5 Kasım 2017 Pazar 17:52

MAGAZİN

İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimleri Kanyon'da

İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimleri Kanyon'da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Burcu Şendir geçtiğimiz gün Kanyon'daydı. Gina Restoran'da arkadaşlarıyla buluşarak öğle yemeği yiyen Burcu Hanım daha sonra Kanyon'dan ayrıldı.


İstanbul cemiyet hayatının sevilen çiftlerinden Fikret-Meral Çalışıcı geçtiğimiz gün Kanyon'daydı. Gina'da baş başa öğle yemeği yiyen Fikret Çalışıcı ve eşi Meral Hanım daha sonra Kanyon'dan ayrıldı.


Ünlü oyuncu Müge Boz geçtiğimiz gün Kanyon'daydı. Nev Restoran'da arkadaşlarıyla akşam yemeğinde buluşan Müge Hanım daha sonra Kanyon'dan ayrıldı.


Ünlü iş adamı Emre Kurttepeli'nin eşi Maide Hanım geçtiğimiz gün Kanyon'daydı. Arkadaşlarıyla akşam yemeğinde Gina'da buluşan Maide Hanım daha sonra Kanyon'dan ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Kanal Tedavisiyle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Diş sağlığı konusunda en yaygın uygulamalardan biri olmasına rağmen kanal tedavisiyle ilgili hala yaygın bazı yanlış düşünceler bulunuyor. Özellikle süreci bilmeyenlerde tedavi, korku veya huzursuzluğa neden olabiliyor. Bununla birlikte kanal tedavisinin ciddi ağrıya neden olduğu düşünüldüğünden mümkün olduğunca ötelenmeye çalışılıyor. Acıbadem International Hastanesi Endodonti Uzmanı Dr. Tubahan Kaya, tüm bu yanlış bilgilenmelerin zaman kaybına neden olduğunu, dolayısıyla dişi kurtarma şansının azaldığına ve sonuçta da dişin kaybedilebileceğine dikkat çekiyor. Bu nedenle kanal tedavisiyle kurtarılabilme şansı olan dişlerin tedavisinin ertelenmemesi gerektiğinin altını çiziyor.


Hakan Akkaya

“2018’de Siyah-Beyaz Renkler Var”


Işık Üniversitesi, “Ortadoğu, Türkiye Ve Demokrasi”Yi Tartıştı

Işık Üniversitesi, “Ortadoğu, Türkiye ve Demokrasi”yi tartıştı


Radore, Hizmet Verdiği 44 Stk’Nın Dijital Dönüşümüne Katkı Sağlarken, Sosyal Girişimleri De Destekleyerek Ekosistemin Büyümesine Katkıda Bulunuyor

İstanbul’un merkezindeki veri merkezi Radore, daha yaşanılabilir bir dünya için Sivil Toplum Kuruluşlarının dijital dönüşüme duyduğu ihtiyacı ve başarılı olabilmeleri için gereken ekonomik değeri ortaya koyuyor.


Proofstack Ve Blasea’Ya Rusya Patent Ofisi’Nden Davet

PROOFSTACK VE BLASEA’YA RUSYA PATENT OFİSİ’NDEN DAVET


Etiketler: Kanyon, Hanım, geçtiğimiz, daydı, daha

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.