5 Eylül 2019 Perşembe 17:30

GÜNDEM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İzmir Fuarı'nda

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 88'incisi düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarı'nda bu yıl yer alacak. Fuarın açılış törenine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katılacak.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Katılımcılarına müzik, tiyatro ve sinema şöleni yaşatacak İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 6-15 Eylül ?tarihleri arasında İzmir Kültür Park'ta yapılacak. Farklı sektörleri bir araya getiren ülkenin ilk ve tek genel ticaret fuarı olan İzmir Enternasyonal Fuarı, katılımcılara yeni yatırım fırsatları sunarak bir “uluslararası ticaret platformu” yaratmayı hedefliyor.

İBB, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda

Fuarda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Kitapçısı ve Hediyem İstanbul markalarıyla ikinci salonda yerini alacak.

Fuar kapsamında, Hediyem İstanbul’un İstanbul temalı özel tasarım hediyeliklerinden özel bir seçkinin sergileneceği stantta İstanbul Kitapçısı’nın 'içinden İstanbul geçen kitaplarının' da satışı olacak. İBB standının muhtelif noktalarındaki ekranlarda, nostaljik İstanbul görüntülerinin yer aldığı filmle birlikte ziyaretçiler günümüz İstanbul'unu gökyüzünden izleme fırsatı bulacak. Fuar süresince İBB TV'den görüntülerinin yayınlanacağı stant alanında, müzik dinletileri de yapılacak.

Fuar açılışına katılacak Başkan Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet, İBB standını ziyaret edecek.

Fuarda, Kültür-Sanat Etkinlikleri de Yer Alacak

10 gün sürecek etkinliklerde, fuar misafirlerine eğlence dolu anlar da yaşatılacak. Konserlerden tiyatroya, sinema gösterimlerinden müzikal gösterilere, söyleşiden sokak gösterilerine kadar her kesime hitap eden birçok etkinlik fuarda yer alacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonunda; 7 Eylül’de Saffet Emre Tonguç (İstanbul Gece ve Hikayesi), 8 Eylül’de Sunay Akın (İstanbul'un Sırları), 13 Eylül’de Zeynep Göğüş (Çocukluğumdan Bu Yana Beş Duyu İstanbul) ve 14 Eylül’de Mois Gabay (Azınlıkların İstanbul'u) ziyaretçilerin karşısında olacak.

İlginizi Çekebilir

Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Usta Yazar Beşir Ayvazoğlu, Ölümsüz Şair Tevfik Fikret’İ Anlattı

USTA YAZAR BEŞİR AYVAZOĞLU, ÖLÜMSÜZ ŞAİR TEVFİK FİKRET’İ ANLATTI


Kilyos Sahilinde Fırtına Sonrası Temizlik

İBB, geçtiğimiz günlerde yaşanan fırtına ve şiddetli yağış nedeniyle kirlenen Kilyossahilin temizledi.


Başkan İmamoğlu, Genç Lider Adaylarına Seslendi “Kamuda Liyakat Ötesi Kavramları Çatır Çatır Yıkacağız”

Başkan İmamoğlu, genç lider adaylarına seslendi:


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Etiketler: İstanbul, Eylül, İzmir, Enternasyonal, Fuarı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.