9 Aralık 2019 Pazartesi 10:20

GÜNDEM

İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı

İspanya’da kurulan ve şu anda 32 ülkede kullanıcılarının günlük hayatlarını kolaylaştırmak için hizmetler sunan Jeff, Türkiye pazarında çamaşırhane, güzellik salonu ve fitness franchise’ları vererek yaygınlaşmayı hedefliyor. Jeff, 2020 sonuna kadar İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da 250 şube açmayı planlıyor.

İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı
İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı
İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı
İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı
İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2015 yılında kurulan İspanyol start-up şirketi Jeff, sunduğu çamaşırhane hizmetiyle Türk insanının çamaşır, ütü gibi ciddi vakit alan günlük işlere ayırdığı zamanı en aza indirerek kendine zaman ayırmasına fırsat tanıyor. Şu anda İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet veren Jeff, franchise yoluyla büyüyerek Ankara, Bursa ve Antalya’yı da bu rahatlıkla tanıştırmayı hedefliyor. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmetlerine olan talep nedeniyle franchise ile büyümeye devam eden Jeff, portföyüne yeni yılda katacağı hizmetler ile Türkiye’de de 2020 sonuna kadar 250 franchise şube açmayı planlıyor. Mobil uygulaması aracılığıyla kolayca erişilebilen bir çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti sunan Jeff, bir “Super App” haline gelerek kullanıcılarının farklı alanlarda günlük ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam edecek.

Çamaşır ve kuru temizleme franchise giriş bedeli 65 bin TL’den başlayan Jeff’in franchise’larından ilk bir sene royalty bedeli talep edilmiyor, 12 ay sonra alınan royalty bedeli ise aylık 350 dolar. Kar marjı yüzde 34 olan Jeff’in şubeleri için aylık ciro hedefi ise bir yılın sonunda 26 bin 988 TL civarında. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya başta olmak üzere sunduğu hizmetleri bütün Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefleyen Jeff ailesine katılmak isteyenler franchise başvurularını franchises@mrjeffapp.com adresinden mail yoluyla yapabiliyor.

Jeff hakkında:

İspanyol startup şirketi Jeff, 2015 yılında Eloi Gómez, Adrián Lorenzo and Rubén Muñoz adlı üç genç girişimci tarafından Valensiya’da kuruldu. Şirket şu an Asya, Latin Amerika, Afrika ve Avrupa’da bulunan 32’nin üzerinde ülkede mobil uygulama, internet sitesi ve mağazaları üzerinden kullanıcılarına pratik çözümler sunuyor. Eve teslim kuru temizleme ve çamaşır yıkama ve ütü hizmeti veren Mr Jeff, kısa bir süre sonra kuru temizleme servisine ek olarak Beauty Jeff ve Fit Jeff adı altında güzellik ve fitness servisleri de vermeye başlayacak. Android ve IOS cihazlarda kullanılabilen uygulama, geleneksel iş modellerini tamamen değiştiren franchise ağı sunuyor. Jeff, Türkiye'deki başarılı ve düşük yatırımlı franchise fırsatları da dâhil olmak üzere, Jeff Hub olarak adlandırılan 1.780'den fazla mağazasıyla uluslararası bir genişleme sürecine giriyor.

İlginizi Çekebilir

The Bodrum Edıtıon Ödüllerine Bir Yenisini Ekledi

Haute Grandeur Global Awards The Bodrum EDITION'ı Küresel Düzeyde En İyi LifeStyle Otel ve Küresel Düzeyde En Benzersiz Konuk Deneyimi seçti.


Kadınlar İçin Gizli Ve Yaygın Bir Tehlike Derin Endometriozis

Üreme çağındaki kadınlarda sık görülen endometriozis hastalığının özel bir tipi olan “Derin infiltratif endometriozis”, bazen şiddetli ağrıyla kendini gösteriyor bazense hiç belirti vermeden sessizce ilerleyebiliyor. Geç kalındığında iş ve sosyal yaşamda kadını oldukça zorlayan bu hastalık, beslenme tarzına dahi etki ederek kişiyi katı gıda tüketemeyecek duruma da getirebiliyor. Hiç belirti yaşamayan hastalar ise genellikle gebe kalamama şikayetiyle doktora başvuruyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Endometriozis Merkezi’nden Doç. Dr. Veysel Şal, “Derin infiltratif endometriozis ve tedavisi” hakkında bilgi verdi.


Kış Günlerinde Kilo Almadan İç Isıtacak 10 Lezzet Önerisi!

Hiç fark ettiniz mi? Soğuk, yağmurlu ve kasvetli günlerde canımız hamur işi ve tatlı gibi yüksek karbonhidratlı gıdaları daha çok istiyor. Bunun nedeni havalar soğudukça vücut ısımızı koruyabilmek için daha çok enerjiye ihtiyaç duymamız. Ancak dikkat etmezsek bu besinler hızla kilo aldırabiliyor. Çözüm ise hem iç ısıtacak hem de vücudu yağlandırmayacak gıdalara yönelmekte. Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. İsmet Tamer bu gıdaları açıklıyor.


Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane Perapost Tarafından “Yılın Ceo’Su” Seçildi

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Perapost tarafından her sene gerçekleştirilen anketin bu seneki sonuçlarına göre “Yılın CEO’su” seçildi.


Adidas Predator 20 Mutator'u Beckham Ve Pogba Tanıttı

Daha iyi top tutuşu ile falso vermek için tasarlanan ve yenilikçi bir katman olarak DEMONSKIN özelliğini taşıyan ilk adidas krampon modeli Predator 20 Mutator, çarpıcı ve keskin bir siluete sahip. Beckham, Paul Pogba, Becky Sauerbrunn ve Dele Alli gibi dünyanın en iyi futbolcuları çok yakında vahşi doğadan esinlenilen yeni Predator 20 Mutator ile maçları renklendirecek.


Etiketler: Jeff, franchise, kuru, temizleme, çamaşır

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.