26 Ekim 2019 Cumartesi 10:46

GÜNDEM

Ism, Yenilikçi Ve Yaratıcı Fikirleri Arıyor

İnci Holding bünyesinde bulunan ISM Minibar, yeni iş fikirlerini teşvik amacıyla otel çalışanlarının katılabileceği bir yarışma başlattı. Konaklama ve ağırlama sektöründe yenilikçi ve yaratıcı fikirleriyle fark yaratacak projeleri ödüllendirecek olan yarışmaya başvurular 15 Kasım’da sona erecek

Ism, Yenilikçi Ve Yaratıcı Fikirleri Arıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İnci Holding iştiraki ISM Minibar, 23 yıllık deneyimiyle ağırlama ve konaklama sektörüne yön verirken girişimcilere de kapılarını açtı. Ürettiği minibarların yüzde 70’ini beş kıtada toplam 65 ülkeye ihraç eden ISM Minibar, ekipman veya hizmet kapsamında yenilikçi ve yaratıcı fikirleri olan otel çalışanları için yarışma düzenliyor. Yarışmaya başvurular 15 Kasım’a kadar www.fikirism.com internet sitesi üzerinden yapılabilecek. Tüm projeler ön incelemeden geçtikten sonra 22 Kasım'da Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve 20 Aralık'ta kazananlar açıklanacak. Yarışma kapsamında birinciye 10 bin, ikinciye 5 bin, üçüncüye ise 2 bin 500 TL ödül verilecek. Ayrıca Seçici Kurul'un uygun görmesi halinde özel ödül ya da mansiyon da verilebilecek.

ISM Genel Müdürü Niyazi Şencan, yarışmayla ilgili olarak yeni iş fikirlerini teşvik etmeyi amaçladıklarını söyledi. Şencan, “Bu yarışmayla dünya ve ülkemiz bazında fark yaratacak yenilikçi ve teknolojik ürünleri, uygulama, yazılım ve teknoloji çözümleri gibi fikirleri değerlendireceğiz. Yarışmamız, yaratıcı ve yenilikçi fikir ve tasarımları üretmeye yönlendirirken, bireylerin girişimcilik bilincini artırarak yeni iş fikirlerini teşvik etmeyi amaç ediniyor. Buna ek olarak bireysel ve kurumsal fikir sahiplerinin ticari başarı potansiyeli yüksek iş fikirlerinin desteklenerek hayata geçirilmesine de olanak sağlayacağız. Yarışmaya sunulan fikirlerin bir ya da birkaçını karşılamasını beklediğimiz hedefler ise şöyle sıralanıyor; konaklama ve ağırlama sektörü içerisinde fark yaratan hizmet veya ürünle alışkanlıkları değiştirmesi, müşteriye ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırması, mevcut ürünleri, güncel ve geleceğin yenilikçi teknolojilerini kullanarak geliştirmesi, otel ve benzeri yapıların özel ve ortak yaşam (oda, restoran, bar, mutfak, açık ve kapalı eğlence alanları vb.) alanlarını daha kullanışlı ya da ilgi çekici hale getirmesi, işletmelerin verimliliğini arttırarak işletme masraflarından tasarruf sağlaması ve tesislere olan güveni artırması” diye konuştu.

ISM Minibar Hakkında: 1986 yılında kurulan ve 2000 yılından bu yana İnci Holding bünyesinde bulunan ISM Minibar, İnci Holding’den aldığı güçle, kısa süre içerisinde Avrupa başta olmak üzere Dünya’da sektörüne yön veren önemli oyuncular içerisindeki yerini aldı. Teknoloji ve kalitede öncü olan ISM Minibar, alanında UL sertifikası alan dünyanın ilk şirketidir. Bugün iç piyasada yüzde 75’lik bir pazar payına sahip olan firma, sektör lideri olarak yoluna devam etmektedir. 5 kıtada toplamda 62’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla çalışmalarına devam eden ISM Minibar, Avrupa’da yüzde 20 olan pazar payını her geçen gün daha da arttırmaktadır.

İnci Holding Hakkında: Temelleri Cevdet İnci tarafından 67 yıl önce atılan, ağırlıklı olarak otomotiv tedarik sanayinde faaliyet gösteren İnci Holding’in bugün 2800 çalışanı ve 9 şirketi bulunuyor. Son 10 yıldır her sene ortalama yüzde 17 büyüyen İnci Holding, akü ve jant üretimiyle otomotiv tedarik sanayi sektörünün yanı sıra lojistik ve otel ekipmanları sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. İnci Grubu ürünlerinin yüzde 65'in 100’den fazla ülkeye ihraç ediyor. Kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan İnci Holding, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor. www.inciholding.com.tr

İnci Holding A.Ş.

İlginizi Çekebilir

Hareket’E Jüri Özel Ödülü

Teknolojisi, uzman kadrosu ve üstün hizmet standartlarıyla sektörün lider markası Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, lojistik sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan 10. Atlas Lojistik Ödülleri’nde “Özbekistan Turakurgan Kombine Çevrim Elektrik Santrali ve Navoi-2 Doğal Gaz Çevrim ve Isı Santrali” projesi taşımalarıyla Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.


Yandex Navigasyon, Kış Dönemi İçin En Keyifli Tatil Rotalarını Oluşturdu

Yandex Navigasyon’dan farklı deneyimler sunan kış tatili rotaları


2020 Yılında Hedef 50 Franchise

2020 Yılında Hedef 50 Franchise


Ipekyol Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu İle Sıcak İklimlere Dönüş

IPEKYOL PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU İLE SICAK İKLİMLERE DÖNÜŞ


Yataş’Tan Sömestr Tatiline Özel Kampanya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla çocuklarını mükemmel Yataş uykusuyla tanıştırmak isteyen ebeveynlere avantajlı fiyatlar sunuyor.


Etiketler: İnci, Holding, Minibar, olan, yüzde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.