazi Şencan, “Bir başarıdan daha güzeli bu başarıyı istikrarlı bir şekilde tekrarlamak ve sürdürülebilir nitelik kazandırmaktır” dedi.

Ism Bu Yıl Da ‘En İyiler’ Arasında Yer Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

23 yıllık deneyimiyle ağırlama ve konaklama sektörüne yön veren ISM Minibar, başarı hanesine bir halka daha ekledi. ISM Minibar, Deloitte Private tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen “En İyi Yönetilen Şirketler” programı çerçevesinde bu yıl da ödüle layık görülüp ünvanını korudu.

20 ülkede uygulanan ve Türkiye’de ikinci kez düzenlenen program; Türkiye’deki şirketlerin yönetim performanslarının, uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde değerlendirilmesinin yanı sıra ulusal şirketler arasında iyi yönetim mekanizmaları hakkında farkındalık yaratılmasını hedefliyor. 95 şirketin değerlendirildiği programda finale kalan 37 şirketten 15’i bu yıl ilk kez ödül alırken; ISM Minibar, geçen yıl elde ettiği “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketi” unvanını korudu. Ümit Boyner’in başkanlığını üstlendiği jüride Ali Sabancı, Batu Aksoy, Ebru Özdemir, Hamdi Akın, M. Buğra Koyuncu, Orhan Turan, Umran İnan ve Zeynep Bodur Okyay yer aldı. Ödüller, 11 Kasım’da İstanbul’da Shangri-La Otel’de düzenlenen gala gecesinde verildi.

ISM Minibar Genel Müdürü Niyazi Şencan, ödülle ilgili şunları söyledi: “Sektöründe dünya markası olan şirketimizin başarısının bir yansıması olarak gördüğümüz bu ünvanı ikinci kez almanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarıda emeği olan tüm takım arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Bir başarıdan daha güzeli bu başarıyı istikrarlı bir şekilde tekrarlamak ve sürdürülebilir nitelik kazandırmaktır. ISM Minibar olarak 2019 yılında da sektörümüzdeki öncü çalışmalarımızı devam ettirdik. Yine sektörümüzde tüm dünyada bir ilk olan ISMART Tasarım Merkezi’ni faaliyete geçirdik. Otel odası başta olmak üzere konuk ağırlama sektöründe yenilikçi ses getirecek projesi olan ve bu projelerini geliştirmek isteyen tüm girişimcilerle iş birliği yapılarak farklı iş modelleri çerçevesinde projelerin gelişimine katkı sağlıyoruz. Ayrıca yeni iş fikirlerini teşvik amacıyla otel çalışanlarının katılabileceği bir yarışma başlattık. Türkiye ekonomisine değer katan, sürekli gelişen bir şirketiz. ISM markamız uygulamaya aldığımız stratejilerimiz doğrultusunda günden güne güç kazanmaya devam edecek.”

ISM Minibar Hakkında: 1986 yılında kurulan ve 2000 yılından bu yana İnci Holding bünyesinde bulunan ISM Minibar, İnci Holding’den aldığı güçle, kısa süre içerisinde Avrupa başta olmak üzere dünyada sektörüne yön veren önemli oyuncular içerisindeki yerini aldı. Teknoloji ve kalitede öncü olan ISM Minibar, alanında UL sertifikası alan dünyanın ilk şirketidir. Bugün iç piyasada yüzde 75’lik bir pazar payına sahip olan firma, sektör lideri olarak yoluna devam etmektedir. 5 kıtada toplamda 62’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla çalışmalarına devam eden ISM Minibar, Avrupa’da yüzde 20 olan pazar payını her geçen gün daha da arttırmaktadır.

İnci Holding Hakkında: Temelleri Cevdet İnci tarafından 67 yıl önce atılan, ağırlıklı olarak otomotiv tedarik sanayinde faaliyet gösteren İnci Holding’in bugün 2800 çalışanı ve 9 şirketi bulunuyor. Son 10 yıldır her sene ortalama yüzde 17 büyüyen İnci Holding, akü ve jant üretimiyle otomotiv tedarik sanayi sektörünün yanı sıra lojistik ve otel ekipmanları sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. İnci Grubu ürünlerinin yüzde 65'in 100’den fazla ülkeye ihraç ediyor. Kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan İnci Holding, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor. www.inciholding.com.tr

İnci Holding A.Ş.

İlginizi Çekebilir

Kadın Güvenlik Görevlileri Metrobüs Hattında

Her gün bir milyondan fazla kişinin seyahat ettiği 44 istasyondan oluşan Metrobüs hattında kadın güvenlik personeli göreve başladı. Özel Güvenlik Kanunu ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen sorumluluklar çerçevesinde hareket eden kadın güvenlik görevlileri, TÜYAP, Cevizlibağ, Zeytinburnu, Şirinevler istasyonunda hizmet veriyor.


Groupama Türkiye 95. Yılını Kutluyor!

Groupama’nın Türkiye’de sigortacılığa yön veren hikâyesi, Güven Sigorta’nın kurulduğu 1924 yılından bu yana başarıyla devam ediyor.


New Holland, "Toplu Bakım Günü"Nde Türkiye'nin 81 İlinde 3 Bin 500 Traktörün Bakımını Gerçekleştirdi

6 Aralık 2019- Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda Toplu Bakım Günü gerçekleştirdi.


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Avıs Kış Mevsiminde De Güvenli Sürüş Keyfini Yaşatmaya Devam Ediyor

En İyisi Kirala, Avis ile Kirala mottosuyla müşterileri ile buluşan, Türkiye’nin lider araç kiralama markası Avis, müşterilerine kış mevsiminde güvenli sürüş deneyimi yaşatmak amacıyla hazırlıklarını tamamladı. Avis, en iyi marka ve modellerden oluşan zengin araç filosundaki tüm araçları antifrizli cam suyundan, zincir ve buz kazıyıcıya kadar tüm donanım ve bakımlarıyla kışa hazır hale getirdi. Ayrıca isteyen müşterilerine kış lastikli kiralama imkanı sunan Avis, farkını kış mevsiminde de yaşatmaya devam ediyor.


Etiketler: Minibar, İnci, olan, Holding, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.