24 Mart 2019 Pazar 13:35

GÜNDEM

İstanbul Gece Koşusunda Buluştu

İSTANBUL GECE KOŞUNDA BULUŞTU

İstanbul Gece Koşusunda Buluştu
İstanbul Gece Koşusunda Buluştu
İstanbul Gece Koşusunda Buluştu
İstanbul Gece Koşusunda Buluştu
İstanbul Gece Koşusunda Buluştu
İstanbul Gece Koşusunda Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yılda üç kez düzenlenen Uzunetap Gece Koşuları’nın ilki gerçekleşti. Yoğun katılımın yaşandığı organizasyonda Sports International hazırladığı sahne şovları ile damga vurdu. Belgrad Orman’ının eşsiz doğasında gerçekleşen koşuda yüzlerce sporcu mücadele etti. Festival ruhunun yaşandığı Gece Koşusunda neon ışıklar ile yapılan yüz maskeleri geceyi aydınlattı.

500 sporseverin katılım gösterdiği organizasyonda 6K parkuru erkeklerde birinci Abdullah Tuğluk ikinci Murat Güneş üçüncü Adilet Bagishev oldu. Kadınlarda ise birinci Burcu Kocavelioğlu ikinci Elif Sayın üçüncü İdil Sarban ipi göğüsleyen isimler oldu. 12K parkuru erkeklerde ise birinci Mustafa Araç ikinci İlker Kokçe üçüncü Necati Aktaş oldu. Kadınlarda ise birinci Meltem Kaplan ikinci Ayşegül Akdoğan üçüncü Hamide Keskin oldu. Dereceye giren yarışmacılara madalyalarının takdim edilmesinin ardından eğlence geç saatlere kadar Belgrad Ormanı’nda devam etti.

İlginizi Çekebilir

Sephora’Nın Geleneksel Gülen Ciltler Festivali Başladı!

Sephora güzellik tutkunlarını, kendini iyi hissettirecek etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor.


Prometeon İnşaat Serisi Lastikleri, En Zorlu Koşullara Meydan Okuyor

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve maksimum dayanıklılığı bir arada sunuyor.


Yeni Neslin Kanalı, "Twitch.Tv" 'De Tohum Otizm Vakfı İçin Yayın!

Bu konu ilginizi çekecektir diye sizinle paylaşmak istedim. Malum mecralar dijitalleşmeyle birlikte dönüşüyor. Bu yenilikler de bambaşka yenilikleri peşinden getiriyor. Bizler yakın zamanda bir ilke imza attık ve bunu sizinle paylaşmak istedik ki okurlarınıza siz de bu bilgiyi paylaşabilesiniz.


Anıl Nural ''Senden Bir İz'' İle Dinleyicilerle Buluşuyor!

SENDEN BİR İZ


Cumhuriyet Misyonerleri Vbky Tarafından Yayımlandı

Siyaset bilimci Serap Yolcu Yavuz “Cumhuriyet Misyonerleri”nde, 1930 ile 1946 yıllarında genç neslin politik açıdan konumlandırılışını değerlendiriyor. VakıfBank Kültür Yayınları’nın okura sunduğu kitapta Yavuz, “Cumhuriyetin siyasal elitleri gençliği, ‘kurtarıcı, kurucu ve taşıyıcı’ vurgusuyla politik eğitim sürecine paralel biçimde özneleştirir” diyor.


Etiketler: birinci, ikinci, üçüncü, oldu, Gece

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.